בשוק שירותי הבריאות בסין תהיה עלייה חדה בהשקעות ובהזדמנויות ב-15 השנים הבאות

כשסין משיקה את היוזמה "סין הבריאה 2030" ומתחייבת להעמיק את הרפורמה המבנית בצד ההיצע ב-2017, Healthcare China 2017, כנס על השקעה בשירותי הבריאות בסין, יכנס אנשי עסקים מהחוגים הפנימיים כדי לעזור לשחקנים בענף להצליח בשוק שירותי הבריאות הצומח במהירות

שנגחאי, 27 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE) :

באוקטובר האחרון ממשלת סין אישרה תוכנית בשם "סין הבריאה 2030", שמחויבת לבנות סין בריאה ב-15 השנים הבאות. עד 2030 שוק שירותי הבריאות צפוי להגיע ל-2.3 טריליון דולר. היוזמה הזאת עולה בקנה אחד עם הנחישות של סין להעמיק את הרפורמה המבנית בצד ההיצע ב-2017 על ידי הורדה משמעותית של תפוסת היתר והגדלת ההיצע היעיל שמחייבים אמות מידה מחמירות יותר בענף שירותי הבריאות. ב-15 השנים הבאות יהיו עלייה חדה בהשקעות ושינויים בענף.

Healthcare China 2017, שמארגנת Reed Sinopharm Exhibitions (RSE), היא פלטפורמה עבור משקיעים מהעולם ללמוד יותר על הדינמיקה של עסקי שירותי הבריאות בסין. האירוע, שיתקיים ב-13-14 במאי 2017, בפולמן שנגחאי, ימשוך מנהלי חברות, רגולטורים ממשלתיים, משפיעים, חוקרים ויזמים ויתמקד בשלושה תחומים עיקריים שמעניינים משקיעים - ביו-רפואה, מכשירים רפואיים ושירותים רפואיים.

פוטנציאל עולה

שוק שירותי הבריאות בסין צפוי לגדול בשיעור צמיחה שנתי מורכב חסר תקדים של כ-12% ויגיע לטריליון דולר עד 2020, עלייה לעומת 357 מיליארד דולר ב-2011, לפי הערכה בדוח של McKinsey & Co.. על רקע שינויים טכנולוגיים חשובים כגון בינה מלאכותית, Healthcare China 2017 תזמין את מנהל IBM וואטסון לשאת נאום על "העתיד של הבינה המלאכותית בענף הרפואה". בנוסף, מומחים מהענף ידונו במגמות השוק וינתחו תוכניות ממשלתיות שמיועדות לקדם מערכת בריאות מדורגת, להבטיח הספקה יעילה של תרופות וניהול.

קידום שותפויות בינ"ל

מגזר שירותי הבריאות של סין מושך יותר ויותר השקעות ממשקיעים גלובליים שלהוטים להיכנס או להרחיב את הנוכחות שלהם בסין. Healthcare China 2017, שישתתפו בה 60 חברות שירותי הרפואה הכי חדשניות בסין כיום ולפחות 500 מנכ"לים ושותפים משפיעים של חברות השקעות מובילות, תהיה מקום שבו חברות שירותי בריאות גלובליות יוכלו להציג את המצוינות של המוצרים והתהליכים שלהן, וללמוד את התקנות והמדיניות של סין בענף.

כדי להירשם ולמידע נוסף על האירוע, בקרו באתר http://www.thishealthsummit.com/

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:


http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51530818&lang=en

אנשי קשר

Reed Sinopharm Exhibitions
James Wang
james.wang@reedexpo.com.cn

 

מקור: Reed Sinopharm Exhibitions

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire