MICHAEL KORS ACCESS מתרחב עם שעונים חכמים חדשים, אפליקציות חדשות, פני שעון חדשים ושווקים חדשים

 

 

לונדון, 23 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE) :

 

מייקל קורס (NYSE:KORS), מותג סגנון חיים יוקרתי גלובלי, שמח להכריז על הרבה מוצרים ויוזמות חדשים שמיועדים להמשיך את הצמיחה וההתרגשות שיצרה ההשקה בסתיו הקודם של MICHAEL KORS ACCESS, קו השעונים החכמים ועוקבי הפעילות של המותג.

"ברור לי שהעתיד של האופנה ישלב עיצוב מצוין, סגנון אישי וטכנולוגיה חדשנית", אומר מייקל קורס, "והתגובה המדהימה ל-MICHAEL KORS ACCESS אישרה שהעתיד הוא עכשיו. אנחנו שמחים שביכולתנו להציע את הדור הבא הזה של שעונים חכמים והיברידיים".

ראויים לציון מיוחד:

·        ההצגה של שני שעונים חכמים עם מסך מגע חדשים:
סופי לנשים וג‘ייסון לגברים

התוספות האלה לקו השעונים החכמים כוללות תוכנה מעודכנת, תצוגת מסך מגע אמולד (לד אורגני עם מטריצה פעילה) מהממת ומיועדות, כמו הסגנונות הקיימים בראדשו ודילן, ללקוח שרוצה הכל: חדשנות טכנולוגית, קישוריות חברתית והרבה סטייל.

סופי האלגנטי והנשי כולל גוף שעון דק וקל עם מסגרת פאבה ותצוגה עגולה מלאה. הוא יוצע בשמונה צירופים שונים של ציפויים וצמידים, עם שבע אפשרויות של רצועות עם שחרור מהיר שניתן להחליף ביניהן.

גרייסון, שמיועד להשלים את אורח החיים 24/7 של הגבר המודרני, משלב מותרות עם מראה ספורטיבי, ויש לו לוח עגול מלא עם כתר מסתובב לגלילה מהירה. הוא יוצע בציפוי יונים כחול ושחור, זהב ופלדת אל-חלד עם ארבע אפשרויות של רצועות שניתן להחליף ביניהן.

כמו כל הלבישים של MICHAEL KORS ACCESS, השעונים סופיה וגרייסון תואמים לטלפוני Android™ וגם לטלפוני iOS® הודות לטכנולוגיה מתקדמת שמתאפשרת באמצעות שותפות עם גוגל ופלטפורמת השעונים החכמים Android Wear™ 2.0. הם כוללים את המערכת על שבב Qualcomm® Snapdragon™ Wear 2100.

·        הרחבה משמעותית של השעונים החכמים לגברים

מייקל קורס מאמין שבשעונים החכמים לגברים יש הזדמנויות חשובות לעתיד. בנוסף לשעון החכם עם מסך מגע החדש, המותג מציג גם שני סגנונות חדשים של שעונים היברידיים לגברים ומרחיב את המבחר הקיים של היברידיים גייג‘. ביחד האפשרויות החדשות האלה יציעו לגבר של מייקל קורס מגוון רחב של עיצובי שעונים חכמים עם מראה יוצא דופן שמשודרגים באמצעות מעקב אחרי כושר גופני, מעקב אחרי שינה וההודעות שהן הכי שימושיות עבורו.

·        ההתפתחות של המיקרו אפליקציה של MICHAEL KORS ACCESS

בגרסה הבאה של האפליקציה יהיו פונקציות מלהיבות וחברתיות, וגם פני שעון דיגיטליים ניתנים להתאמה אישית. My Social היא פונקציה שמאפשרת למשתמש להתחבר לחשבון האינסטגרם שלו ולהגדיר תמונת פוסטים אישית כפני השעון. האפליקציה מאפשרת לכם לגלול בפיד האינסטגרם שלכם, לבחור תמונה שאתם אוהבים ואפילו להפעיל פילטרים, וליצור פני שעון שהם אישיים כמו החיים שלכם. עד סוף 2017, המותג ישיק 15 פני שעון דיגיטליים חדשים, כולם עם הרבה אלמנטים שניתנים להתאמה אישית.

·        ההשקה של MICHAEL KORS ACCESS בשווקים גלובליים חדשים

המותג ישיק את קו הטכנולוגיה הלבישה שלו בכמה שווקים חדשים ב-2017, ביניהם סין היבשתית, ברזיל ורבים אחרים.

"השעונים החכמים עם התצוגה MICHAEL KORS ACCESS הם בחירות מאוד פופולריות עבור משתמשים שרוצים לענוד שעונים שהם גם אופנתיים וגם פונקציונליים", אומר דייוויד סינגלטון, סגן הנשיא של הנדסת אנדרואיד בגוגל. "אנחנו מאוד נלהבים להמשיך את השותפות עם מייקל קורס וליצור מכשירים יפים חדשים שמאפשרים לאנשים לבטא את הסגנון שלהם וגם להישאר מחוברים באמצעות התכונות הכי חדישות של Android Wear 2.0".

"כשהשקנו, אמרנו שנגדיל את קו הטכנולוגיה הלבישה שלנו על ידי הקשבה בתשומת לב ללקוחות שלנו", אמר ג‘ון איידול, יו"ר ומנכ"ל מייקל קורס. "הם אמרו בבירור שהם אוהבים להיות מחוברים, אוהבים את הקלות של ההודעות מהאפליקציות החביבות עליהם, ורוצים מה שיותר התאמה אישית. אנחנו שמחים להציג שעונים חכמים ותוכנה חדשים יוצאי דופן שמספקים את הסחורה בהיבטים האלה ובאחרים, וביותר שווקים מאי פעם".

המחירים של השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS מתחילים ב-$350. השעונים החכמים ההיברידיים מתחילים ב-$250. עוקבי הפעילות מתחילים ב-$95. כולם זמינים בחנויות מייקל קורס, MichaelKors.com ובחנויות כלבו ומתמחות נבחרות.

אודות השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS

כל השעונים החכמים עם מסך מגע MICHAEL KORS ACCESS מציעים תכונות ניתנות להתאמה אישית שהן מושלמות עבור הלקוחות המתוחכמים, העסוקים והמחוברים חברתית של המותג:

למידע נוסף תמצאו אותנו:

 

Michael Kors Access: http://www.michaelkors.com/Access

Destination Kors: http://www.destinationkors.com/

@MichaelKors באינסטגרם: http://instagram.com/michaelkors

מייקל קורס בפייסבוק: http://www.facebook.com/michaelkors

מייקל קורס ביוטיוב: https://www.youtube.com/user/michaelkors

מייקל קורס בסנאפצ‘ט: https://www.snapchat.com/add/michaelkors

@MichaelKors בטוויטר: http://twitter.com/michaelkors

מייקל קורס בפינטרסט: http://pinterest.com/michaelkors.com

@MichaelKors ב-Weibo: http://weibo.com/michaelkors

חפשו "Michael Kors" ב-Weixin ו-WeChat

חפשו "Michael Kors" ב-LINE Japan

 

אודות מייקל קורס

 

מייקל קורס הוא מעצב בעל שם עולמי שזכה בפרסים של אקססוריז ומוצרים מוכנים ללבישה יוקרתיים. החברה הנושאת את שמו, שהוקמה ב-1981, מייצרת כיום מגוון של מוצרים באמצעות המותגים Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors ו-Michael Kors Mens כולל אקססוריז, מוצרים מוכנים ללבישה, הנעלה, טכנולוגיה לבישה, שעונים  וקו שלם של מוצרי בשמים. החנויות של מייקל קורס פועלות, ישירות או באמצעות שותפי רישוי, בכמה מהערים היוקרתיות ביותר בעולם, ביניהן ניו יורק, בוורלי הילס, שיקאגו, לונדון, מילנו, פריס, מינכן, איסטנבול, דובאי, סיאול, טוקיו והונג קונג.

 

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת מכילה מידע צופה פני עתיד. אל לכם לבטוח בביטחון מופרז במידע כזה כי הוא נתון להרבה אי ודאויות וגורמים שקשורים לסביבת הפעולה והעסקים של החברה, שאת כולם קשה לחזות ורבים מהם אינם בשליטת החברה. מידע צופה פני עתיד כולל מידע בנוגע לתוצאות פעילות עתידיות אפשריות או משוערות של החברה, כולל תיאורים של האסטרטגיה העסקית שלה.  מידע כזה לעיתים קרובות כולל מילים כמו "צריכה", "מאמינה", "מצפה", "צופה", "מתכוונת", "מתכננת", "מעריכה" וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. המידע צופה פני עתיד שכלול בהודעה לעיתונות הזאת מבוסס על הנחות שהחברה הניחה לאור הניסיון של ההנהלה בענף וכן ההבנות שלה לגבי מגמות היסטוריות, התנאים הנוכחיים, התפתחויות עתידיות צפויות וגורמים אחרים שלדעתה מתאימים בהתאם לנסיבות. עליכם להבין שמידע זה אינו ערבויות לביצועים או תוצאות. כרוכים בו סיכונים ידועים ולא ידועים, אי ודאויות והנחות. למרות שהחברה מאמינה שמידע צופה פני עתיד זה מבוסס על הנחות סבירות, עליכם להיות מודעים לכך שגורמים רבים יכולים להשפיע על התוצאות הכספיות או תוצאות הפעילות שלה בפועל ויכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מאלה שבמידע צופה פני עתיד זה. הגורמים האלה נדונים באופן מלא יותר בחלק "גורמי סיכון" ובמקומות אחרים בדוח השנתי של החברה על גבי טופס 10-K של שנת הכספים שהסתיימה ב-2 באפריל 2016 (תיק מס. 001-35368) והדוח הרבעוני על גבי טופס 10-Q (תיק מס. 001-35368) לרבעון שנת הכספים שהסתיים ב-2 ביולי 2016, שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך.

Android Wear™ מצריך טלפון שיש בו אנדרואיד 4.3+ או iOS 8.2+. התכונות הנתמכות עשויות להשתנות בין הפלטפורמות. בקרו באתר g.co/wearcheck בטלפון האנדרואיד או ה-iPhone® שלכם כדי לראות האם המכשיר שלכם תואם.

 

גוגל, אנדרואיד ו-Android Wear הם סימני מסחר של Google Inc..

 

אייפון הוא סימן מסחר של Apple, Inc.. Qualcomm ו-Snapdragon הם סימני מסחר של Qualcomm Incorporated.

 

אנשי קשר

ICR, Inc.

Jean Fontana, 203-682-1214

jean.fontana@icrinc.com

או

מדיה:

ICR, Inc.

Alecia Pulman, 646-277-1231

KorsPR@icrinc.com

 

גלריית מולטימדיה חכמה

השעון החכם ההיברידי Michael Kors Access Gage ((תמונה: Photo: Business Wire)

השעון החכם עם מסך מגע Michael Kors Access Grayson ((תמונה: Photo: Business Wire)

השעון החכם עם מסך מגע Michael Kors AccessSofie ((תמונה: Photo: Business Wire)

 

 

צפו בהודעה לעיתונות הזאת ובמולטימדיה באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20170323005099/en 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire