אדג'ווטר נטוורקס ופוליקום משתמשות בפרוטוקול מדידה פעילה דו כיוונית לאנליטיקה מתקדמת של תקשורת מאוחדת (UC)

סן חוזה, קליפורניה, 24 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

אדג‘ווטר נטוורקס, Edgewater Networks, Inc., מובילת הענף בתיאום קצוות רשת,  בשיתוף עם Polycom, Inc., חדשנית טכנולוגית בתקשורת ועבודה משותפת יעילות ויצרניות בין עובדים מפוזרים ג"ג, השלימו מבדקי יכולת פעולה הדדית של פרוטוקול המדידה הפעילה הדו כיוונית (TWAMP) ויציעו אותו עכשיו כחלק מהפלטפורמה Network Edge Orchestration והתוכנה Unified Communications (UC) Endpoint, בהתאמה.

כחלק מהפתרון UC Multi-Level Intelligence Solution שהוכרז מוקדם יותר השנה, השיפור באנליטיקה של UC מודד את ביצועי הרשת הלוך ושוב בין כל שני מכשירים שתומכים בפרוטוקול TWAMP. TWAMP מצייד ספקי שירות בבינה שאפשר לפעול לפיה באמצעות מחווני ביצועי מפתח כגון ריצוד, השהיה ואובדן מנות. על ידי הוספת חותמות זמן למדידות בנקודות הקצה, משיגים דיוק ודיווח טובים יותר בתהליכים ועיכובים ברשת.

עם TWAMP מותקן ב-EdgeMarc Intelligent Edges ו-Polycom UC Endpoints, ספקים יכולים ליצור "זרם" בדיקה שמחקה את זרם הנתונים שיש בו תקלה. המבט ההוליסטי על אופן הטיפול במנות מסייע ביצירת חוויית לקוח טובה יותר בכך שהוא מספק את האפשרויות האלה:

"האישור של תפקוד ה-TWAMP ב-Edgewater Networks QuickConnect Interoperability Lab נותן תוקף לשילוב החלק בין אדג‘ווטר נטוורקס ופוליקום שמספק פתרון אנליטיקה של UC הטוב מסוגו", אמרה ג‘ניפר קיד, סגנית נשיא לפיתוח עסקי באדג‘ווטר נטוורקס. "כשאנו עדים לעומק ולרוחב של הגידול באנליטיקה של UC, לספקים חייבת להיות דרך ללכוד ולעבד את המידע הזה כדי לזהות ולתקן באופן פעיל בעיות ב-LAN של הלקוח".

אדג‘ווטר ופוליקום ממשיכות לשתף פעולה עם מטרה משותפת לשפר את האנליטיקה של UC, ויימשך הביצוע של פיתוח ושילוב API כדי לממש את החוזקות הטכנולוגיות המשולבות של שתי החברות. בעתיד, ספקי שירות יכולים לצפות שנתוני TWAMP ישודרו ישירות ל-EdgeView Service Control Center של אדג‘ווטר נטוורקס לניהול בקרה מרכזיים של התקנות UC.

EdgeMarc Intelligent Edge של אדג‘ווטר נטוורקס נמצא ביו הרשת של ספק השירות ואתר הלקוח כדי לבדוק באופן פסיבי ואקטיבי ולאסוף בינה שיכולה לשפר את חוויית הלקוח. יחד עם EdgeView Service Control Center, יש לספקים את Network Edge Orchestration, ערכת כלים חזקה לסביבת ה-UC. עם חיבור ל-Polycom UC Endpoints, יש לספקים מבט מקצה לקצה עם יכולת לבצע מרחוק ניטור, הגדרות תצורה ופתרון בעיות.

אדג‘ווטר נטוורקס תהיה זמינה כדי לדבר על ההודעה הזאת עם שותפים, לקוחות ומשתתפים בביתן E4 של כנס המשתמשים BroadSoft Connections 2017,  שייערך ב-22-25 באוקטובר ב-JW Marriott Phoenix Desert Ridge Resort & Spa בפיניקס, אריזונה. כדי לקבוע פגישה מראש לדבר עם מומחה, תלחצו כאן.

אודות אדג‘ווטר נטוורקס

אדג‘ווטר נטוורקס, שהוקמה באוקטובר 2002, היא מובילת שוק באיפשור שירותי קול, וידאו ונתונים מבוססי IP. ספקי שירות וארגונים בכל הגדלים משתמשים בפתרונות של אדג‘ווטר נטוורקס כדי לפשט את ההגדרות באתר הלקוח להתקנה מהירה וחלקה, קיצור זמן ההגעה לשוק וקבלת תשואה מהירה על ההון המושקע. החברה עוזרת ללקוחות לספק בינה בקצה הרשת באמצעות הפלטפורמה שלה Network Edge Orchestration שכוללת את EdgeView Service Control Center, EdgeMarc Intelligent Edges ו-QuickConnect Interoperability Lab. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.edgewaternetworks.com או עיקבו אחרינו בטוויטר בכתובת @ewn_inc.

אנשי קשר

Edgewater Networks
John Macario, 408-351-7265
סגן נשיא בכיר לשיווק ואסטרטגיה
jmacario@edgewaternetworks.com

 

מקור: Edgewater Networks, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20171024005566/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire