הצגה פומבית גלובלית ראשונה של מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי

חברתAMAZON WEB SERVICES  מודיעה על הצגה פומבית גלובלית ראשונה של מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי של AMAZON (AMAZON VPC) ומשיקה יכולות חדשות עבור חברות עסקיות בתחום של רשתות תקשורת מחשבים ייעודיות וניהול זהויות

 

Amazon VPC (מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי של Amazon) זמין עתה במספר מתחמי זמינות בכל אזורי השירות שלAWS  ברחבי העולם, ויכולת הקישור הישיר AWS Direct Connect הושקה כדי לאפשר חיבורי רשת תקשורת פרטית בין חברות עסקיות לבין מחשוב הענן שלAWS

 

סיאטל, 4 באוגוסט 2011 (נוי תקשורת – MARKETWIRE):

חברת Amazon Web Services LLC (AWS), מקבוצת Amazon.com (קוד מסחר בנסד"ק: AMZN), הודיעה היום על העמדת יכולות חדשות לרשות לקוחותיה, שתכליתן לתמוך בדרישות האבטחה, ניהול רשתות התקשורת, הקישוריות הייעודית וניהול הזהויות של חברות עסקיות בעת פריסת יישומים קריטיים-למשימה במחשוּב ענן.

 

חברת AWS הרחיבה את מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי של Amazon (Amazon VPC) לכל אזורי השירות של AWS, ומאפשרת בכך לחברות עסקיות להשיק את סביבות Amazon VPC שלהם באזורי החוף המזרחי והמערבי של ארה"ב, באירופה, בסינגפור, בטוקיו ובמספר מתחמי זמינות של AWS בתוך כל אזור. מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי של Amazon (Amazon VPC) מאפשר לחברות עסקיות להקצות מקטע פרטי של שירותי האינטרנט של Amazon (AWS), שבו הן יכולות להשיק משאבי AWS ברשת תקשורת וירטואלית המוגדרת ונשלטת על ידן, ובכלל זה בחירת טווח כתובות IP, יצירת תת-רשתות והגדרת התצורה של טבלאות ניתוב ושערים של רשתות תקשורת. הדבר מספק לחברות עסקיות דרך פשוטה וחלקה למנף את שירותי האינטרנט של Amazon (AWS) תוך שימוש בבקרות האבטחה והניהול שכבר מוכרות להן. חברות עסקיות יכולות להתחבר ל-Amazon VPC שלהן באמצעות רשת פרטית וירטואלית (VPN) או באמצעות חיבור אינטרנט. החל מהיום, חברות עסקיות יכולות עתה לחבר מספר רשתות תקשורת, כגון משרדי סניפים, זו לזו, כמו גם לסביבת Amazon VPC התאגידית המרכזית. כדי לעשות את הצעדים הראשונים בשימוש ב-Amazon VPC, בקרו בכתובת האינטרנט http://aws.amazon.com/vpc/.

חברת AWS הכריזה היום גם על שירות AWS Direct Connect, שירות חדש שמאפשר לחברות עסקיות לעקוף את האינטרנט ולבצע העברת נתונים אל סביבת AWS וממנה דרך חיבור רשת תקשורת פרטי. חיבור פרטי מאפשר לחברות עסקיות להגדיל את קצב ההעברה בפס הרחב, להקטין את זמן האחזור ואת העלויות ברשת התקשורת, וכן לספק חוויית שימוש עקבית יותר ברשת התקשורת בעת העברת נתונים בין סביבת AWS לבין מרכזי הנתונים שלהן. שיטת התמחוּר שלם-לפי-שימוש שהנהיגה AWS ללא התחייבות מינימום פירושה שחברות עסקיות משלמות אך ורק עבור יציאות רשת התקשורת שבהן נעשה שימוש ועבור הנתונים שהועברו מסביבת AWS באמצעות החיבור; העברת נתונים אל AWS היא ללא חיוב. שירות AWS Direct Connect זמין היום בווירג'יניה, והלקוחות יכולים להתחבר מאתר זה לשירותים הניתנים באזור AWS של מזרח-ארה"ב (וירג'יניה). במהלך החודשים הבאים מתוכננים אתרי AWS Direct Connect נוספים לאזור מפרץ סן פרנציסקו (סן חוזה), לוס אנג'לס, לונדון, טוקיו וסינגפור. כדי לעשות את הצעדים הראשונים בשימוש ב-AWS Direct Connect, בקרו בכתובת האינטרנט http://aws.amazon.com/directconnect.

 

חברת AWS הוסיפה גם תפקודיות חדשה לשירות ניהול הגישה והזהויות של AWS (AWS IAM), שמאפשרת "איחוד זהויות", כלומר מספקת לחברות עסקיות את היכולת להשתמש בזהויות התאגידיות הקיימות שלהן לצורך הענקת גישה ישירה ומאובטחת למשאבי AWS, מבלי ליצור זהות AWS חדשה עבור משתמשים אלה. יכולת זו מאפשרת לחברות עסקיות לשלב בתוכנות שלהן את אישורי האבטחה הנדרשים, כולל הגדרת התצורה של תאריכי פקיעת תוקף והיתרים, וכך להעניק לזהויות התאגידיות גישה למשאבי AWS שבשליטת אותה חברה עסקית. כדי לעשות את הצעדים הראשונים בשימוש באיחוד זהויות במסגרת שירות ניהול הגישה והזהויות AWS IAM, בקרו בכתובת האינטרנט http://aws.amazon.com/iam/.

 

הגישה אל שירות מחשוב הענן Amazon VPC ואל שירות ניהול הגישה והזהויות של AWS אפשרית דרך קונסולת הניהול של AWS, ותמיכה דרך הקונסולה בשירות AWS Direct Connect צפויה בהמשך השנה. למידע נוסף אודות משאבי AWS עבור חברות עסקיות, בקרו בכתובת האינטרנט: http://aws.amazon.com/enterprise/.

 

"בתור חברת המלונאות הגדולה בעולם, המפעילה מלונות בלמעלה מ-100 ארצות, העסקים שלנו מחייבים אותנו לפעול מתוך דפוס חשיבה גלובלי", אומר סקוט ג'ונסון, סגן נשיא להנדסה עסקית בקבוצת המלונאות InterContinental.

 

 

 

 

 

"הפיכת מחשוב הענן הפרטי הווירטואלי של Amazon (Amazon VPC) לזמין בכל אזורי AWS ובמספר מתחמי זמינות מקנה לנו גמישות רבה אף יותר בפריסת היישומים שלנו בענן, בעת שאנו מתמקדים בשווקים ברחבי העולם. באמצעות שירות AWS Direct Connect אנו יכולים לבצע במהירות הגירת נתונים אל סביבת AWS וממנה עם זמן אחזור קצר וקצב העברה גבוה חזויים מראש, וכך להימנע מחיובים יקרים עבור פס רחב באינטרנט".

 

לדברי ג'ון הרברט, סגן נשיא לענייני מנהלה וקצין מידע ראשי בחברת Twentieth Century Fox, "על ידי השקה מתמדת של שירותים חדשים שנתפרים במיוחד עבור חברות עסקיות גלובליות, חברת AWS מאפשרת לנו להעביר חלקים גדולים יותר מעסקינו למחשוב הענן. לדוגמה, כיום אנו משתמשים במחשוב ענן פרטי וירטואלי של Amazon (Amazon VPC) עבור נתונים המכילים קניין רוחני, והיכולת להציב את סביבות Amazon VPC שלנו קרוב יותר הן לנקודת-הקצה והן לנקודת המוצא תספק לנו יתרונות עצומים בכל הקשור לאופן שבו אנו מפיצים נתונים ונכסים ברחבי העולם, בתמיכה בטביעת הרגל הגלובלית שלנו. שירות AWS IAM העניק לנו את הביטחון הדרוש כדי לנהל טוב יותר את הסיכון הכרוך בסביבות אלה עם גרעיניוּת רבה יותר. בנוסף על כך, אנו מצפים להרחבת היכולות העסקיות שלנו באמצעות שירות AWS Direct Connect, כך ששירות AWS אכן יכול להוות את 'מרכז הנתונים הווירטואלי, מונע העלויות' שלנו בעתיד".

 

"כחלק מתכנון הרציפות העסקית שלנו, חברת Haven Power רצתה לבחון פתרונות חדשניים מבוססי-ענן. שכרנו את שירותיה של חברת Smart421, ספקית פתרונות AWS, כדי להציע ארכיטקטורת ענן שתיתן מענה לדרישות ההתאוששות מאסון והגיבוי שלנו, ואמצנו את ההמלצה שלהם להשתמש ב-Amazon VPC כחלק מהפתרון הכולל שלנו", אומר פול ארמסטרונג, מנהל מערכות עסקיות בחברת Haven Power Ltd. (חלק מקבוצת החברות Drax Group), קמעונאית חשמל הפועלת בבריטניה. "הדבר מאפשר לנו לשקף ולהרחיב את מרכז הנתונים הפנימי הקיים שלנו בענן AWS, תוך שמירה על השליטה בתת-רשתות, בטווחי כתובות IP ובאבטחת רשת התקשורת, ובה בעת להפיק תועלת מיכולת התאמת הגודל האינהרנטית, מהגמישות וממודל החיוב מבוסס-הצריכה שמספקת חברת AWS".

 

"עתה, כשחברות עסקיות מעבירות את סביבות המחשוב שלהן לענן, רבות מביניהן ממנפות את Amazon VPC עבור עומסי עבודה שאותם הן מעוניינות לנהל תוך שימוש בנוהלי מדיניות הניהול והאבטחה הקיימים שלהן. בעקבות ההשקה היום ברחבי העולם של Amazon VPC, של שירות AWS Direct Connect ושל יכולות איחוד הזהויות IAM החדשות, עומדות לרשות חברות עסקיות יותר גמישות ושליטה בבואן לפרוס את עומסי העבודה שלהן בענן", אומר אדם סליפסקי, סגן נשיא בחברת Amazon Web Services.

 

 

 

"יכולות אלה מספקות אף יותר פרטיות מבעבר, ובצוותא עם שירותי מחשוב הענן הקיימים של חברת AWS, מאפשרות לחברות עסקיות לבחור את הסביבה המתאימה ביותר לכל אחד מעומסי העבודה שלהן".


אודות Amazon.com

חברת Amazon.com, Inc. (קוד מסחר בנסדא"ק: AMZN), הנמנית על רשימת Fortune 500 ופועלת מהעיר סיאטל, החלה לפעול באינטרנט ביולי 1995 ומציעה היום את ה-Earth’s Biggest Selection (המבחר הגדול ביותר בכדור הארץ). חברת Amazon.com, Inc. חותרת להיות החברה הממוקדת-ביותר-בלקוח בכדור הארץ, שבה יוכלו הלקוחות למצוא ולגלות כל דבר שהם עשויים לרצות לקנות בצורה מקוונת, ולשם כך משתדלת להציע ללקוחותיה את המחירים הנמוכים ביותר האפשריים. חברת Amazon.com ומוכרים אחרים מציעים מיליוני פריטים ייחודיים חדשים, משופצים ומשומשים בקטגוריות שונות, כגון ספרים; סרטים, מוזיקה ומשחקים; הורדות דיגיטליות; אלקטרוניקה ומחשבים; בית וגן; צעצועים, ילדים ותינוקות; מצרכי מכולת; ביגוד, נעליים ותכשיטים; בריאות וטיפוח היופי; ספורט ופעילות מחוץ לבית; וכן כלי עבודה, מוצרים לרכב ומוצרים תעשייתיים. חברת Amazon Web Services מספקת ללקוחות Amazon העוסקים בפיתוח גישה לשירותי תשתית בסביבת-מחשוב-ענן המבוססים על פלטפורמת טכנולוגיית השדרה האחורית של Amazon עצמה, ושבהם יכולים המפתחים להשתמש כדי לאפשר כמעט כל סוג של פעילות עסקית. המוצרים Kindle, Kindle 3G, Kindle עם פרסומות, Kindle 3G עם פרסומות ו-Kindle DX הם הקוראים הניידים המהפכניים שמאפשרים הורדה אלחוטית של ספרים, כתבי עת, עיתונים, בלוגים ומסמכים אישיים והצגתם בצורה חדה בתצוגת דיו אלקטרוני ברזולוציה גבוהה שנראית וניתנת לקריאה כמו נייר אמיתי. Kindle 3G, Kindle 3G עם פרסומות ו-Kindle DX עושים שימוש באותה טכנולוגיית 3G אלחוטית שמשמשת את הטלפונים הסלולאריים המתקדמים, ולפיכך המשתמש לעולם אינו צריך לחפש נקודת Wi-Fi חמה. הקורא האלקטרוני Kindle הוא המוצר הנמכר מס' 1 מבין מיליוני הפריטים שנמכרים ב-Amazon.

 

חברת Amazon והחברות המסונפות לה מפעילות אתרי אינטרנט, לרבות www.amazon.com, www.amazon.co.uk, www.amazon.de, www.amazon.co.jp, www.amazon.fr, www.amazon.ca, www.amazon.cn ו-www.amazon.it. המונחים "Amazon.com", "אנחנו", "שלנו" ומונחים דומים, כפי שנעשה בהם שימוש במסמך זה, כוללים את חברת Amazon.com, Inc. וכן את החברות הבנות שלה, למעט אם ההקשר מורה אחרת.

אמירות צופות פני עתיד

הודעה זו כוללת אמירות צופנות פני עתיד, כמשמעות הביטוי בסעיף 27A לחוק ניירות הערך משנת 1933 ובסעיף 21E בחוק הבורסה לניירות ערך משנת 1934. התוצאות בפועל עשויות להיות שונות במידה משמעותית מציפיות ההנהלה. אמירות צופנות פני עתיד אלו כרוכות בסיכונים ובמצבי אי-ודאות הכוללים, בין היתר, סיכונים הקשורים לתחרות, ניהול צמיחה, מוצרים, שירותים וטכנולוגיות חדשות, תנודות אפשריות בתוצאות תפעוליות, התרחבות בינלאומית, תוצאות של הליכים ותביעות משפטיות, אופטימיזציה של מרכז ההפצה, עונתיות, הסכמים מסחריים, רכישות ועסקאות אסטרטגיות, שערי מטבע חוץ, הפסקות בפעולת מערכות, מלאי, רגולציה ממשלתית ומיסוי, תשלומים והונאות. מידע נוסף בנוגע לגורמים שעשויים להשפיע על התוצאות הכספיות של חברת Amazon.com כלול בדוחות שהוגשו על ידי חברת Amazon.com לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), לרבות הדוח השנתי העדכני ביותר שהוגש על גבי Form 10-K ומסמכים מאוחרים יותר.

 

Contacts:
Amazon.com, Inc.
Media Hotline
206-266-7180
http://www.amazon.com/pr

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE