שליח הומניטרי חדש יתמוך בפליטים ברחבי העולם

קרן הלב הרחב סיפקה ליותר מ-647,000 נהנים בעשר מדינות בריאות, חינוך וסיוע חירום

שארג‘ה, איחוד האמירויות, 29 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

בצעד משמעותי לחיזוק פעולות הסיוע מצילות החיים המתמשכות שלה, קרן הלב הרחב (TBHF), אחד הארגונים ההומניטריים המובילים בעולם שבסיסה באיחוד האמירויות, מינתה את שייח סולטן בין אחמד אל קסימי, יו"ר מועצת אמצעי התקשורת של שארג‘ה, לשליח ההומניטרי שלה. 

הודעה לעיתונות זאת כוללת מדיה. צפו בהודעה המלאה כאן:  http://www.businesswire.com/news/home/20171029005045/en/

 

שייח סולטן בין אחמד אל קסימי בביקורו במחנה הפליטים אל זעתרי (תמונה: Business Wire)

מאז הקמתה, בתחילה כקמפיין לגיוס כספים ב-2013 ולאחר מכן הפכה לקרן הומניטרית לכל דבר ב-2015, TBHF עשתה שינוי חיובי בחייהם של יותר מ-600,000 פליטים ואנשים נזקקים, במיוחד נשים וילדים שנמלטו מאזורים שנפגעו ממלחמות ומשברים בארצות הכוללות את פלשתין, לבנון, סוריה, עיראק, ירדן, טורקיה, מצרים ואינדונזיה בין שאר המדינות.

TBHF, שבסיסה באמירות השלישית בגודלה באיחוד האמירויות, שארג‘ה, ויושבת הראש שלה היא שייחה ג‘אוואהר בינת מוחמד אל קסימי, אשתו של שליט שארג‘ה, פרסמה את ההודעה כהוקרה לפעילות הראויה לציון של שייח סולטן בין אחמד אל קסימי בתחומי הצדקה ברחבי איחוד האמירויות ואזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

כשליח ההומניטרי של TBHF, שייח סולטן בין אחמד אל קסימי יתרום לגיוס תמיכה קהילתית באזור ובעולם, כדי לפעול למען פליטים ואנשים במצוקה ברחבי העולם, ויתמוך ב-TBHF בבניית שותפויות הומניטריות חזקות יותר באיחוד האמירויות, באזור מועצת המפרץ לשיתוף פעולה ומעבר להם. 

המינוי מחזק את התפקיד המוביל של שארג‘ה בקהילה הבינ"ל ביצירה ובתמיכה בקמפיינים הומניטריים ברחבי העולם.

TBHF גם ממלאת תפקיד חשוב בסיוע להגברת שיתוף הפעולה עם גופים ממשלתיים מקומיים ואזוריים, ארגונים הומניטריים בינ"ל וסוכנויות של האו"ם. TBHF ושותפיה פועלים במגוון של מדינות ושטחים -- מערים גדולות ועד לכפרים מרוחקים -- ומתאימים את התוכניות שלהם למציאות המשתנה של אזורי עימות פרטניים. 

כדי לעזור ל-TBHF למקסם את ההגעה שלה לאלה שזקוקים בדחיפות לסיוע הומניטרי, בקרו בדף התרומות שלה: http://tbhf.ae/donate-bigheart/

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

 http://www.businesswire.com/news/home/20171029005045/en/

אנשי קשר

National Network Communications (NNC)
Fadia Daouk, Mob: +971 52 617 2111

מקור: שארג‘ה

מולטימדיה

שייח סולטן בין אחמד אל קסימי בביקורו במחנה הפליטים אל זעתרי (תמונה: Business Wire)

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire