YPO מכריז על העולים לגמר פרס החדשנות הגלובלי 2017

חוגגים את החדשנות, כושר ההמצאה והשינויים פורצי הדרך של מנהיגי YPO

דאלאס - 2 במאי 2017, GLOBENEWS WIRE:

YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים, הכריז היום על העולים לגמר פרס החדשנות הגלובלי שלו, שחולק כבוד לחברי YPO שיזמו חידושים פורצי דרך שנותנים השראה לשינויים חיוביים ומטפחים צמיחה מתמשכת והזדמנויות למנהיגים ברחבי העולם. בנוסף להוקרה לעשרת החדשנים הטובים ביותר מבין יותר מ-24,000 חברי YPO ב-130 מדינות, פרסי החדשנות הגלובליים גם יחלקו כבוד לחדשן הטוב ביותר באסיה.

הפרסים הושקו בשנה שעברה בשבוע החדשנות הראשון של YPO, שבוע שמיועד להפגיש חדשנים דינמיים להזדמנות להתחבר, לאתגר את החשיבה המקובלת ולחזור עם תובנות שאפשר ליישם ולפעול לפיהן. הזוכה של השנה שעברה, מייקל לואיס, הוא המייסד של RealD, החלוצה של הקולנוע התלת מימדי הדיגיטלי.

שבוע החדשנות של YPO 2017, 8-12 במאי 2017, יחבר יזמים, חדשנים ומובילי מחשבה משפיעים כדי לדבר על השראה, פריצות דרך ושינויים ויכלול אירועים ייחודיים, שידורי וידיאו דו-כיווניים חיים ואירועים בשידור חי ברחבי העולם. כל העולים לגמר פרס החדשנות הגלובלי 2017 מוזמנים  לאירוע הגראנד פינאלה של שבוע החדשנות של YPO בניו יורק ב-12 במאי, שבו יוכרז הזוכה.

"העולם המשתנה שלנו יוצר לעסקים הכרח לחדש כדי להצליח ולשגשג. אנחנו מברכים את העולים לגמר פרס החדשנות הגלובלי. הם מדגישים את החדשנות, הרוחב והכישרון של הרשת של YPO", אמר סקוט מורדל, מנכ"ל YPO.

העולים לגמר פרס החדשנות הגלובלי 2017 הם:


Marketing Evolution היא פלטפורמת שירות כתוכנה בלתי תלויה למדידה ומיטוב של כל תמהיל השיווק והיוצרת של ROI BrainTM, שמשתמשת בניתוח ברמת האדם כדי לספק סבבי מסרים מפורטים, מיקוד ומיטוב תמהיל לכל מדיה.


גולוואי הוא הממציא המוביל של BioAssemblyBot, מדפסת הרקמות האנושיות התלת מימדית הראשונה בעולם שמשתמשת ברובוט עם שישה צירים. הטכנולוגיה המשבשת הזאת מאפשרת לחוקרים להשלים את הניסויים שלהם מהר יותר, לחברות תרופות להפחית עלויות וזמן בתהליך הפיתוח של תרופות וגישה חדשה של פתרונות לאיברים עם מחלות או כשלים.


Level11, חברה שמפתחת תוכנת חוויית משתמש, חברה לאחרונה ל-Carnival Cruise Corp. כדי לפתח את פלטפורמת הלוטים הפונה לאורחים הגדולה ביותר שמיועדת להעניק חוויית אורחים מותאמת אישית בקנה מידה גדול.


פרוסטום היא חלוצה בתוכנת תכנון גנרטיבי פונקציונלי ומיטוב טופולוגיות עבור מתכננים ומהנדסים תעשייתיים, שהציגה לאחרונה את ליבת הגיאומטריה הקניינית שלה שמיועדת להעביר את שוק התכנון בעזרת מחשב התלת מימדי לתכנון ומיטוב גנרטיביים אמיתיים.


Showcase היא רשת כלל ארצית עם 105 חנויות בקנדה ואחת הקמעונאיות הכי חדשניות בצפון אמריקה, שמונעת על ידי טכנולוגיית מגמות פורצת דרך ושרשת אספקה זריזה.


CrowdStrike היא חברת אבטחת סייבר מובילה שמתמקדת בהגנה על נקודות קצה מהדור הבא, בינת איומים ותגובה לאירועים באמצעות הגנה על נקודות קצה מבוססת ענן.


טרונומי ממציאה מחדש את אופן האינטראקציה של מוסדות פיננסיים עם נתוני לקוחות, ומחברת באופן מאובטח מוסדות פיננסיים ללקוחות שלהם באמצעות פלטפורמת שיתוף נתונים שמבוססת על הסכמה. הפלטפורמה שמבוססת על הסכמה שלה מחוללת מהפיכה באופן האינטראקציה של מוסדות פיננסיים עם נתוני לקוחות, תוך ציות מלא לחוקים של פרטיות נתונים.


View, Inc היא החברה הראשונה שקידמה בהצלחה את המסחור בקנה מידה גדול של זכוכית דינמית, דור חדש של זכוכית לבנייה שעוברת בין מצבי גוונים מרובים כדי לשלוט באנרגיית השמש.


סיגל יצר את Cambr, ערכת כלים פיננסיים שמאפשרת למותגים ולמפתחים לבנות בקלות פונקציות ואפליקציות פיננסיות ברשת של StoneCastle שכוללת יותר מ-700 בנקים קהילתיים מבוטחים, למעשה פלטפורמת הבנקאות בענן (BAAS) הראשונה.


טאדי הקים את MindMaze ב-2011 כדי לפתח טכנולוגיות שעוזרות לחולים להתאושש מפגיעות מוחיות. החברה השיקה לאחרונה מכשירים שמשתמשים במציאות מדומה, הדמיית מוח וטכנולוגיות של גיימינג כדי לאמן מחדש את המוח אצל נפגעי שבץ. MindMaze מפתחת עכשיו פתרונות לפגיעות בחוט השידרה ולקטועי איברים.

"העולים לגמר האלה מובילים את הדרך ביצירת חברות נהדרות וחידושים מדהימים. אנחנו מצפים לחלוק כבוד להם ולהישגים שלהם וגם לתת השראה לדור הבא של זוכים בפרס", אמר קית אלפר, יו"ר שבוע החדשנות של YPO.


אודות YPO

ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים

 

YPO הוא הפלטפורמה הגלובלית עבור מנכ"לים להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום YPO מעצים יותר מ-24,000 חברים ביותר מ-130 מדינות, שמגוונים מבחינת ענפים וסוגי עסקים. בסך הכל, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO מעסיקות יותר מ-15 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 6 טריליון דולר.

מנהיגות. לימוד. כל החיים. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

ליצירת קשר:
         YPO

Linda Fisk

משרד: +1.972.629.7305 (ארצות ברית)

נייד: +1.972.207.4298

press@ypo.org

הערה: חלקים מאירוע הגראנד פינאלה פתוחים לתקשורת. התקשרו בבקשה עם press@ypo.org כדי לארגן ראיונות ולמידע נוסף.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE