לשתף בקלות נתונים בין מסדי נתונים בזמן אמת

Vision Solutions מכריזה על Double-Take Share(R) 5.0

תוכנת Double-Take Share 5.0 מאפשרת לעסקים בכל גודל לשתף בקלות נתונים בין מסדי נתונים בזמן אמת

אירביין, קליפורניה – (Marketwire – נוי תקשורת) 3 באוקטובר, 2011  - Vision Solutions, Inc., הספקית המובילה בעולם של תוכנה ושירותי זמינות מידע לשוקי Windows, לינוקס, IBM Power Systems ומחשוב ענן, הכריזה היום על Double-Take Share 5.0, המאפשרת למשתמשים לשתף נתונים בקלות בין מסדי נתונים בזמן אמת.

Double-Take Share 5.0, שנקראה קודם Replicate1 של Vision Solutions, מאפשרת שיתוף נתונים קל לפי דרישה בין סוגים מובילים של מסדי נתונים בזמן אמת. התוכנה שוברת את המחסומים שמציבים ריבוי מסדי נתונים, יישומים לא תואמים ופלטפורמות שונות ומפשטת את התפיסה, השכפול, ההעברה והשיתוף של מידע כדי לקבל תפוקה מוגברת, רווחיות מוגדלת ותשואה מיידית על ההשקעה. ממשק המשתמש הגרפי הפשוט מבוסס הטבלאות של Double-Take Share, המבוסס על תקנים פתוחים וטכנולוגיית ג'אווה, מגיע עם יותר מ-60 טרנספורמציות בנויות מראש ולא מצריך תכנות, ולכן  מפחית משמעותית את זמן הניהול ומשפר את התפוקה.

Double-Take Share אידיאלית לארגונים עם שני מסדי נתונים או יותר, בגלל תכנון, רכישה או מיזוג, שצריכים לשתף נתונים בין פלטפורמות, מערכות הפעלה או מסדי נתונים דומים או שונים. עם Double-Take Share, ארגונים יכולים לשתף נתונים בזמן אמת ולהמשיך להזין יישומי בינה עסקית, מחסני נתונים וניתוח קריטיים במידע עדכני משרתים ומסדי נתונים מרובים. הם יכולים גם להעביר נתונים ישנים למסדי נתונים חדשים, לאחד נתונים במסדי או מחסני נתונים מרכזיים ועוד.

פונקציות ותכונות מפתח של Double-Take Share 5.0

מהדורה 5.0 של Double-Take Share כוללת רשימה מרשימה של שיפורים שנועדו לשפר שכפול מסדי נתונים בסביבות של Microsoft SQL Server תוך הרחבת התמיכה למספר רב של סוגי נתונים ותכונות נתונים. היתרונות של Double-Take Share 5.0 הם:

  1. שיפור שכפול נתונים במסדי נתונים Microsoft SQL Server נעשה באמצעות תמיכה בלכידת שינוי נתונים המבוססת על יומן הטרנזקציות. ההוספה של לכידת שינוי נתונים המבוססת על היומן משפרת את ביצועי השכפול והיא פחות מפריעה לסכמה של מסד הנתונים בהשוואה לשיטות לכידה המבוססות על טריגר. לכידת שינוי נתונים המבוססת על היומן מספקת למשתמשים במסדי הנתונים Microsoft SQL Server שכפול בזמן אמת ואת הדרגה הגבוהה ביותר של ניידות נתונים בין מסדי נתונים.
  2. תמיכה מורחבת בסוגי נתונים ובתכונות נתונים מתאפשרת באמצעות תמיכה בביטויים (כלומר צירוף של מזהים, ערכים ואופרטורים) בטור יעד יוניקוד, וגם באמצעות הרחבת האורך הנתמך של תווי i5 ל-32K, האורך המכסימלי שנתמך עכשיו על ידי DB2.
  3. תמיכה משופרת בקבצים שטוחים מאפשרת שימוש במפרידים מרובים של עד 10 תווים, וזה מאפשר יותר גמישות בעיצוב של קבצים שטוחים והחלפת נתונים קלה יותר.

 

Vision Solutions ממשיכה ליהנות מתוצאות מרשימות בעקבות הרכישה של Double-Take Software, Inc. בשנה שעברה. הארגון הגלובלי מממש גידול שיא במכירות חדשות של תוכנה לזמינות גבוהה, התאוששות מאסון וניהול נתונים.

 

כדי לדעת יותר, הורידו את נייר העמדה "שיתוף מסדי נתונים בזמן אמת: מה זה יכול לעשות לעסק שלך?"

 

ציטוטים: 
אלאן ארנולד, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל טכנולוגיות ב-Vision Solutions:
"מהדורה 5.0 מחזקת את המעמד של Double-Take Share בסביבה של Microsoft SQL Server. לארגונים שרוצים להשתמש בטכנולוגיית לכידת שינויים מבוססת יומן מקורית של SQL Server כדי לשכפל נתונים אל שרתי דיווח בשביל דוחות או בינה עסקית לפי דרישה, בשביל שכפול דו-כיווני אקטיבי לאקטיבי בין שרתים או בשביל העברת נתונים אל מסד נתונים, מערכת הפעלה או פלטפורמת תוכנה חדשים, Double-Take Share 5.0 היא פתרון משכנע".

ארטם שחוורדיאן, סגן מנהל מחלקת שילוב מערכות, אלפא-בנק:
"Double-Take Share היא כלי רב עוצמה שהופך נתונים לזמינים בזמן אמת על פני מערכות מידע. יש שיפור גדול בתפוקה וברווחיות כשהחלטות עסקיות מתבססות על נתונים שנאספים בזמן אמת במקום על נתונים שהתיישנו בכמה שעות או ימים".

קישורים

אתר האינטרנט של Vision Solutions: www.visionsolutions.com

טוויטר: http://twitter.com/VSIDTInfo

 

אודות Vision Solutions

Vision Solutions, Inc. היא הספקית המובילה בעולם של תוכנה ושירותי זמינות מידע לשוקי Windows, לינוקס, IBM Power Systems ומחשוב ענן. מותגי הזמינות הגבוהה וההתאוששות מאסון האמינים של Vision Solutions, Double-Take®, MIMIX® ו-iTERA™ תומכים בהמשכיות עסקית, עונים על דרישות ציות ומגבירים את התפוקה בסביבות פיזיות ווירטואליות. המוצרים של Vision, שהם קלים לשימוש ומחירם נוח, מגובים על ידי מרכזי שירות לקוחות 24X7 ורשת שותפים גלובלית שכוללת את IBM, HP, Microsoft, VMware ודל. Double-Take Share היא בבעלות פרטית של Thoma Bravo והמטה שלה נמצא באירביין, קליפורניה, ארה"ב עם משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו באתר visionsolutions.com, עקבו אחרינו בטוויטר @VSIDTInfo וברשתות חברתיות פופולאריות אחרות או התקשרו 1.800.957.4511 (שיחת חינם בארה"ב וקנדה) או 1.888.674.9495.

אשת קשר:
Jennifer Cumbee , Vision Solutions, Inc.
(630) 282-8283 
jennifer.cumbee@visionsolutions.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKETWIRE