ממברנת הסיבים החלולים Microza™ של אסאהי קאסאי נבחרה למפעל התפלה בכוויית

 

ההזמנה הגדולה ביותר של החברה לממברנות סינון מים

טוקיו, 18 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

ממברנת הסיבים החלולים Microza™ לעיבוד מים מתוצרת אסאהי קאסאי נבחרה כממברנת קדם עיבוד למפעל התפלת מי ים באוסמוזה הפוכה1 דוחא שלב 1 שייבנה ליד כוויית סיטי על ידי Doosan Heavy Industries and Construction, חברה קוריאנית גדולה שבונה מפעלים.

קיבולת העיבוד המתוכננת של הממברנה של אסאהי קאסאי בפרויקט הזה היא 610,000 טון ליום, ההזמנה הגדולה ביותר לממברנת סינון עם סיבים חלולים שאסאהי קאסאי קיבלה.

מפעלי התפלת מי ים באוסמוזה הפוכה רבים מתוכננים בכוויית ובמדינות אחרות במזרח התיכון כדי לתת מענה למחסור כרוני במים מתוקים, תוך אימוץ ממברנות סינון מיקרו (MF) וסינון אולטרה UF)) כולל Microza™ של אסאהי קאסאי כממברנות קדם עיבוד.

בנוסף לשימוש הנרחב בה ברחבי העולם בתחומים של הפקת מי שתייה, עיבוד מי שפכים ומיחזור מים, Microza™ צוברת היסטוריה כממברנת קדם עיבוד באוסמוזה הפוכה במזרח התיכון. Microza™ נבחרה למפעל דוחא שלב 1 מתוך הכרה בביצועים המצוינים והפעולה האמינה שלה, ואסאהי קאסאי תמשיך להתמקד באופן פעיל במילוי הביקוש במזרח התיכון.

תיאור של המפעל דוחא שלב 1

מקום:            דוחא, כוויית סיטי, כוויית

קיבולת:                      610,000 טון ליום (הממברנה של אסאהי קאסאי)

זכיין:              משרד החשמל והמים של כוויית

קבלן:              Doosan Heavy Industries and Construction Co., Ltd.

אודות Microza

על בסיס טכנולוגיית יצירת הממברנות המקורית של אסאהי קאסאי, ממברנת הסיבים החלולים Microza™ העשויה מ-PVDF מציגה חוזק פיזי ועמידות כימית יוצאים מהכלל, עם ביצועי סינון גבוהים וגם עמידות לאורך זמן ביישומי עיבוד במים שעולים על ממברנות PVDF מתחרות. אסאהי קאסאי היא אחת הספקיות המובילות בעולם של ממברנות ומערכות סיבים חלולים לעיבוד מים, והממברנה שלה Microza™ משמשת ביותר מ-1,600 מפעלים ברחבי העולם. בשוק האמריקני של מערכות צילול מי שתייה בתהליכי ממברנות, הגדול ביותר בעולם, Microza™ מחזיקה בנתח המוביל. האימוץ של Microza™ גדל ביציבות גם במדינות רבות שניצבות בפני מחסור במים וצורך גדל בשיפור איכות המים, ביניהן סין, קוריאה, סינגפור, תאילנד, אינדונזיה ומדינות במזרח התיכון. אסאהי קאסאי תמשיך לתרום לפתרונות למגוון רחב של בעיות סביבתיות שקשורות למשאבי מים ברחבי העולם.

1 שיטה להפקת מים מתוקים על ידי סילוק יונים של מלח ממי ים באמצעות ממברנה מיוחדת בלחץ גבוה.

אנשי קשר

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם:
Asahi Kasei Corporation
מנהל האזור
Shogo Anzai
טלפון +81-3296-2439 (נייד: +81-70-3890-4737)
פקס:  +81-3296-3448
anzai.sg@om.asahi-kasei.co.jp

 

מקור: Asahi Kasei Corporation

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20171017005115/en

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire