ברייטפוינט מודיעה על הסכם עם Microsoft להשקת חנות Windows(R) Phone מקוונת במזרח התיכון

אינדיאנפוליס, 20 באוקטובר 2011– (GLOBE NEWSWIRE – נוי תקשורת):

Brightpoint, Inc. (Nasdaq:CELL, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות שרשת אספקה לענף הסלולר, הודיעה היום שחברת הבת שלה, Brightpoint Middle East FZE ("ברייטפוינט") התקשרה בהסכם עםMicrosoft Middle East and Africa ("Microsoft") להשקת חנות Windows® Phone מקוונת ייעודית שתשרת את המזרח התיכון ואפריקה.

חנות ה-Windows Phone המקוונת תאפשר לצרכנים רכישה מקוונת של מגוון מכשירי Windows Phone. הצרכנים יוכלו גם לבצע השוואות בין מכשירים, לקרוא סקירות על מוצרים, לצפות בסרטוני הדגמה ולשתף המלצות באמצעות פלטפורמת מדיה חברתית משולבת. החנות תהיה נגישה באנגלית, צרפתית, ערבית וטורקית.

"הצמיחה של הסמארטפונים מזינה את שוק הטלפונים הניידים העולמי ו-Windows Phone ערוך להוביל את המגמה הזאת", אמר גוסטבו פוקס, מנהל Microsoft Mobility במזרח התיכון ואפריקה. "אנו שמחים להמשיך את השותפות שלנו עם ברייטפוינט, שהייתה איתנו מאז הגרסה הראשונה של Windows Mobile ועכשיו אימצה את Windows Phone כחלק מתיק המוצרים שלה. טווח ההגעה הרחב של ברייטפוינט ברחבי המזרח התיכון ואפריקה והמומחיות המוכרת בעולם שלה בהפצה יבטיחו שלצרכנים תהיה גישה לטלפונים הכי חדישים ונהדרים בהקדם האפשרי".

"אנו שמחים לחזק עוד את הקשרים ארוכי הטווח שלנו עם Microsoft בתמיכה במוצרי Windows Phone שלהם", אמר אנוראג גופטה, נשיא ברייטפוינט אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. "המומחיות שלנו בהצעת פתרונות מסחר אלקטרוני ושרשרת אספקה תאפשר לצרכנים ברחבי המזרח התיכון ואפריקה רכישה מקוונת של מכשירי Windows Phone שיסופקו להם עד לדלת הבית. נמשיך להשקיע ולהרחיב את תיק השירותים שלנו ואת הנוכחות שלנו במזרח התיכון ואפריקה".

אודות Microsoft

Microsoft (Nasdaq:MSFT), שהוקמה ב-1975, היא המובילה העולמית בתוכנה, שירותים ופתרונות שעוזרים לאנשים ולעסקים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם.

אודות Brightpoint, Inc.

Brightpoint, Inc. (Nasdaq:CELL) היא מובילה עולמית בהספקת פתרונות שרשרת אספקה לבעלי עניין מובילים בענף הסלולר. ב-2010 ברייטפוינט טיפלה בכ-99 מיליון מכשירים סלולריים בכל העולם. השירותים החדשניים של ברייטפוינט כוללים ניהול ערוצי שיווק, רכש, ניהול מלאי, שירותי תיקונים ולוגיסטיקה הפוכה, הטענה, הכנת ערכות ואריזה לפי הזמנה של תוכנה, מימוש, התאמה ספציפית של פריטים, פתרונות עסקים אלקטרוניים ושירותים אחרים במיקור חוץ שמשתלבים באופן חלק עם לקוחותיה. הפלטפורמה היעילה והאפקטיבית של ברייטפוינט מאפשרת ללקוחותיה להרוויח מפתרונות משתלמים וגמישים שקל להתקין אותם. לברייטפוינט יש בערך 4,000 עובדים וגם מספר משמעותי של עובדים זמניים, ונוכחות גלובלית ביותר מ-35 מדינות, כולל 13 מדינות באמריקה הלטינית באמצעות ההשקעה שלה בחברת Intcomex, Inc. ברייטפוינט הפיקה הכנסה של 3.6 מיליארד דולר. ברייטפוינט מספקת שירותי הפצה ושירותים מותאמים ספציפית ליותר מ-25,000 לקוחות עסק לעסק ברחבי העולם. מידע נוסף על ברייטפוינט אפשר למצוא באתר שלה בכתובת www.brightpoint.com, או בטלפון בשיחת חינם לקו מידע וקשרי משקיעים שלה 877-IIR-CELL (877-447-2355).

ליצירת קשר:

Brightpoint, Inc.

Tom Ward

קשרי משקיעים

317-707-2745

 

Brightpoint, Inc.

Carolyn Manco

קשרי מדיה

317-707-2276

 

 

 

** ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינ"ל GlobeNewswire