"שבוע החדשנות של YPO" מפגיש חדשנים לניסיון הישראלי בחדשנות בתל אביב

תל אביב, 26 באפריל 2017, GLOBENEWS WIRE:

YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים, הודיע היום שתל אביב תארח את InnovNation: הניסיון הישראלי בחדשנות כחלק משבוע החדשנות של 2017 YPO, יוזמת החדשנות הגלובלית הכי גדולה והכי משפיעה בעולם.

שבוע החדשנות של 2017 YPO כולל יותר מ-50 אירועים ברחבי העולם שמיועדים להפגיש את החדשנים הכי דינמיים בעולם להזדמנות נדירה להתחבר, לאתגר את החשיבה המקובלת ולקבל תובנות שאפשר ליישם ולפעול לפיהן. ישראל, הידועה בתור "אומת הסטארט אפ", תארח אחד מחמישה אירועים ייחודיים של שבוע החדשנות, שיציג אנשי טכנולוגיה ואנשי חזון בהזנקים מענפים שונים בישראל, ביניהם ביטחון, ביוטק, רפואה, מזון, חקלאות ואבטחת סייבר, עם הזדמנויות בלעדיות להתנסות בחידושים פורצי הדרך האחרונים מישראל.

באירוע InnovNation: הניסיון הישראלי בחדשנות שיימשך שלושה ימים, תהיה לחברי YPO הזדמנות לפגוש זוכי פרס ישראל, את המדען הראשי של ישראל ופקידי ממשלה, משקיעי הון סיכון חשובים ומשקיעים פרטיים. חברי YPO יוכלו ללמוד על פריצות דרך ופרקטיקות מיטביות עם כמה מהחדשנים הכי מפורסמים בעולם מהטכניון - מכון טכנולוגי לישראל, שהוכרז לאחרונה כמוסד האקדמי החמישי הכי חדשני בעולם.

בין הדוברים ב-nnovNation:

דוברים אחרים ב-InnovNation: ד"ר יהושוע גלייטמן, שותף מנהל של Platinum VC ולשעבר מנהל כללי ומדען ראשי של משרד המסחר והתעשייה; גדעון בן צבי, שותף, טכנולוגיות צרכניות, בקרן הון סיכון אביב בע"מ ויו"ר וויזקום טכנולוגיות; נדב צפריר, מייסד שותף ומנכ"ל Team8, יצרנית אבטחת הסייבר המובילה בישראל; ליאת אהרונסון, שותפה ב-Marker LLC, חברת הון סיכון והון צמיחה מובילה עם משרדים בניו יורק ובהרצליה.

"כל מנהיג עסקי צריך להתמקד בחדשנות כדי לצמוח ולשגשג", אמרה נירית הראל, יו"ר מועצת המנהלים של אינטרגם תקשורת בע"מ ויו"ר InnovNation: הניסיון הישראלי בחדשנות. "שבוע החדשנות של YPO יעניק לחברי YPO מאות הזדמנויות ללמוד אחד מהשני ומהחדשנים, המשבשים והממציאים הגלובליים הכי מוערכים כדי לעזור לשלב חדשנות ברמה הכי אסטרטגית בכל העסקים. שבוע החדשנות, שמשלב מחקר, טכנולוגיות ומנהיגות עסקית, הוא המקום שבו החברות הכי חדשניות של העולם חולקות את הרעיונות והתובנות שלהן".

בתחילת מאי שבוע החדשנות של 2017 YPO יערוך אירועים ביותר מ-30 מדינות ברחבי העולם, כולל תל אביב, ישראל, ניו יורק, ניו יורק, מלבורן, אוסטרליה, עמק הסיליקון, קליפורניה, הונג קונג, סין ועוד, שכולם מוקדשים לקידום חדשנות בתחום מגוון של ענפים. בשבוע יהיו מפגשי רעיונות, סדנאות, פאנלים בשידור חי, סיורים פנימיים בחברות, שיחות ועידה גלובליות, מצגות בסגנון TED ודיונים.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של שבוע החדשנות של YPOאודות YPO

ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים

 

YPO הוא הפלטפורמה הגלובלית עבור מנכ"לים להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום YPO מעצים יותר מ-24,000 חברים ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-15 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.

מנהיגות. לימוד. כל החיים. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

press@ypo.org

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE