הפחתת פסולת ומיחזור פסולת: אתגר המיחזור של מיליון אירו של FAMAE מושק ב-15 בנובמבר

פריס, 15 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

ב-15 בנובמבר, לציון יום המיחזור העולמי, FAMAE תשיק רשמית את אתגר החדשנות הראשון שלה שמחפש פתרונות פרגמטיים, יעילים, מאריכי ימים, אוניברסליים וחוסכי כסף כדי להפחית או למחזר את הפסולת השנתית שיוצרת משפחה עירונית (תוך שימוש אם צריך בפתרונות קיימים).

אתגר החדשנות מיועד בעיקר לאוניברסיטאות מצטיינות (סטודנטים, חוקרים), ארגונים (עסקים קטנים ובינוניים, הזנקים, חממות) ושחקנים פילנטרופיים (ארגונים ללא ממשלתיים, יזמים חברתיים). התחרות הזאת של מיליון אירו היא אחת התחרויות הכי גדולות שהושקו אי פעם בעולם.

בהשראת הסכם פריס 21COP שאושר על ידי 166 מדינות ב-12 בדצמבר 2015, FAMAE מחויבת להפוך את כדור הארץ שלנו שוב לירוק!

אתגר החדשנות פתוח לכולם. מועמדים יכולים להגיש מועמדות באמצעות תהליך פשוט בפלטפורמת מחשוב מאובטחת מה-15 בנובמבר (2017) עד ה-18 בפברואר (2018). בחירת הפרויקטים והמועמדים הסופיים תתרחש עד מאי 2018 כשמידע נוסף יתבקש ממגישי המועמדות.

חבר שופטים ייעודי יבחן את כל הפרויקטים של המועמדים הסופיים ויבצע את הבחירה הסופית באביב 2018. השופטים הם נציגים מ-Agoranov, Zero Waste, מומחי טכנולוגיות ירוקות אחרים, המייסד של FAMAE אריק פיליפון, סדריק ויאני (מדען מפורסם, זוכה מדליית פילדס 2010), ז‘ק לווינר (מדען וממציא מפורסם עם אלף פטנטים) וז‘נבייב פרון (סגנית נשיא של קרן ניקולא אולו לטבע והאנושות).

התחרות הזאת של מיליון אירו נתמכת על ידי שותפים מפורסמים: Agoranov (שתטפח את אחד מהפרויקטים המועמדים הסופיים), Zero Waste (שתביא את המומחיות שלה בניהול פסולת), Viva Technology (שתארח את טקס הענקת הפרסים), La Ruche (שמארחת כעת את הצוות שלנו), Make.org (שתשתף את האתגר בקהילת הטכנולוגיה האזרחית שלה).

אריק פיליפון, נשיא FAMAE: "אנחנו מממנים ממציאים מבריקים כדי לעזור להם ליצור פתרונות פשוטים וחדשניים שיכולים לשפר משמעותית את חייהם של מאות מיליוני אזרחים עירוניים תוך הפחתה משמעותית של טביעת הרגל הסביבתית שלהם. אתגר החדשנות עוזר להתפתחותם של פתרונות משבשים. ב-150 השנים האחרונות, פח הזבל בקושי השתנה ואילו תעשיית הרכב עברה כמה קפיצות ענק!".

ראו בבקשה: https://famae.earth/

צרו קשר ברשתות החברתיות Facebook / Twitter / Instagram / Linkedin : FAMAE Challenge

אנשי קשר

Agence Aromates
Alexandre LABARRIERE, +33 1 46 99 10 89
alabarriere@aromates.fr

 

מקור:  FAMAE

גלריית מולטימדיה חכמה

הפחתת פסולת ומיחזור פסולת: אתגר המיחזור של מיליון אירו של FAMAE מושק ב-15 בנובמבר.  ©Antoine Repessé - #365 Unpacked

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171114005141/en

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire