אדג'ווטר נטוורקס מודיעה על SD-WAN ממוטב לפלטפורמות של ברודסופט

סן חוזה, קליפורניה, 19 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

Edgewater Networks, Inc., מובילת השוק בתיאום קצוות רשת, מודיעה  על הזמינות הקרובה של המוצר שלה SD-WAN שמיועד לארגונים קטנים עד בינוניים, שוק מפתח לספקי שירות שמציעים תקשורת מאוחדת כשירות. הפתרון Edgewater Networks SD-WAN ממוטב לפלטפורמות BroadSoft BroadWorks® ו-BroadCloud® ומביא את היתרונות של הטכנולוגיה הזאת לבסיס הלקוחות של ברודסופט.

"כרכיב חדש בפלטפורמה שלנו Network Edge Orchestration, השירות Edgewater Networks SD-WAN מאפשר ללקוחות ברודסופט להציע הסכמי רמת שירות מקיפים למשתמשי קצה על ידי הבטחה שהתקשורת בזמן אמת מנותבת אוטומטית לחיבור האינטרנט הזמין הטוב ביותר", אמר כריס קולסטד, סגן נשיא לניהול מוצרים של אדג‘ווטר נטוורקס. "Edgewater Networks SD-WAN מציע תזרים הכנסות חדש לספקי שירות עם פתרון שתוכנן לארגונים קטנים ובינוניים שיש להם משאבי מחשוב מוגבלים להגדרה, ניהול וניטור פלטפורמת SD-WAN".

השירות Edgewater Networks SD-WAN יהיה זמין לכל מי שמשתמש בפלטפורמה  Edgewater Networks Network Edge Orchestration ואפשר גם לרכוש אותו כחלק ממודל השירות Cloud2Edge Complete. EdgeMarc Intelligent Edges, שמשמש להבטחת שירות ואבטחה לתקשורת מאוחדת כשירות, הוא הרכיב באתר הלקוח של הפתרון SD-WAN. אין צורך בחומרה נוספת. הראות הייחודית של EdgeMarc Intelligent Edge לתוך צרופות ותעבורה בצד ה-LAN משמעה שרבות מההגדרות המורכבות לניהול תעבורת ה-SD-WAN בצד ה-LAN מופעלות אוטומטית. השירות SD-WAN מבוקר ומנוהל על ידי EdgeView Service Control Center.

"על ידי שימוש בפתרונות הענן לתקשורת מאוחדת, עבודה משותפת של צוותים ומרכזי השירות של BroadSoft Business, אדג‘ווטר נטוורקס הפגינה את המחויבות שלה להמציא מחדש את האופן שבו אנשים עובדים", אמר טאהר בהבהאני, מנהל דיגיטל ושיווק ראשי של ברודסופט. "אנחנו שמחים לקבל את הפתרון Edgewater Networks SD-WAN לסביבת המשתמשים הגדלה שלנו ולהוטים לראות איך ההודעה הזאת תתקבל ב-Connections".

השירות Edgewater Networks SD-WAN יציע Stateful SIP Transfer של שיחות VoIP על גבי שני חיבורי WAN, ניתוב עם תעדוף לפי כתובת URL, יציאה ו-IP לכל התעבורה בזמן אמת ולא בזמן אמת על גבי החיבורים יחד עם זיהוי וניהול של מכשירים מבוססי LAN. בדומה לכל השירותים בפלטפורמה Network Edge Orchestration, SD-WAN מסופק פשוט באמצעות EdgeView Service Control Center ללא צורך בהגדרה על ידי משתמש הקצה.

השירות Edgewater Networks SD-WAN יהיה זמין ללקוחות להתנסות ב-1 בנובמבר 2017. ההשקה המלאה של השירות תתרחש בתחילת ינואר 2018. כדי לראות דמו של הפתרון Edgewater Networks SD-WAN ממוטב לפלטפורמות של ברודסופט, בקרו אותנו בביתן E4 ב-BroadSoft Connections 2017.

אודות ברודסופט

ברודסופט היא החדשנית הטכנולוגית בפתרונות ענן ל-PBX, תקשורת מאוחדת, עבודה משותפת של צוותים ומרכזי שירות לעסקים ולספקי שירות ב-80 מדינות. אנחנו המובילים בנתח שוק בתקשורת מאוחדת בענן עם פלטפורמה פתוחה, ניידת ומאובטחת שבוטחים בה 25 מ-30 ספקי השירות המובילים בעולם לפי הכנסות. חבילת היישומים שלנו BroadSoft Business מעצימה משתמשים וצוותים לשתף רעיונות ולעבוד פשוט כדי להשיג ביצועים פורצי דרך. למידע נוסף, בקרו באתר www.BroadSoft.com.

אודות אדג‘ווטר נטוורקס

אדג‘ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג‘ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנה מהירה וחלקה, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-QuickConnect Interoperability Lab. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אנשי קשר

Edgewater Networks
John Macario, 408-351-7265
סגן נשיא בכיר לשיווק
jmacario@edgewaternetworks.com

 

מקור: Edgewater Networks, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171019006428/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire