אנדרסן גלובל מודיעה על התרחבות לאקוואדור

סן פרנסיסקו, 17 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות חדשה באקוואדור באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם שתי חברות ייעוץ מס מובילות, FIDESBURó Cia. Ltda. ו-PROFILE Cia. Ltda.. החברות האלה, שמשלימות עכשיו מיזוג כדי להיות FidesProfile, הן תוספת חשובה בהרחבת הפלטפורמה של אנדרסן גלובל בדרום אמריקה כדי לספק שירות יעיל ופתרונות באיכות הגבוהה ביותר ללקוחות ברחבי העולם.

את PROFILE מנהלים השותפים מאוריסיו דורנגו וחורחה דוד אוריבה. מאוריסיו וחורחה אמרו: "האסטרטגיה של אנדרסן גלובל להתמקד בשירותי מס ועריכת דין עולה בקנה אחד עם אמות המידה של אי תלות ושקיפות שלפיהן צריכה להתנהל האתיקה המקצועית. אנחנו נרגשים מאוד להיות חלק מהתהליך הזה ולשתף פעולה בהמשך ההתרחבות של אנדרסן גלובל".

PROFILE היא חברה מובילה באקוואדור כבר עשרים שנה, עם מטה בקיטו. החברה כוללת אנשי מיסים ומשפטנים שמתמחים במיסוי מקומי ובינ"ל, תמחור העברות ושירותי עריכת דין לחברות.

FIDESBURó הוקמה לפני עשר שנים והמטה שלה בגויאקיל. החברה מספקת שירותי מס ועריכת דין לחברות לאומיות ורב לאומיות במערך רחב של מגזרים, כולל בנייה, ייצור, נדלן, ספנות, תחבורה ולוגיסטיקה וסיטונאות וקמעונאות. את FIDESBURó מנהלים השותפים פבלו גואווארה, מריו אוריאנה ואלפרדו בוסטוס.

"הצמיחה הבינ"ל שאנדרסן גלובל עוברת תעזור לנו להמשיך להעניק ללקוחות שירות מצוין בעולם", אמר פבלו. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מקנה ללקוחותינו יתרונות רבים. לחברות רב לאומיות באקוואדור, וגם לחברות אקוואדוריות בחו"ל, ניתן ייעוץ משולב לפעילות המאוחדת שלהן".

"שיתוף הפעולה שלנו עם מאוריסיו והאנשים באקוואדור מחזק את היכולות שלנו באמריקה הלטינית והוא השלב הבא בשילוב חלק יותר עם משרדים בדרום אמריקה. לאקוואדור יש כלכלת צומחת, מיקום מועדף ונוהלי המיסוי הקפדניים שלה מחייבת מתן שירותי מס מצוינים", אמר היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ. "בהמשיכנו להרחיב את הפלטפורמה שלנו באזור, העבודה המשותפת שלנו עם אנשים בעל צורת חשיבה דומה עוזרת להבטיח שאנחנו מצוידים אפילו טוב יותר לספק שירות יעיל הטוב מסוגו בכל העולם. אני מאוד מתרשם מההתאמה התרבותית ופוטנציאל הצמיחה בשוק הזה".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות נפרדות ועצמאיות שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2014 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,200 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-71 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20171017005073/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire