שארג'ה הקדישה $100,000 לגיבורי הפליטים האלמוניים

פרס שמשיקה הוד מעלתה מהלל ערכים של התמדה ואמונה בשעת מצוקה

שארג'ה, איחוד האמירויות, 4 בינואר 2017, (BUSINESS WIRE):

בפעולה יחידה מסוגה להוקיר פעילות יוצאת דופן של אנשים למען אנשים שנעקרו בכפייה באסיה, המזרח התיכון וצפון אפריקה, "פרס שארג'ה הבינ"ל לתמיכה בפליטים", פרס הומניטרי של $100,000, הושק על ידי המשפחה השולטת של שארג'ה, האמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות.

הוד מעלתה שייחה ג'אוואהר בינת מוחמד אל קסימי, אשתו של הוד מעלתו שליט שארג'ה, התומכת המכובדת בילדים פליטים של נציבות האו"ם לפליטים והיו"ר של קרן הלב הרחב, השיקה את הפרס כהוקרה לאלה שעבדו ללא לאות כדי לשפר אל חייהם של מיליוני פליטים ומשפחות עקורות.

"פעם בשנה, פרס שארג'ה הבינ"ל לתמיכה בפליטים יעניק הכרה למחויבות המתמדת של אדם או ארגון לשים קץ לסבלם של פליטים. באמצעות מקבליו, הפרס מיועד לבנות מורשת של שקדנות לא אנוכית שתיתן השראה לאנשים רבים להעלות חיוך על פניהם של אלה שנעקרו בגלל מלחמות או משברים", אמרה הוד מעלתה שייחה ג'אוואהר אל קסימי.

"הפרס הוא אישור מחדש של המחויבות המתמשכת של איחוד האמירויות לפילנתרופיה גלובלית, והוקם כהמשך לגישה של טוב לב ופילנתרופיה כפי שיצרו המנהיגים רחבי הלב של האומה", הוסיפה הוד מעלתה.

הפרס, שהושק תחת חסותו של הוד מעלתו השייח ד"ר סולטן בין מוחמד אל קסימי, חבר המועצה העליונה ושליט שארג'ה, יאורגן על ידי קרן הלב הרחב ונציבות האו"ם לפליטים, וידגיש איך הפעילות של אנשים מסוימים נטעה אמון ותקווה בליבם של מאות אלפי פליטים באמצעות הספקת מזון, מחסה, טיפול רפואי, חינוך ופתרונות סוציאליים.

המזכירות הכללית של פרס שארג'ה הבינ"ל לתמיכה בפליטים מזמינה מועמדויות לפרס מרחבי העולם, עבור פעילות סיוע שמבוצעת למען פליטים רק באסיה, המזרח התיכון וצפון אפריקה.

ניהול יעיל של הון כספי ואנושי, מימשל טוב ושקיפות ונשיאה באחריות בזמן הביצוע של פעילות הומניטרית יהיו תחומי ההתמקדות המיוחדים של הפרס. תאורגן גם תוכנית הכוונה שנתית לאנשים וארגונים שמתארת את החזון, היעדים ותנאי ההשתתפות של הפרס.

אנשי קשר

National Network Communications
Mousa Nimer, +971-50-222-0561
m.nimer@nncpr.com

מקור: שארג'ה

גלריית מולטימדיה חכמה

הוד מעלתה שייחה ג'אוואהר אל קסים בביקור במחנה הפליטים אל-זעתרי בירדן (תמונת ארכיון) (תמונה: Photo: Business Wire)

 

תמונה של פליטים במחנות מרובים (תמונה: Photo: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה באינטרנט בכתובת: http://www.businesswire.com/news/home/20170104005679/en