הופעת הבכורה של אנדרסן טקס בישראל

סן פרנסיסקו, 18 ביולי 2017, (BUSINESS WIRE):

השם אנדרסן יושק בישראל והמזרח התיכון השבוע כש"בן אלי - בוטיק מס" תאמץ רשמית את השם אנדרסן כפירמה חברה של אנדרסן גלובל. פירמת ייעוץ המס מתל אביב התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסון גלובל בינואר 2017, והיא עכשיו פירמה חברה מלאה שפועלת בשם אנדרסן טקס.

"אנחנו שמחים למסד את הקשר שלנו עם אנדרסן גלובל ולאמץ את השם אנדרסן שמייצג באופן כה ברור את הערכים שלנו", אמר אילן בן-אלי, השותף המוביל של אנדרסן טקס בישראל. "העדיפות הראשונה שלנו הייתה ותמשיך להיות שירות לקוחות מצוין, והשילוב שלנו עם עמיתינו באנדרסן ברחבי העולם מחזק את היכולות הבינ"ל שלנו".

בשם אנדרסון טקס הפירמה תמשיך לעזור לאזרחים אמריקנים וישראלים, הזנקים ויחידים עשירים בענייני המס הבינ"ל שלהם, כולל מיזוגים ורכישות, בדיקת נאותות מבחינת מיסוי, שירותי מס בעסקאות, תשלום במניות, תמחור העברות, חשבונאות מס ומבנים יעילים מבחינת מיסוי של חברות.

מרק וורסאץ, מנכ"ל אנדרסון טקס, הוסיף: "במשך כל התקופה שהם איתנו כפירמה שותפה בפעילות ועכשיו כפירמה חברה, אילן והצוות שלו הפגינו מחויבות עמוקה ללקוחות שלהם ולהגדלת הארגון הגלובלי הטוב מסוגו שלנו. ישראל היא מרכז בינ"ל של פיתוחים טכנולוגיים וחדשניים. כשוק חשוב עבור החברה שלנו, אני מצפה לחזק עוד את הבסיס החזק שיצרנו במזרח התיכון".

אנדרסן גלובל היא התאגדות של פירמות חברות עם יותר מ-2,000 אנשי מקצוע ונוכחות ביותר מ-68 מקומות ברחבי העולם.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  http://www.businesswire.com/news/home/20170718005056/en/

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

 

מקור: Andersen Tax

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire