גילת סאטקום מחברת לקוחות ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו על גבי רשת אמינה עתירת ביצועים של O3b Network

 

ספקית השירותים מציעה עכשיו חיבור לווייני שווה ערך לסיב אופטי ללקוחות שמתמודדים עם חיבור סיב אופטי קרקעי לא אחיד בעיר הבירה

סנט הלייר, ג'רזי, איי התעלה, 23 בנובמבר 2016, (BUSINESS WIRE) :

O3b Networks ו-גילת סאטקום הודיעו שגילת סאטקום התחילה להפעיל את הרשת הלוויינית הייחודית של O3b "סיב בשמים" (Fiber in the Sky), המציעה זמן השהיה וקצב העברה שמקבילים לסיב אופטי על גבי הרשת הגלובלית עם יכולת לוויינית של O3b.

גילת סאטקום, חברה בקבוצה האירופית והזוכה של השירות הלווייני הטוב ביותר לשנת 2016 ב-Capacity Africa, מציעה פתרונות חיבור מבוססי לוויינים וסיבים אופטיים באפריקה, אסיה והמזרח התיכון. החברה מפעילה שלושה טלפורטים בינ"ל באירופה ובמזרח התיכון, ורכזות/ PoPs מרובים באפריקה, אירופה וארה"ב. גילת סאטקום מספקת עכשיו חיבור חיוני ברחבי הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, כולל לעיר הבירה קינשסה.

למרות שקונגו מחוברת באמצעות כבלי סיבים אופטיים קרקעיים, 80 מיליון התושבים במדינה חווים מדי פעם קשיים בחיבור באמצעות החיבור הקרקעי. O3b נבחרה על ידי גילת סאטקום כי היא הרשת הלוויינית היחידה שהביצועים שלה שווי ערך לסיבים אופטיים גם בזמן ההשהיה וגם בקצב ההעברה, והיא גם מספקת איכות מעולה של קול, וידאו ושירותי נתונים אחרים שהלקוחות של גילת סאטקום מסתמכים עליהם.

עבור לקוחות הסלולר והאינטרנט של גילת סאטקום, האמינות המשופרת של פתרון הסיב בשמיים של O3b תהווה שינוי עצום. החיבור של O3b מאפשר גישה מהירה לאינטרנט בפס רחב ותעבורת נתונים סלולרית LTE ו-3G, ומשמש כגיבוי והשלמה לתשתית הסיבים. הפתרון של O3b מספק אמינות מעולה באמצעות גיוון של הנתיבים וגם של האתרים, והתוצאה היא שירות עם זמינות גבוהה וביצועים גבוהים.

"אנחנו משקיעים הרבה בפעילות הסיבים והלוויינים שלנו ברחבי אפריקה. הלקוחות שלנו צריכים חיבור אמין כדי שעסקיהם יוכלו לפעול, כך שהחיבור עתיר הביצועים היתיר ש-O3b מספקת הא חיוני", אמר עופר דורון, סגן הנשיא להנדסה של גילת. "אפשרויות הניתוב המגוונות מעבר לרק סיבים מאפשרות את יציבות הרשת החיונית שלקוחותינו דורשים".

"אנחנו מאוד נלהבים לעבוד עם גילת, ולהביא לתושבי הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו את ביצועי האינטרנט דרך לוויין שהם בדרך כלל יצפו לקבל באמצעות סיב אופטי", אמרה קרול קמאיתה, סגנית נשיא לאפריקה ב-O3b Networks. "הרשת של O3b מספקת אפילו למקומות מרוחקים מוקפי יבשה את כל יכולות האינטרנט שהם צריכים, ומאפשרת חינוך מקוון, רפואה מרחוק ושירותי מימשל אלקטרוניים".

משאבים נוספים

אודות O3b Networks Limited

O3b Networks Limited היא ספקית שירותי תקשורת נתונים מנוהלים גלובלית שמפעילה צי של לוויינים הכי חדישים עם קצב העברה גבוה וזמן השהיה קצר ותשתית קרקעית גלובלית. O3b מספקת פתרונות רשתות נתונים carrier-grade לספקי אינטרנט, חברות תקשורת, מפעילי רשתות סלולר, ממשלות וארגונים בחלקים הכי מרוחקים ולא נגישים של העולם. O3b Networks היא חברת בת בבעלות מלאה של SES (סימול ב-Euronext Paris ובבורסה של לוכסמבורג: SESG).

אודות גילת סאטקום

גילת סאטקום היא ספקית של פתרונות תקשורת שמציעה פתרונות חיבור לווייניים ומבוססי סיבים אופטיים באפריקה, אסיה והמזרח התיכון.

עם התקנות מוצלחות בחמישים מדינות, גילת סאטקום מספקת בעקביות פתרונות תקשורת יעילים, משתלמים ואיכותיים לחברות תקשורת, ספקי אינטרנט, ממשלות, לקוחות עסקיים וארגונים בינ"ל.

החברה מפעילה שלושה טלפורטים בינ"ל באירופה ובמזרח התיכון, ורכזות/ PoPs מרובים באפריקה, אירופה וארה"ב.  בנוסף, גילת סאטקום היא בעלת מניות ב-WIOCC, הבעלים של המערכת התת ימית המזרח אפריקנית (EASSy), ושל מערכת הכבלים המערב אפריקנית (WACS), עם מערכות של כבלים סיבים אופטיים תת ימיים שמחברות את מזרח ומערב אפריקה לשאר העולם. גילת סאטקום גם מספקת מקטעי חלל בלוויינים רבים, ביניהם Intelsat, Telesat, Hellas Sat, ABS, SES-NewSkies ואחרים.

למידע נוסף בקרו באתר http://www.gilat.net/

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:

http://www.businesswire.com/news/home/20161114006040/en/

אנשי קשר

O3b Marketing
Jason Wauer
pr@o3bnetworks.com
או
SpeakerBox Communications for O3b Networks
Sally McHugh, 703-287-7816
o3b@speakerboxpr.com

מקור: O3b Networks

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire