מנקיינד מקבלת תשלום אבן דרך של מיליון דולר מ-RLS

ולנסיה, קליפורניה, 3 בינואר 2017, (GLOBE NEWSWIRE) :

MannKind Corporation מנקיינד (Nasdaq:MNKD)  -  (TASE:MNKD) אישרה היום שבעקבות ההשלמה של מחקרי פורמולציה ראשוניים היא קיבלה תשלום אבן דרך של מיליון דולר מ-Receptor Life Sciences, Inc. (RLS) ביום שישי, ה-30 בדצמבר 2016. תשלום אבן הדרך הזה הוא חלק מהסכם רישוי ושיתוף פעולה בין החברה ו-RLS שפורסם בעבר.

מתיו ג' פפר, מנהל העסקים הראשי של MannKind, אמר: "התוצאות של המחקרים האלה נתנו עוד תוקף לרב-צדדיות של טכנולוגיות הפורמולציה שלנו. אנחנו מרוצים מההתקדמות עד כה ומצפים לשלב הבא של פיתוח מוצרים בשיתוף הפעולה שלנו עם RLS".

אודות MannKind Corporation

 

MannKind Corporation מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE: MNKD) מתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של מוצרים טיפוליים עבור חולים עם מחלות כמו סוכרת. MannKind מחזיקה אתר בכתובת www.mannkindcorp.com שבו MannKind מפרסמת באופן סדיר עותקים של ההודעות לעיתונות שלה וגם מידע נוסף על MannKind. מי שמעוניין יכול להירשם כמנוי באתר של MannKind להתראות דואל שנשלחות אוטומטית כש-MannKind מפרסמת הודעות לעיתונות, מגישה את הדוחות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך או מפרסמת מידע מסוים אחר באתר.

 

אודות Receptor Life Sciences, Inc.


Receptor Life Sciences, Inc. היא חברה שמפתחת תרופות מסיאטל, וושינגטון. Receptor בשקט מניחה את היסודות למוצרים חדשים פורצי דרך בשוק התרופות המיוחדות.

 

 

 
אשת הקשר של החברה:
רוז אלינאיה
סגנית נשיא בכירה, כספים
661-775-5300
ralinaya@mannkindcorp.com
 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE