אדג'ווטר נטוורקס מודיעה על מתן חסות לאירוע BroadSoft Connections 2017

 סן חוזה, קליפורניה, 20 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

אדג‘ווטר נטוורקס, Edgewater Networks, Inc., מובילת הענף בתיאום קצוות רשת, הודיעה היום שהיא נותנת חסות של אירוע כנס המשתמשים BroadSoft Connections 2017,  שייערך ב-22-25 באוקטובר ב-JW Marriott Phoenix Desert Ridge Resort & Spa בפיניקס, אריזונה. באירוע אדג‘ווטר נטוורקס תציג הדגמות של יכולות הפעולה ההדדית של רשתות מקצה לקצה הכי עדכניות, כולל Zero Touch Provisioning, UC Analytics מהליבה לנקודת הקצה, SD-WAN ממוטב ל-BroadSoft ודברים רבים נוספים.

בהמשיכה שותפות ארוכת שנים עם ברודסופט, אדג‘ווטר נטוורקס השלימה עוד רמת הסמכה של BroadCloud, הפעם ביכולת הישרדות מקומית שקריטית להמשכיות העסקית של לקוחות שהם עסקים קטנים ובינוניים וארגונים. PacketSmart של ברודסופט זמין בכל ה-EdgeMarc Intelligent Edges. כל הרכיבים של Network Edge Orchestration זמינים עכשיו כחלק מ-BroadCloud וניתנים לרכישה דרך מפיצים מורשים.

"BroadSoft Connections הוא הזדמנות רבת ערך עבורנו להתרועע על לקוחותינו ולהדגים את יכולות הפעולה ההדדית שלנו עם כל סביבת יצרני התקשורת המאוחדת", אמר ג‘ון מקריו, סגן נשיא בכיר לשיווק ואסטרטגיה של אדג‘ווטר נטוורקס. "ברודסופט ממוקדת כמו לייזר בקידום חידושים מהירים בתעשיית התקשורת ו-BroadSoft Connections הוא המועד שבו אנחנו מתאספים כדי להדגים פתרונות הטובים מסוגם שעונים על הדרישות של העסקים של היום".

BroadSoft Connections הוא אירוע שנתי שמפגיש מאות ספקי שירות, מובילים בתעשייה ואנשים משפיעים כדי לבחון תקשורת ענן חדשנית, שיתוף פעולה ופתרונות למרכזי שירות.

אדג‘ווטר נטוורקס תהיה זמינה לפגישות עם שותפים, לקוחות ומשתתפים בביתן E4. כדי לקבוע פגישה מראש לדבר עם מומחה, תלחצו כאן.

אודות אדג‘ווטר נטוורקס

אדג‘ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג‘ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנה מהירה וחלקה, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-QuickConnect Interoperability Lab. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אנשי קשר

Edgewater Networks
John Macario, 408-351-7265
סגן נשיא בכיר לשיווק
jmacario@edgewaternetworks.com

 

מקור: Edgewater Networks, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20171020005761/en

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire