מג'יקג'ק ווקלטק מצפה להכנסות של 28.5 עד 29.5 מיליון דולר ורווח למניה של 0.28-0.30$ ברבעון השני של 2011

החברה מצפה להרוויח יותר מ-2.00$ למניה GAAP ב-2012 עם גידול של 20% בהכנסות מ-2011 ל-2012

 דן בוריסלאו ינאם בוועידת הצמיחה של Canaccord Genuity ב-9 באוגוסט ובוועידת הטכנולוגיה השנתית ה-14 של Oppenheimer ב-10 באוגוסט

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 8 באוגוסט 2011 ( GLOBE NEWSWIRE  - נוי תקשורת):

 מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), החברה שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשיריmagicJacks(R), תשיק שני מוצרים/ שירותים חדשים ומהפכניים, magicJack PLUS(TM) ו-magicJack APP(TM) למוצרי אפל ול-PC ב-6 בספטמבר 2011.

הציפיות הפיננסיות כוללות את הדברים הבאים: החברה מצפה להעלות את תעריפי החידוש שלה ל-$29.95 עד סוף השנה הזאת. כשזה יתבצע וביחד עם המוצרים והשירותים החדשים שלה, החברה מצפה לשיפור בשורת הרווח שלה (ההכנסה נטו). החברה תגדיל את המכירות ברבעון השלישי של 2011 לעומת הרבעון השני של 2011. היות שהחברה רושמת הכנסות בעיקר במשך חיי המכירה של המוצר או השירות, ההכנסות GAAP  יפחתו מהרבעון השני של 2011 לרבעון השלישי כשההכנסות הנדחות מהמכירות האלה יגדלו. הרבעון הראשון של 2012 יהיה הרבעון הראשון שבו תתבטא מלוא ההשפעה של השינויים האלה ושל ההשקה של מוצרים ושירותים חדשים. זה יכלול את ההכנסות היחסיות שלנו משלושה חודשים מלאים של הספקת מלאי של magicJack PLUS החדש לקמעונאים מהרבעון הרביעי. שולי הרווח של magicJack PLUS ושל מחיר החידוש שלו יהיו הרבה יותר גדולים לעומת magicJack המקורי והתשלום השנתי שלו. לחברה גם יהיו יותר הכנסות מ-magicJack APP ב-2012. התחזיות של הגידול בהכנסות הם אחרי הפסקתם של עסקים בלתי רווחיים מסוימים הקשורים למיזוג.

החברה תמשיך בתוכנית המוצלחת שלה לרכישה מחדש של מניות עם פוטנציאל להגדיל אותה כשתרוויח יותר כסף ותזרים המזומנים יגדל.

החברה מצפה שהתוספת של magicJack PLUS ו-magicJack APP תבשר טובות לעתיד החברה. המוצרים והשירותים החדשים יגדילו את בסיס הלקוחות של מג'יקג'ק ווקלטק באמצעות קבלה נרחבת יותר על ידי הצרכנים והגדלת הישימות לעסקים קטנים. מחזור החיים העתידי של המוצרים והשירותים החדשים האלה צפוי להימשך מספר שנים, במיוחד משום שהחברה תנקוט בגישה מודולארית בהוספת פונקציות ותכונות במקום החלפת מוצרים שלמים. עד סוף הרבעון הרביעי של 2011, ההנהלה לא תופתע לראות קצב GAAP של יותר מ-0.40$ לרבעון. אם החברה תגדל מהר יותר מהמצופה, זה עשוי להשפיע באופן שלילי על התוצאות של ההכנסה בטווח הקצר.

magicJackPLUS, שובר הקופות החדש בקו מוצרי ה-VoIP של החברה, קיבל ביקורות נלהבות והתגובות מאחרים בענף שמשתמשים בו, היו נהדרות. magicJack החדש מעניק למשתמשים, לראשונה, את האפשרות לבחור להשתמש בו ללא מחשב או לחבר אותו למחשב כמו את magicJack המקורי. ללא המחשב, המשתמשים פשוט מחברים את צד ה-USB של magicJackPLUS אל מתאם החשמל המסופק ולאחר מכן מחברים את הצד השני של המכשיר אל הנתב/ מתג שלהם באמצעות כבל האתרנט המסופק. כך או כך, הלקוחות ידברו בטלפון שלהם בתוך שניות מהוצאת ווקלטק מהאריזה.

magicJackPLUS יכלול פונקציות ותכונות חדשות, בכללן ניידות מספרים והיכולת להגדיר קבוצות ציד לעסקים קטנים. magicJackPLUS מכיל רק שבב אחד והוא מחשב ומערכת על שבב. השבב החדיש ביותר שהחברה בנתה מבצע יותר מ-14 פונקציות שונות ומכיל מעבד מתוצרת ARM. החברה מצפה שיהיו לה פטנטים חשובים הקשורים ל-magicJackPLUS. באמצעות פונקצית ניוד המספרים החדשה שנוספה, הלקוחות יכולים לנייד את המספר הישן שלהם מחברת טלפונים אחרת או את מספר ה-magicJack הקיים שלהם למוצר החדש הזה. magicJackPLUS גם מתוכנן לספק ללקוחות שירותי "שילוב משולש" (קול, נתונים, וידיאו). magicJack לא רק יבנה מודול Wi-Fi זול וניתן לחיבור שיבטל את הצורך להתחבר לנתב, אלא יוכל גם להשתמש במודול G4. מודול G4 זה יכול לאפשר ל-magicJackPLUS להתנהג כמו ספק אינטרנט ולספק וידיאו לפי דרישה (VOD), ומכאן השילוב המשולש. באמצעות שימוש ב‑magicJackPLUS בתור ספק האינטרנט שלך, ביכולתך פשוט להתחבר אל המתג/ נתב הקיים שלך או להשתמש ביכולת ה-Wi-Fi העתידית המובנית במודול G4, ולבטל את הצורך במתג/ נתב בביתך כשמחשבים רבים יכולים לנצל את גישת ה-G4. החברה צופה מצב עתידי שבו תגבה פחות מ-90$ לשנה ותציע גישת אינטרנט מהירה ושירות טלפון חינם, עם אפשרות שימוש גם בנסיעות.

המנכ"ל דן בוריסלאו הציג מצגת בוועידת הצמיחה של Canaccord Genuity ביום שלישי, 9 באוגוסט 2011 בשעה 16:00 שעון החוף המזרחי בחדר לונדון במלון אינטרקונטיננטל בוסטון. בוריסלאו גם נואם בוועידת הטכנולוגיה השנתית ה-14 של Oppenheimer ב-10 באוגוסט 2011 בשעה 08:15 שעון החוף המזרחי בטרקלין B במלון ארבע העונות בוסטון

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות משמעותיים. כל מידע פרט למידע על עובדות היסטוריות הכלול בהודעה לעיתונות הזאת, כולל מידע לגבי ההכנסות החזויות שלנו, תזרימי מזומנים, אסטרטגיה, פעולות עתידיות, מצב כספי עתידי, הכנסות עתידיות, עלויות חזויות, סיכויים, תוכניות ויעדים של ההנהלה, הוא מידע צופה פני עתיד. גורמים רבים יכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים שלנו בפועל יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שעשויים להיכלל במפורש או במשתמע במידע צופה פני עתיד זה. גורמים אלה עשויים להיות, בין היתר: שינויים בעסקים שלנו כתוצאה מתחרות מוגברת; קשיים תפעוליים או תרבותיים כלשהם הקשורים בשילוב של העסקים של ווקלטק ו-YMAX; תגובות שליליות או שינויים בקשרים עסקיים פוטנציאליים כתוצאה מההודעה על המיזוג או מהשלמתו; עלויות, תשלומים והוצאות בלתי צפויים כתוצאה מהמיזוג; היכולת של החברה המשולבת להשיג את הסינרגטיות הפוטנציאליות שהוערכו או הזמן הארוך יותר שזה ייקח, ועלויות גדולות יותר שיידרשו להשגת סינרגטיות אלה; היכולת שלנו לפתח, להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות שלנו ושיעור הקבלה בקרב לקוחותינו; שינויים בתנאים הכלכליים, העסקיים, הפוליטיים והרגולטורים הכלליים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית נוכחית או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים שלנו; שינוי בהרכב או ארגון מחדש שלנו או של החברות הבנות שלנו וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טפסי K-6 ו-20-F שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך. לגורמים אלה, בין היתר, יכולה להיות השפעה שלילית מהותית על העסקים שלנו, התוצאות של הפעילות והמצב הכספי. איננו נוטלים על עצמו כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט לנדרש בחוק.

magicJack הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

 

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז ההשקה ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. ווקלטק היא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

 

הלוגו של magicJack נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116

 

הלוגו של ווקלטק תקשורת בע"מ נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=8568

 

איש קשר:

Michael Tribolet

קשרי משקיעים

201.301.5604

mt@magicjack.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE