Litmos של Callidus Software צוברת תנופה רבה ברחבי העולם-המערכת לניהול למידה המובילה

המערכת לניהול למידה המובילה מוסיפה חמישים לקוחות מאז הרכישה

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire –נוי תקשורת)– 12 בספטמבר 2011:

Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD), המובילה בניהול ביצועי מכירות SPM)(, הודיעה היום שחמישים לקוחות חדשים הצטרפו לבסיס הלקוחות הגלובלי של Litmos מאז שקלידוס רכשה את החברה ברבעון השני של 2011.

"מאז הצטרפותה למשפחת מוצרי התוכנה כשירות של קלידוס, LMS Litmos רכשה כמעט 50 לקוחות חדשים, המהווים עלייה של 100% בשיעור רכישת הלקוחות החודשי שלנו. גם ההתנסויות חינם עלו ב-32% לעומת החודש הקודם. עם תמיכה חשובה של הכנס העיקרי של ענף הלמידה מרחוק, הכנס והתערוכה DevLearn 2011 בנובמבר, זאת תקופה מלהיבה לעסוק ב-LMS (מערכת לניהול למידה) החדשה והלוהטת  בענף הלמידה מרחוק" אמר ריץ' צ'טווינד, סגן נשיא ומנהל כללי, Litmos.

"הצרכנים מבקשים חווית למידה יותר מיידית כדי למטב את הביצועים העסקיים שלהם. כיום, לימוד מתבצע בהקשר של עסקים – בכל זמן, בכל מקום",העירה לורנה היינייק, סגנית נשיא בכירה, Callidus Software על התנופה הגדלה של Litmos. "פלטפורמת הלימוד מרחוק והלימוד הנייד (באמצעות מכשירים ניידים) Litmos עונה על צרכי הלימוד של העובדים הדינמיים של היום. פתרון התוכנה כשירות של Litmos מאפשר לארגונים במהירות ובקלות להתקין קורסי לימוד ברשת המכירות והשירות המורחבת ולעקוב אחריהם, כדי להאיץ את הקליטה בעבודה, למטב את ההסמכה ולשפר את הביצועים העסקיים. Litmos בנויה לספק קורסים מכל מקום שממנו המשתמשים יכולים לגשת לאינטרנט, ולכן הפלטפורמה שלה המבוססת על האינטרנט והמכשירים הניידים מאומצת יותר ויותר ברחבי העולם כמערכת לניהול למידה הנגישה ביותר בשוק".

בין הלקוחות החדשים: Fair Housing Solutions, LLC, המובילים בהדרכה בתחום הדיור ההוגן והנגישות; Edgewords Ltd, אחת מספקיות ההדרכה המובילות בבריטניה; Retail Advocacy Group LLC, שירותי ייעוץ מקצועי מובילים לקמעונאים, מפיצים וספקי שירותים; Coach Across America (CAA), תוכנית של AmeriCorps שהושקה על ידי Up2Us כדי לספק את התמיכה הנחוצה להכשיר ולארח מאמנים מאוד יעילים בספורט ופיתוח נוער. קייטלין בארט, מתאמת התוכנית במדינות ב-CAA, "Litmos לא רק מאוד משתלמת כספית בשביל מלכ"ר כמונו, יש לה גם את כל הפונקציות שאנחנו מחפשים: היכולת למתג את האתר עם הלוגו והצבעים שלנו, ממשק ידידותי למשתמש למנהלי המערכת וללומדים כאחד, היכולת להעלות וידיאו, מסמכים תומכים וחומרים קשורים אחרים במגוון של פורמטים ויכולת בחינה ומעקב מתקדמת שמסלקת הרבה מהבעיות שהיו לנו עם מערכות קודמות שלא איפשרו לנו לעקוב אחרי הביצועים של הקורס והשלמתו". מנהל CAA ג'יימס קלוסקי אומר: "אנו מקווים שנוכל לחלוק את הצלחתנו בשימוש במערכת Litmos עם הארגונים החברים ב-Up2Us כדי שגם הם יוכלו להפיק תועלת מהפלטפורמה הנהדרת הזאת".

 

Litmos LMS היא מערכת הדרכה מקוונת הגדלה במהירות שמפשטת למשתמשים העסקיים את הניהול וההספקה של קורסי הדרכה מבוססי אינטרנט. Litmos מתוכננת מיסודה להיות פלטפורמה מהירה, גמישה וקלה לשימוש שמאפשרת לארגונים ליצור ולהפיץ תוכן מבוסס אינטרנט בפורמטים מרובים, ולעקוב אחרי התוצאות בזמן אמת. קורסים שנוצרו ב-Litmos LMS נגישים באופן אוטומטי ממכשירי אייפון, אייפד, אייפוד טאצ' ואנדרואיד וגם מהאינטרנט כך שהמשתמשים יכולים לגשת לקורסים בכל מקום בכל זמן. ל-Litmos LMS יש אישור SCORM מלא.

אודות Up2Us

Up2Us היא קואליציה של תוכניות לפיתוח נוער המבוססות על ספורט ששותפות למשימה של שימוש בספורט כדי לקדם את הבריאות הנפשית, הפיזית והחברתית של בני נוער מעוטי יכול בארה"ב. Coach Across America היא יוזמת הדגל של Up2Us והתוכנית הראשונה של AmeriCorps שמשתמשת בספורט כדי להילחם בעוני ולקדם פיתוח חיובי של נוער בכל ארה"ב.

אודות Litmos

Litmos היא המערכת לניהול למידה הידידותית ביותר למשתמש בעולם. Litmos היא פתרון תוכנה כשירות בשירות עצמי מבוסס מכשירים ניידים שמספק מערכת לניהול למידה שמותקנת מהר, קלה לניהול ותענוג להשתמש בה. הפתרון של Litmos מקדם את הגדלת הפריון של העובדים ואת היכולת לנהל ולהסתמך על חומר ההדרכה הקיים שלכם תוך הספקת נגישות לקהל גלובלי רחב יותר. Litmos היא חברה של Callidus Software Inc. (CALD NASDAQ:).

אודות Callidus Software®

Callidus Software ((NASDAQ: CALD היא מובילת השוק והטכנולוגיה בניהול ביצועי מכירות SPM)). Callidus Cloud, פלטפורמת התוכנה כשירות של קלידוס שזכתה בפרסים היא ערכת תוכנה כשרות מקיפה המיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יותר יעילות בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, משיפור הקבלה לעבודה של אנשי מכירות – הבסיס לביצועים טובים במכירות – ועד לשיפור הביצוע של קמפיינים, הדרכה תכופה ופיתוח. הערכה Callidus Cloud  כוללת את תשתית התוכנה כשירות של קלידוס שהיא 100% מרובת לקוחות ועם זמינות גבוהה; המודולים שלה – בחירה אנשי מכירות, יעילות אנשי מכירות וביצועי אנשי מכירות ומודולי הלימוד; SPMConnect לניהול נתונים; כלי דיווח וניתוח. Callidus Software מניעה יותר מ-2.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.callidussoftware.com.

©1997-2011 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, TrueComp Manager, ActekSoft ו-ACom3 הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

איש קשר:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE