פאטון ופייברפלקס מאחדות כוחות כדי ליצור מוקד כוח בתשתיות תקשורת ארגוניות

גייתרסבורג, מרילנד, 13 באוקטובר 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

פאטון אלקטרוניקה Patton Electronics -- יצרנית אמריקנית של פתרונות מאפשרים בתקשורת מאוחדת, ענן והאינטרנט של הדברים לרשתות של חברות תקשורת, ארגונים ותעשייה -- חתמה על עסקה אסטרטגית עם FiberPlex Technologies -- ספקית של תקשורת דיגיטלית מבוססת סיבים מאובטחת לממשלת ארה"ב ולשווקים מסחריים.

פאטון רכשה נכסים מסוימים וזכויות על קניין רוחני של פייברפלקס והתחילה למזג את הפעילות של פייברפלקס במפעל של פאטון בגייתרסבורג, מרילנד. תנאים אחרים של העסקה לא נמסרו.

המיזוג יוצר עסק מאוחד, מגדיל את ההכנסות של פאטון ומוסיף משאבים, מיומנויות ויכולות חדשים משמעותיים לקבוצת פאטון. פתרונות חדשים מטכנולוגיות הליבה ותיקי המוצרים המשולבים מוסיפים ערך ללקוחות, לערוצים ולשותפי הסביבות של פאטון ופייברפלקס.

הלקוחות של פייברפלקס ימשיכו לקבל שירות והספקת מוצרים יציבים ורציפים, וכל כתבי האחריות והסכמי השירות יכובדו במלואם. שותפי הערוצים של פייברפלקס יוכנסו לתוכנית הערוצים של פאטון ויקבלו גישה לחבילה המלאה של מוצרים משלימים. גם הערוצים של פאטון יקבלו גישה למוצרים של פייברפלקס.

"רשימת הסינרגיות ארוכה מכדי לספור", אמר בובי פאטון, מנכ"ל פאטון אלקטרוניקס. "קווי המוצרים שלנו משלימים זה את זה נהדר ויכולות הייצור המשולבות משמען שאנחנו יכולים להציע לשוק העולמי רמה לחדשה של שילוב אנכי".

"אנחנו נרגשים מהפרק החדש הזה של המותג פייברפלקס", אמר באדי אוליבר, מנכ"ל פייברפלקס. "יש לנו חזון משותף לגבי השוק ואנו מצפים להביא ערך חדש לעובדים, לספקים וללקוחות שלנו".

"הידע של פייברפלקס בטכנולוגיות הסיבים הכי מתקדמות מגדילה את התרומה שלנו לבסיס הלקוחות המשולב החדש שלנו. ייצור עבודות המתכת המתקדמות של פייברפלקס מגדיל את השילוב האנכי שלנו, מגביר את היכולות שלנו ליצור אבות טיפס במהירות ומגדיל את המהירות שבה אנחנו יכולים למסחר טכנולוגיות", הוסיף בובי.

קו המוצרים של פייברפלקס מתמקד בפתרונות תקשורת דיגיטלית מבוססת סיבים מאובטחת שמגינים מפני דליפות מסכנות וכוללים אבטחה פיזית, מניעת יירוט ואבטחת סייבר בשכבה אפס

שתי החברות הן עסקים בבעלות משפחתית עם אמצעי ייצור פיזיים מתקדמים שמבוססים על עקרונות עסקיים שמרניים וערכים אמריקנים ומתמקדים בטכנולוגיות, מוצרים ושירותים שבחזית הקידמה.

בחדשות קשורות, כתב העת InsightsSuccess הכיר לאחרונה בפאטון כאחת מעשרת ספקי הפתרונות המובילים בארה"ב לשנת 2017.

איש קשר למדיה: גלנדון פלאורס | +1 301 975 1000 | press@patton.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE