תרו מודיעה על מינוי מנכ"ל חדש ומועמדויות לחברים חדשים במועצת המנהלים

הותורן, ניו יורק, 22 בנובמבר 2016, (BUSINESS WIRE) :

תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) ("תרו" או "החברה") הודיעה היום על המינוי של מר עודאי בלדוטה כמנכ"ל וכמועמד למועצת המנהלים של תרו. הוא צפוי להתחיל בתפקידו כמנכ"ל ב-1 באפריל 2017 או בסמוך ליום זה, ויתמקד אך ורק בעסקים של תרו.

מר בלדוטה משמש כיום כסגן נשיא ביצועי וסמנכ"ל כספים של Sun Pharmaceutical Industries Ltd. ("סאן"), והוא חבר בהנהלה הגלובלית של סאן. למר בלדוטה יש יותר מעשרים שנות ניסיון ניהולי, שחלק גדול מהן היה בסאן. בנוסף למילוי כמה תפקידי הנהלה, הוא היה חלק בלתי נפרד מהצמיחה הכלל עולמית של סאן – כולל הובלת כמה רכישות ומיזוגים חשובים, האחרון של Ranbaxy. למר בלדוטה יש תואר MBA מהמכון ההודי לניהול, אחמדאבאד, וגם תואר בהנדסה כימית מהמכון ההודי לטכנולוגיה, דלהי.

מר דיליפ שאנגבי, יו"ר מועצת המנהלים של תרו, אמר: "אני בטוח שהניסיון, החזון והמנהיגות של עודאי יאפשרו לתרו להמשיך במסלול הצמיחה שלה ולהביא ערך מעולה לבעלי המניות". מר שאנגבי המשיך: "אני מצפה להודיע, בעתיד הקרוב, על מינוי מנכ"ל זמני שינהל את העסקים של תרו בתקופה של שלושת החודשים מהעזיבה של קאל סונדרם בסוף השנה הזאת ועד ההגעה של עודאי באפריל 2017".

תנאים מסוימים של המינוי של מר בלדוטה כמנכ"ל והמועמדות למועצת המנהלים של תרו כפופים לאישור של בעלי המניות של תרו, שיצביעו על כך באסיפה השנתית של בעלי המניות בדצמבר 2016.

מועצת המנהלים של תרו - מועמדויות

בנוסף למועמדות של מר בלדוטה למועצת המנהלים של תרו, מר אבהאי גנדי, המחליף של קאל סונדרם כמנכ"ל סאן צפון אמריקה, מועמד גם הוא למועצת המנהלים וצפוי שיוצע לתפקיד סגן היו"ר אחרי אסיפת בעלי המניות בדצמבר. לפני שהצטרף לסאן צפון אמריקה, אבהאי מילא כמה תפקידי הנהלה בארגון של סאן, האחרון בהם מנכ"ל העסקים של סאן בהודו.

בגלל עיקרון הרוטציה הקבועה של הדירקטורים החיצוניים בתרו, מר דן בירן וגברת אילנה אבידוב-מור יפרשו ממועצת המנהלים של תרו. שני מועמדים מאוד מוכשרים הוצעו למילוי המקומות האלה – גברת לינדה בן שושן ומר אלי סטריט.

גברת בן שושן הייתה חברה במועצות המנהלים של כמה קרנות השקעות, בנקים והבורסה לניירות ערך של תל אביב, והיא מרצה במכללה למינהל בישראל מאז אוקטובר 2009.

למר סטריט יש יותר משלושים שנות ניסיון בעסקים רב לאומיים והוא מספק שירותי ייעוץ בבנקאות השקעות לחברות בעיקר במגזר הבריאות.

מר שאנגבי אמר: "ברצוני להודות למר בירן ולגברת אבידוב-מור על תרומותיהן הרבות והשירות המסור לתרו בתקופת כהונתם כדירקטורים, ולאחל להם הצלחה בעבודתם בעתיד. אני גם מקדם בברכה את המועמדים החדשים למועצת המנהלים של תרו שאני מצפה לעבודה איתם, ומאחל להם הצלחה בהכוונת החברה קדימה".

גם המועמדויות האלה כפופות לאישור של בעלי המניות של תרו באסיפת השנתית של בעלי המניות בדצמבר 2016.

אודות תרו

תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר. למידע נוסף על תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ, בקרו בבקשה באתר של החברה בכתובת www.taro.com.

הצהרת חוף מבטחים

 אמירות מסוימות בהודעה זאת הן מידע צופה פני עתיד כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. למרות שהחברה מאמינה שהציפיות שמשתקפות במידע צופה פני עתיד זה מבוססות על הנחות סבירות, היא לא יכולה לתת ערובות לכך שהציפיות שלה יתגשמו, כולל אך לא רק אמירות בהודעה לעיתונות הזאת בנוגע למינוי המנכ"ל והמועמדויות למועצת המנהלים של תרו. גורמים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות כוללים את המחיר בשוק של מניית תרו, טיבן של הזדמנויות השקעה אחרות שיוצגו לתרו, תזרימי מזומנים, תנאים כלכליים כלליים מקומיים ובינ"ל, תנאי השוק והענף, שינוי במצב הפיננסי של החברה, תביעות משפטיות שיוגשו על ידי צד כלשהו לבית משפט כלשהו בישראל, בארצות הברית או בכל מדינה שתרו פועלת בה, פעולות רגולציה וחקיקה במדינות שתרו פועלת בהן, וסיכונים אחרים המפורטים מעת לעת בדוחות של החברה לרשות האמריקנית לניירות ערך, כולל הדוחות השנתיים שלה על גבי טופס 20-F. מידע צופה פני עתיד ישים רק ביום שבו הוא מפורסם. החברה לא מתחייבת לעדכן, לשנות או לתקן מידע צופה פני עתיד כלשהו, בין אם כתוצאה של מידע חדש, התפתחויות נוספות או עוקבות או מסיבה אחרת.

אנשי קשר

תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ
מריאנו בלאוגר, 914-345-9001

סגן נשיא, סמנכ"ל כספים

Mariano.Balaguer@Taro.com

או

וויליאם ג'. קוט, 914-345-9001

William.Coote@taro.com

מקור: תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20161122000000/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire