מנקיינד ו-One Drop משתפות פעולה בהשקת המחקר הקליני A-ONE

במחקר ישתמשו באינסולין הנשאף Afrezza® ובפלטפורמת הטיפול הדיגיטלי בסוכרת של One Drop

ולנסיה, קליפורניה, 7 באוגוסט 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

מנקיינד MannKind Corporation (Nasdaq:MNKD) ו-One Drop הודיעו היום על השלב הראשון בשיתוף הפעולה שלהן עם ההשקה של המחקר A-ONE, ניסוי מבוקר אקראי שחוקר את השימוש באינסולין הנשאף Afrezza® ופלטפורמת הטיפול הדיגיטלי המשולב בסוכרת של One Drop.

במאי 2017 מנקיינד ו-One Drop הודיעו על מזכר הבנות לבדיקת שיתופי פעולה שקשורים ל‑One Drop | Premium (כלומר האפליקציה One Drop | Mobile, מד ומקלוני בדיקה One Drop | Chrome, שירות ההדרכה One Drop | Experts) ו-Afrezza®, האינסולין הנשאף עם פעולה מהירה בזמן הארוחה של מנקיינד. אחת המטרות של שיתוף הפעולה היא לזהות דרכים לפשט את המורכבות של התחלה והתמדה בנטילת אינסולין בזמן הארוחה יחד עם הדרכה מותאמת אישית כדי לעזור לאנשים להשיג את יעדי ה-A1C שלהם.

אנשים מתאימים עם סוכרת סוג 2 שעונים על קריטריוני ההכללה יחולקו אקראית לאחת משתי זרועות טיפול: Afrezza® עם One Drop | Premium – או – One Drop | Premium בלבד. תבוצע הערכה של המוגלובין A1C, איכות החיים, טיפול עצמי, שביעות רצון מהטיפול ומדדים אחרים. אנשים עם סוכרת סוג 2 שמעוניינים לדעת יותר יפנו לדואל Aone@onedrop.today.

ד"ר ריימונד אורבנסקי, המנהל הרפואי הראשי של חברת מנקיינד, אמר: "מטרת המחקר היא להעריך האם השילוב של פלטפורמה דיגיטלית לניהול מחלות מוכוונת פתרונות כמו One Drop עם תרופה חדשנית כמו Afrezza® יעניק לחולים יכולת משופרת לנהל את הסוכרת שלהם".

"One Drop הוא פתרון ייחודי, משולב במלואו עם תקוות לתועלת בריאותית עצומה", אמרה ד"ר צ‘נדרה אוסבורן, סגנית נשיא לאינפורמטיקה של בריאות והתנהגות ב-One Drop. "אנחנו יודעים שכל אחד מחלקי התצריף פועל, ועכשיו אנחנו רוצים לראות באיזו מידה הם פועלים היטב ביחד. עם 9 תוצאות שעברו ביקורת עמיתים ושותפו בכנסים רפואיים ומאמר בדפוס ב-JMIR Diabetes, One Drop מחויבת לספק את הפתרון היעיל ביותר בשוק לניהול סוכרת. השילוב של One Drop עם אינסולין נשאף יכול להציע לצרכנים, לספקי שירותי הבריאות ולשחקנים פתרון עוצמתי בפוטנציה עם יתרונות ללא תקדים".

"טכנולוגיות סוכרת מתפתחות באופן מאוד מלהיב", אמר ג‘ף דצ‘יס, מנכ"ל ומייסד One Drop. "אבל שלא במפתיע עבור רוב רובם של האנשים עם סוכרת ברחבי העולם, חיישנים יקרים, פתרונות אוטומטיים למתן אינסולין או גישות טיפול של מוקדים טלפוניים יכולים ליצור חסמים וקשיים לניהול היעיל של המחלה. אולם, אנחנו נרגשים לבצע הערכה האם פלטפורמת ריפוי סוכרת דיגיטלית משולבת במלואה -- שכוללת התערבויות נתמכות בראיות, מידע והדרכה על סוכרת המוכרים על ידי ADA, מעקב אלחוטי אחרי רמת הסוכר בדם, תכנון ששם את המשתמש במרכז, מדע נתונים איתן ומוצר תרופתי חדשני כמו Afrezza® של מנקיינד -- יכולה לשפר את תוצאות הבריאות בעלות מזערית לעומת תקני הטיפול הנוכחיים".

אודות חברת מנקיינד

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) מתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של מוצרים טיפוליים עבור חולים עם מחלות כמו סוכרת. מנקיינד מחזיקה אתר בכתובת www.mannkindcorp.com שבו מנקיינד מפרסמת באופן סדיר עותקים של ההודעות לעיתונות שלה וגם מידע נוסף על מנקיינד. מי שמעוניין יכול להירשם כמנוי באתר של מנקיינד להתראות דואל שנשלחות אוטומטית כשמנקיינד מפרסמת הודעות לעיתונות, מגישה את הדוחות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך או מפרסמת מידע מסוים אחר באתר.

אודות One Drop

One Drop (Informed Data Systems Inc.) היא חברת בריאות דיגיטלית שרותמת את העוצמה של מחשוב נייד ומדע הנתונים כדי לשנות את החיים של כל אדם עם סוכרת בכל העולם.

הפלטפורמה של One Drop נתמכת בראיות ויעילה מבחינה קלינית. היא מביאה טיפול בסוכרת נגיש ובמחיר נגיש לכל אדם עם סוכרת וסמארטפון, וגם למבטחים ולספקי שירותי הבריאות שלהם. המוצרים הנוכחיים של One Drop כוללים את:

·         One Drop | Professional:: הפתרון הארגוני תואם HIPPA של One Drop עבור חברות ביטוח, רשתות של ספקי שירותי בריאות, מעסיקים עם ביטוח עצמי ויצרני תרופות/ מכשירים שמעוניינים לשפר דרמטית ולהוריד את העלות של טיפול באנשים עם סוכרת. One Drop | Professional מספק נתונים בזמן אמת, מסרונים בזמן אמת, מיתוג מותאם ספציפית, הספקת תוכן מותאם ספציפית, תמיכה במידע מותאם ספציפית, שילוב EMR/EHR והפתרון לסוכרת המוכן להפעלה הכי יעיל ונגיש כספית.

One Drop | Chrome נמכר בלעדית על ידי One Drop (iOS, Android ו-http://onedrop.today/), אמזון (http://www.amazon.com) ואפל (http://store.apple.com). שירותי המנויים לצרכנים של MannKind זמינים לרכישה בחנויות האפליקציות (iOS ו-Android) וב-http://onedrop.today. הפתרון One Drop | Mobile זמין להורדה חינם בכל העולם (iOS ן-Android). למידע נוסף, התקשרו עם just@onedrop.today.

*האגודה האמריקנית לסוכרת (ADA) מכירה בשירות מתן המידע הזה כעומד בתקן הלאומי של התמיכה והלימוד של ניהול עצמי של הסוכרת.

אשת הקשר של מנקיינד:

 

רוז אלינאיה, סגנית נשיא בכירה, קשרי משקיעים

661-775-5300

IR@mannkindcorp.com

 

אשת קשר של One Drop:

 

רייצ‘ל מ. סנשז

917-342-2892

rachel@onedrop.today

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE