רשת DNS ShieldTMשל ניוסטאר מספקת באופן מאובטח ביצועי אינטרנט במהירות גבוהה

 

רשת DNS Shield™ מפחיתה השהיה, משפרת את האבטחה ומגבירה את האמינות של ה-UltraDNS של ניוסטאר; רשת פרטית של חיבורי DNS שמתכננת מחדש את האינטרנט כדי להפחית את התלות ברשתות ציבוריות

סטרלינג, וירג'יניה, 16 בנובמבר 2016, (BUSINESS WIRE):

Inc. ,Neustar ניוסטאר (NYSE: NSR),ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, הודיעה היום על ההשקה הציבורית של DNS ShieldTM, רשת כלל עולמית של חיבורי DNS פרטיים מאובטחים בין ניוסטאר והשותפים שלה. רשת DNS Shield™ של ניוסטאר בלתי תלויה ברשתות אינטרנט ציבוריות וכוללת גישה ראשונה בענף לסילוק פגיעויות של זמן השהיה ואבטחה בתעבורת ה-DNS ברשת השותפים שלה.

"DNS הוא השידרה של האינטרנט, אבל התכנון של הפרוטוקול המקורי היה פגום במקצת ולא הביא בחשבון כמה מבעיות האבטחה הפוטנציאליות, שהופכות אותו עכשיו למטרה אטרקטיבית להתקפות", אמר רודני ג'ופה, סגן נשיא בכיר וחבר נכבד, ניוסטאר. "האופטימיזציה וההגנה על ה-DNS היא משימה קריטית כי אי זמינות שלו יכולה לגרום לזמן השבתה, השהיה ברשת, אובדן הכנסות וחוויית מותג שלילית".

הופעתו לאחרונה של הבוטנט מיראי, שסיכנה מכשירי אינטרנט של הדברים לא מאובטחים, יצרה את הסביבה המושלמת להתקפות DDoS מסיביות על שרתי DNS, שגרמו לאי זמינות של אתרים חשובים. הרשת DNS Shield™ יוצרת חיבור מאובטח בין שרתי ה-UltraDNS הסמכותיים של ניוסטאר והשרתים הרקורסיביים של השותפים שלה, ובכך מצמצמת את נקודות הסיכון הפגיעות שמהוות מטרה בהתקפות מניעת שירות מבוזרת (DDoS) והתחזות DNS, וגם מפחיתה את ההשהיה של טרנזקציות DNS ומשפרת משמעותית את האמינות של התגובות לשאילתות.

רשת DNS Shield™ של ניוסטאר משלימה רשת IP Anycast גלובלית על ידי הוספת מספר רב של צמתים פרטיים ל-30 הצמתים הציבוריים הקיימים בשש יבשות כדי לענות על יותר מ-33 מיליארד שאילתות ביום. הרשת של ניוסטאר כבר כוללת פתרון ייעודי להפחתת DDoS שמגן על רשת UltraDNS שלה, אבל התוספת של רשת DNS Shield™ תקשיח את ההגנה שלה נגד התקפות על ידי הוצאת התעבורה לגמרי מתחום האינטרנט הציבורי.

היתרונות והתכונות החשובים של רשת DNS Shield™ הם:

"DNS נמצא תחת איום מתמיד של התקפות DDoS, התקפות של הרעלת מטמון, ניסיונות התחזות, וגם נפח תעבורה גדול לאתרים ללא כוונה רעה, וכל אלה יכולים לגרום להפרעות בשירות בחלקים גדולים של האינטרנט", אמר ג'ופה. "ניוסטאר מקשיחה את האינטרנט באמצעות חיבורי אינטרנט פרטיים בין השרתים הסמכותיים שלנו והשרתים הרקורסיביים של השותפים שלנו, ומצמצמת את האפשרות שרשת ה-UltraDNS שלנו תיכנע להתקפות האלה".

למידע נוסף על רשת DNS Shield™ של ניוסטאר, בקרו בבקשה באתר https://hello.neustar.biz/2016-dns-shield-wp-security-lp.html

אודות ניוסטאר

כל יום העולם מייצר בערך 2.5 קוודריליון ביטים של נתונים. ניוסטאר (NYSE: NSR) מבודדת אלמנטים מסוימים ומנתחת, מפשטת ועורכת אותם כדי לקבל החלטות מדויקות ורבות ערך שמביאות לתוצאות. כאחת מהחברות הבודדות שיכולות לדעת בוודאות מי נמצא בצד השני של כל אינטראקציה, המותגים הגדולים של העולם סומכים עלינו שנקבל החלטות קריטיות בערך 20 מיליארד פעמים ביום. אנחנו עוזרים לאנשי שיווק לשלוח מסרים רלבנטיים ובזמן לאנשים הנכונים. משום שאנחנו יכולים לומר ללקוח בסמכותיות בדיוק מי מתקשר או מתחבר אליו, אנחנו מאפשרים תגובות קריטיות בזמן אמת. ואותו מידע מקיף שמאפשר ללקוחותינו להפנות ולנהל הוראות גם עוצר התקפות. אנחנו יודעים כשמישהו אינו מי שהוא טוען שהוא, וזה עוזר לעצור הונאות ומניעת שירות לפני שהם הופכים לבעיה. בגלל שאנחנו גם מנהלים מנוסים של כמה ממסדי הנתונים המורכבים ביותר בעולם, אנחנו עוזרים ללקוחות לשלוט על הזהות האינטרנטית שלהם, לרשום את שמות המתחם שלהם ולהגן עליהם ולנתב תעבורה לכתובת הרשת המתאימה. על ידי חיבור בין המידע הכי חיוני ובין האנשים שתלויים בו, אנחנו מספקים ליותר מ-12,000 לקוחות בכל העולם החלטות – לא רק נתונים. מידע נוסף נמצא בכתובת http://www.neustar.biz

אנשי קשר

Neustar, Inc.
Clinton Karr, 415-590-4611
Clinton.karr@neustar.biz

מקור: Neustar, Inc.

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת: http://www.businesswire.com/news/home/20161116005462/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire