קלידוס מרחיבה את פלטפורמת תוכנת יעילות המכירות כשירות

Callidus Software רוכשת את Webcom Inc.

קלידוס מרחיבה את פלטפורמת תוכנת יעילות המכירות כשירות, מוסיפה 120 לקוחות חדשים, מגדילה את האפשרויות למכירות צולבות

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire – נוי תקשורת)– 4  באוקטובר 2011 – Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD), המובילה בניהול ביצועי מכירות SPM)(, הודיעה היום שרכשה את Webcom Inc., מובילה בניהול התצורה, קביעת המחירים, נקיבת המחירים וההצעות של מוצרים המבוסס על תוכנה כשירות.

"Webcom Inc. הוא פתרון תוכנה כשירות מרובה לקוחות מוביל ל-CPQ – תצורה, קביעת מחירים ונקיבת מחירים, ועבודה משותפת. הרכישה הזאת מרחיבה את הצעת הערך שלנו לאנשי מכירות ל-CPQ, וזה מכפיל את השוק הפוטנציאלי הכולל שלנו לכל סל המוצרים שלנו", אמר לזלי סטרץ', נשיא ומנכ"ל קלידוס. "לקוחותינו דורשים פתרונות תוכנה כשירות קלים לשימוש שעונים על יותר צרכים של אנשי המכירות שלהם. Webcom הופך את התהליכים החיוניים של תצורה, קביעת מחירים ונקיבת מחירים ליותר פשוטים, מדויקים ומהירים. אפשר להשתמש בפתרון בכל מקום, בכל זמן ובאמצעות כל מכשיר".

"הרכישה מוסיפה בסביבות 120 לקוחות תוכנה כשירות, ומגדילה את בסיס הלקוחות של קלידוס ליותר מ-800 לקוחות עם תוכנית קבועה מסוג כלשהו. Webcom מגדיל באופן דרמטי את אפשרויות המכירות הצולבות שלנו ומרחיב את סביבת השותפים שלנו. הפתרון יימכר לצד עסקי הליבה מהירי הצמיחה שלנו, תוכנת SPM כשירות, שנרשם בהם גידול של יותר מ-30% במחצית הראשונה של השנה הזאת".  

Webcom Inc מספקת פתרון תוכנה כשירות 100% מרובה לקוחות שמפשט ומאיץ את המכירה של מוצרים ושירותים מכל הסוגים. Webcom מצריך רק דפדפן ומאפשר למשתמשים עסקיים להגדיר תצורה, לקבוע מחירים, לנקוב מחירים, להציע ולמכור במהירות פתרונות בכל זמן, בכל מקום. ערכת הפתרונות מתמחה בהגדלת המכירות באמצעות נקיבת מחירים יותר מהירה ומדויקת, מכירה על בסיס עבודה משותפת והגדלת שולי הרווח בחברות באמצעות קטלוגי מוצרים פשוטים ועד לרשתות מכירה רב ערוציות מורכבות.

"כלי ה-CPQ והעבודה המשותפת של Webcom Inc. הם פתרונות תוכנה כשירות מרובי לקוחות שמשלימים באופן מושלם את מוצרי הליבה של קלידוס. CPQ זה שוק חם והשילוב עם קלידוס מהווה גורם מבדל עצום", אמר אלכס איבנוביץ', המנכ"ל והמייסד של Webcom. "טווח ההגעה הגלובלי של קלידוס, יחד עם המחויבות שלה לחידושים בתוכנה כשירות וסלולר, משמעם שאנו ממוצבים אפילו טוב יותר לעזור ללקוחות ברחבי העולם להציג ולמכור את המוצרים שלהם באופן המהיר והיעיל ביותר האפשרי".

חברות צמרת מכל העולם משתמשות בפתרונות של Webcom, ביניהן ABB Ltd., Technogym, Fuji Electric Group, Atlas Copco AB ו-NEC Corporation.

בהתאם לתנאי ההסכם, התמורה המצרפית עבור רכישת Webcom כללה בערך 9.2 מיליון דולר במזומן, כולל תשלום עבור המזומנים וחשבונות החייבים של Webcom בסך של בערך 1.0 מיליון דולר נכון ליום הסגירה, בכפוף להתאמות סופיות כקבוע בהסכם. חלק מהתמורה כפוף לעיכוב בקשר להתחייבויות השיפוי של בעלי המניות של Webcom כלפי קלידוס. בנוסף, קלידוס עשויה לשלם עד 1.75 מיליון דולר נוספים במזומן כהתאמת תמורה (earn-out) אם Webcom תשיג יעדים כספיים מסוימים.

חברת מורגן קיגן סיפקה את הייעוץ הפיננסי הבלעדי ל-Callidus Software בעסקה הזאת.

הערה לגבי מידע צופה פני עתיד

המידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות הזאת משקף את מיטב שיקול הדעת של ההנהלה על סמך הציפיות, ההנחות, הדעות, ההערכות והתחזיות העכשוויות וכרוכים בו סיכונים ואי ודאויות. הסיכונים ואי הוודאויות האלה כוללים אך לא רק תנודות מהותיות פוטנציאליות בתנאים הכלכליים, התוצאות הכספיות ושיעורי הצמיחה; מצב שהתועלת הצפויה הקשורה לרכישה של Webcom לא תתממש כמצופה; אי הצלחה של קלידוס ו-Webcom ליישם בהצלחה אסטרטגיות שילוב; וסיכונים אחרים המפורטים בדוחות שקלידוס הגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל טופס K-10 לשנת 2010 וטופס Q-10 לרבעונים הראשון והשני של 2011, שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי יצירת קשר עם מחלקת קשרי משקיעים של Callidus Software בטלפון 925-251-2248, או מאזור קשרי המשקיעים באתר האינטרנט של Callidus Software (www.callidussoftware.com). התוצאות האמיתיות עשוי להיות שונות מהותית מאלה המתוארות במידע צופה פני עתיד.

אודות Webcom Inc.

Webcom, Inc. היא המובילה בפישוט המורכב. השג יותר עסקים על ידי פישוט תהליך נקיבת המחיר עד ההזמנה באמצעות WebSource CPQ: קבע תצורה, קבע מחירים, נקוב מחירים, הצע, הזמן בכל זמן, בכל מקום. שמור על לקוחותיך על ידי פישוט ניהול התיק באמצעות ResponsAbility: תמיד הייתה לך האחריות, עכשיו יש לך את היכולת להיענות. פתרונות התוכנה כשירות מרובי הלקוחות האלה עוזרים להגדיל את ההכנסות ושולי הרווח, להגביר את שביעות הרצון של הלקוחות, להפחית עלויות ולשפר את התפוקה. כדי לדעת עוד, בקרו אותנו בבקשה בכתובת http://www.webcominc.com/

אודות Callidus Software®

 

Callidus Software ((NASDAQ: CALD היא מובילת השוק והטכנולוגיה בניהול ביצועי מכירות SPM)). Callidus Cloud, פלטפורמת התוכנה כשירות של קלידוס שזכתה בפרסים היא ערכת תוכנה כשרות מקיפה המיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יותר יעילות בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, משיפור הקבלה לעבודה של אנשי מכירות – הבסיס לביצועים טובים במכירות – ועד לשיפור הביצוע של קמפיינים, הדרכה תכופה ופיתוח. הערכה Callidus Cloud  כוללת את תשתית התוכנה כשירות של קלידוס שהיא 100% מרובת לקוחות ועם זמינות גבוהה; המודולים שלה – בחירה אנשי מכירות, יעילות אנשי מכירות וביצועי אנשי מכירות ומודולי הלימוד; SPMConnect לניהול נתונים; כלי דיווח וניתוח. Callidus Software מניעה יותר מ-2.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.callidussoftware.com.

 

©1997-2011 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, TrueComp Manager, ActekSoft ו-ACom3 הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

מידע ליצירת קשר

איש קשר:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE