אנדרסן גלובל מודיעה על מועצה מייעצת בכירה

סן פרנסיסקו, 26 בספטמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל גאה להודיע על הקמת מועצה מייעצת בכירה, קבוצה מגוונת של עשרה שותפים ומנהלים כלליים מהחֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה מרחבי העולם שיפעלו לצד היו"ר הגלובלי ומנכ"ל Andersen Tax LLC מרק וורסאץ. Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות שכוללות אנשי מיסים ומשפטנים מרחבי העולם. המועצה המייעצת הבכירה הוקמה כחלק מהמבנה הכולל שיתמוך בארגון הגלובלי שממשיך להתרחב. התפקיד העיקרי של המועצה יהיה לתרום מידע ועצות לקבוצת ההנהלה של החברה, על סמך הניסיון שלהם באנדרסן וגם בחברות אחרות של שירותים מקצועיים.

המועצה תכלול את האנשים הבאים:

"המטרה של המועצה המייעצת הבכירה היא להשתמש בניסיון העצום של כמה מהשותפים הבכירים ביותר בחברה. אני שמח שניתנה לי ההזדמנות לנצל באופן מלא את האפשרות לקבל ‘פרקטיות מיטביות‘ ועצות מהשותפים האלה, שלרבים מהם היו תחומי אחריות שונים בארגונים שונים", אמר מרק וורסאץ. "יש לי ביטחון רב ביותר שהקבוצה הזאת תעזור לנו להתמודד עם כל בעיה שתעמוד בפנינו ותעניק לנו עצות מצוינות בתקופה זאת של צמיחה גדולה".

לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2014 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,000 אנשי מקצוע ונוכחות ביותר מ-70 מקומות בעולם באמצעות החֶבְרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20170926005047/en

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire