נואמים עם שיעור קומה ישתתפו בכנס RSA® 2016 אבו דאבי

 

אירוע אבטחת הסייבר השנתי השני חושף את רשימת הנואמים המרכזיים

 

 

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 28 באוקטובר 2016, (BUSINESS WIRE):

כנס RSA®, הכנס והתערוכה המובילים בעולם בתחום אבטחת המידע, הודיע שיארח קבוצת נואמים מגוונת של מומחים ומשפיעים באבטחת סייבר באבו דאבי. הנואמים המרכזיים השנה ישתפו תובנות קריטיות וידע מעמיק במגוון של נושאים קריטיים למגזר, כולל תוכנות זדוניות בארגון, שינוי נקודות המבט באבטחה והעתיד של סביבת האיומים. כנס RSA® 2016 יתקיים ב-15 ו-16 בנובמבר 2016 במלון Emirates Palace, אבו דאבי.

התוספות המרגשות לרשימת הנואמים המרכזיים השנה כוללות את אלוף העולם פעמיים בפורמולה אחת מיקה הקינן, והבכיר בתעשיית מרוצי המכוניות שהפך למרצה הרצאות מוטיבציה מרק גאלגר. שניהם מתוכננים לסגור את הכנס עם ההרצאה "ניהול סיכונים בפורמולה 1 - עבודת צוות וטכנולוגיה ב-350 קמ"ש", שבוחנת מה נדרש כדי להצליח בספורט המהיר המונע על ידי טכנולוגיה.

מצגות מרכזיות אחרות של מובילים בענף כוללות את:

"לאור הגידול המהיר של האיומים, ארגונים חייבים להקדים את פושעי הסייבר ולהיות מעודכנים במגמות האחרונות. כנס RSA 2016 אבו דאבי הוא הפלטפורמה הראשונה במעלה עבור המשתפים ללמוד מהאנשים הכי מיומנים באבטחת סייבר, ולאפשר להם להגן טוב יותר על הנכסים העסקיים היקרים שלהם", אמרה לינדה גריי מרטין, מנהלת כללית, כנסי RSA.

כדי להירשם, בקרו בבקשה: https://www.rsaconference.com/events/ad16/register

כדי לצפות ברשימת הנואמים המלאה, בקרו בבקשה: https://www.rsaconference.com/events/ad16/speakers

אנשים מהמדיה יכולים להירשם לאישור כניסה חינם לעיתונאים לכנס RSA 2016 אבו דאבי על ידי ביקור באתר https://www.rsaconference.com/events/ad16/media.

אודות כנס RSA

כנס RSA (RSA® Conference) היא הסדרה הראשונה במעלה של אירועים גלובליים שבהם העולם מדבר על אבטחה ומנהיגים מתאספים, מתקדמים ועולים. בין אם משתתפים בארה"ב, אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה או אזור אסיה- פסיפיק, אירועי כנס RSA הם המקום שבו ענף האבטחה מתכנס כדי לדון בבעיות עכשוויות ועתידיות ומקבל גישה לאנשים, לתוכן ולרעיונות שעוזרים לאפשר לאנשים ולחברות לנצח, להתפתח ולעשות את מיטב יכולתם. זאת כיכר השוק האולטימטיבית של הטכנולוגיות הכי עדכניות ואפשרויות ההשכלה הפרקטית שעוזרות לאנשי המקצוע בענף לגלות איך להפוך את החברות שלהם ליותר בטוחות, שגם מציגה לראוה את ההוגים והמנהיגים הכי יוזמתיים, משפיעים ומעוררי מחשבה בתחום האבטחה כיום. למידע על אירועים, תוכניות מקוונות והחדשות הכי עדכניות שקשורים לענף אבטחת המידע, בקרו באתר www.rsaconference.com.

RSA הוא סימן מסחר רשום או סימן מסחר של EMC Corporation בארצות ברית ו/או מדינות אחרות. כל שאר המוצרים ו/או שירותים שמוזכרים הם סימני מסחר של בעליהם, בהתאמה.

אנשי קשר

Edelman UAE
Ibrahim Ahmed, +971 56 401 5339
Ibrahim.Ahmed@edelman.com

 

מקור: RSA Conference

 

צפו בהודעה לעיתונות הזאת באינטרנט בכתובת: http://www.businesswire.com/news/home/20161027006658/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire