magicJack APP החינמי מושק בחנות האפליקציות של אפל ומספק שירות טלפון חינם –

מג'יקג'ק ווקלטק מפרסמת תחזית חדשה של רווח למניה GAAP

2.00-3.00$ ב-2012 וגידול של 20-30% ברווחים ב-2012 לעומת 2011

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 28 בספטמבר 2011- (GLOBE NEWSWIRE נוי תקשורת):

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), המומחים לקול והחברה שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשיריmagicJacks® , השיקה רשמית את magicJack APP™, אפליקציה חינמית שזמינה עכשיו להורדה ב-App Store(SM) של אפל ומאפשרת למשתמשים לבצע שיחות חינם למספרים בתוך ארה"ב וקנדה ולכל המספרים האחרים של magicJack בעולם. magicJack APP תואם למכשירי אייפד, אייפון ואייפוד טאצ' (ולמעשה הופך אותו לטלפון סלולארי חינם), לעולם לא ישתמש בדקות סלולר ולא מצריך תוכנית טלפון.

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10679

magicJack APP הוא המוצר האחרון מהחברה שהשיקה לאחרונה את magicJack PLUS™, גרסה משודרגת של magicJack המצליח שממשיך לספק שירות טלפון חינם עם אופציה להשתמש בו עם או בלי מחשב. magicJack PLUS הוא המכשיר היחידי שקיים בעולם הפועל באופן זה שגם שוקל פחות משלושים גרם. הגודל הקטן והיעיל הזה מושג באמצעות שימוש במחשב על השבב הקנייני של החברה שמבצע יותר מ-14 פונקציות וכולל מעבד וזיכרון. קו המוצרים והשירותים החדש ממשיך לספק את איכות הקול הגבוהה ביותר, ועכשיו מאפשר למשתמש גמישות בביצוע שיחות: עם או בלי מחשב PC או מק, בסמארטפון, בטבלט, בלי magicJack ואפילו דרך אייפוד טאצ' המספק שירות תקשורת חינם על גבי כל המכשירים האלה. השוק הפוטנציאלי של המוצרים והשירותים של החברה גדל כל הזמן והם עכשיו זמינים לשוק דמוגרפי הרבה יותר גדול ברחבי העולם.

magicJack APP, שזמין עכשיו חינם, יורד תוך שניות ומאפשר ללקוחות להתחיל לבצע שיחות בחינם. המשתמשים יוכלו להשתמש במספר magicJack הקיים שלהם כדי לבצע/ לקבל שיחות או להשתמש באפליקציה לשיחות יוצאות אל מספרים נייחים או סלולריים בארה"ב ובקנדה, ואל מספרי magicJack אחרים ברחבי העולם. magicJack APP קל לשימוש כמו הטלפון הסלולארי שלכם עם איכות קול טובה יותר והוא מאפשר ללקוחות להשתמש באנשי הקשר שמאוחסנים באייפון שלהם.

דן בוריסלאו, מנכ"ל מג'יקג'ק אומר: "אני מאוד גאה בעובדים הרבים שעוסקים בבניית האפליקציה הראשונה שלנו. אני כמובן לא אובייקטיבי כשאני אומר זאת, אבל אני לא רואה סיבה שעל ידי הצעת איכות הקול הטובה ביותר, שיחות חינם, קלות שימוש, אפשרות להשתמש באנשי הקשר הקיימים שלכם והורדה חינם, לא יהיו לנו עשרות מיליוני הורדות בשנה הבאה.

 

לאפל יש את מערכת ההפעלה והמכשירים הטובים ביותר שנבנו לקול ואני מאמין שיש לנו את מהנדסי התוכנה ורשת הטלפונים הטובים ביותר כדי לנצל את הפלטפורמה המדהימה הזאת".

לקוחות עם אייפון, אייפוד טאצ' או אייפד יוכלו להשתמש באפליקציה כשהם מחוברים לרשת אלחוטית או לדור רביעי עם אותה פונקציונליות של טלפון סלולארי רגיל עם איכות שיחה טובה יותר, אבל בלי העלות של השיחות. במענה לביקושים של אנשים בתנועה או אנשים בבית או במשרד, המוצרים והשירותים של החברה הורחבו עכשיו כדי לכלול מחשבים, טלפונים, סמארטפונים ומכשירי צריכה אלקטרוניים.

רשת ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) של החברה היא הגדולה ביותר בארה"ב מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות ונושאת את השיחה כיום לגמרי IP עד המייל האחרון באמצעות 160 שרתים ו-83 בקרי גבול שיחות (SBC). השרתים האלה פועלים עכשיו בניצולת של חמישה אחוזים בלבד והחברה מצפה לגידול משמעותי בשיחות.

מג'יקג'ק ווקלטק מצפה לספק מכשירים ושירותים אחרים הקשורים לרשתות אלחוטיות ולדור רביעי בשנה הבאה. אחרי התבוננות בעוד תוצאות של בדיקות על ידי המדיה במהלך סוף השבוע, החברה מעדכנת את ההערכות לגבי 2012 לרווח למניה GAAP של 2.00-3.00$ לפני פריטים חד פעמיים כלשהם וגידול של 20-30 אחוזים בהכנסות ב-2012 לעומת 2011. עם שמונה מיליון לקוחות שרכשו את magicJack, מג'יקג'ק ווקלטק היא כיום חברת התקשורת שצומחת במהירות הרבה ביותר בצפון אמריקה. מסלול המוצרים והשירותים של החברה ממשיך להיות האגרסיבי והמתקדם ביותר מכל חברה אחרת בתקשורת הסלולרית, הביתית ושל עסקים קטנים בארה"ב, ובקרוב נתרחב לשווקים חדשים ברחבי העולם.

magicJack APP זמין להורדה היום בחנות האפליקציות של אפל.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות משמעותיים. כל מידע פרט למידע על עובדות היסטוריות הכלול בהודעה לעיתונות הזאת, כולל מידע לגבי המוצרים שלנו, שירותים, אסטרטגיה, פעולות עתידיות, מצב כספי עתידי, הכנסות עתידיות, עלויות חזויות, סיכויים, תוכניות ויעדים של ההנהלה, הוא מידע צופה פני עתיד. גורמים רבים יכולים לגרום לכך שהתוצאות, הביצועים או ההישגים שלנו בפועל יהיו שונים מהותית מכל תוצאות, ביצועים או הישגים עתידיים שעשויים להיכלל במפורש או במשתמע במידע צופה פני עתיד זה. גורמים אלה עשויים להיות, בין היתר: שינויים בעסקים שלנו כתוצאה מתחרות מוגברת; קשיים תפעוליים או תרבותיים כלשהם הקשורים בשילוב של העסקים של ווקלטק ו-YMAX; תגובות שליליות או שינויים בקשרים עסקיים פוטנציאליים כתוצאה מההודעה על המיזוג או מהשלמתו; עלויות, תשלומים והוצאות בלתי צפויים כתוצאה מהמיזוג; היכולת של החברה המשולבת להשיג את הסינרגטיות הפוטנציאליות שהוערכו או הזמן הארוך יותר שזה ייקח, ועלויות גדולות יותר שיידרשו להשגת סינרגטיות אלה; היכולת שלנו לפתח, להציג ולשווק מוצרים, שירותים ויישומים חדשניים; שיעור תחלופת הלקוחות שלנו ושיעור הקבלה בקרב לקוחותינו; שינויים בתנאים הכלכליים, העסקיים, הפוליטיים והרגולטוריים הכלליים; הזמינות והעלות הקשורות בהפעלת הרשת שלנו; חבות פוטנציאלית הנובעת מהתדיינות משפטית נוכחית או עתידית, או משינויים בחוקים, תקנות ומדיניות; מידת ההגנה המשפטית שתינתן למוצרים שלנו; שינוי בהרכב או ארגון מחדש שלנו או של החברות הבנות שלנו וההשלמה המוצלחת של פעילות רכישות, מכירות ומיזמים משותפים; והגורמים השונים האחרים הנדונים בסעיף "גורמי סיכון" של טפסי K-6 שהוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך. לגורמים אלה, בין היתר, יכולה להיות השפעה שלילית מהותית על העסקים שלנו, התוצאות של הפעילות והמצב הכספי. איננו נוטלים על עצמו כל התחייבות לעדכן כל מידע צופה פני עתיד, בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מסיבה אחרת, פרט לנדרש בחוק.

magicJack הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות המוזכרים הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז ההשקה ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. מג'יקג'ק ווקלטק היא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

 

הלוגו של  magicJack APP נמצא בכתובת http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10676

התמונה זמינה גם ב-Newscom, www.newscom.com, ודרך AP PhotoExpress.

 
אנשי קשר:
 Kari Hernandez
קשרי מדיה
kari@ink-pr.com
 
Michael Tribolet
קשרי משקיעים
201.301.5604
mt@magicjack.com

 

 

***ההודעה מופצת ברחבי  העולם מטעם חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE