מייקל פלפס הופך לשגריר העולמי הרשמי של קריסטל לגונס

מיאמי, 15 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

מים הם לא הגורם היחידי שמשותף לשחיין המעוטר מייקל פלפס וחברת חדשנות המים הרב-לאומית קריסטל לגונס.

החל מהיום קריסטל לגונס הודיעה רשמית על שיתוף פעולה אסטרטגי עם השחיין הגדול ביותר בכל הזמנים, מייקל פלפס. העניין המשותף שקושר את השניים ביחד הוא המטרה להביא שחייה ופעילויות ספורט מים לקהילות ברחבי העולם באמצעות הטכנולוגיה המובילה בענף של קריסטל לגונס שהופכת נופים רגילים ללגונות מפוארות צלולות בבדולח.

פרננדו פישמן, המייסד של קריסטל לגונס, אמר: "לכבוד רב הוא לנו שספורטאי גדול כמו מייקל פלפס מצטרף אלינו, ומוכן להשקיע מזמנו בעבודה משותפת עם החברה. אנחנו מאמינים שלגונות צלולות כבדולח יעזרו להביא את השחייה וספורט המים אל המאה ה-21. בנוסף למגוון הרחב של פעילויות ספורט מים, לגונות צלולות כבדולח גם מספקות סביבה מכלילה לפעילויות חברתיות ופנאי בנוף טרופי מפואר.

הרעיון של לגונות צלולות כבדולח התקבל היטב והחברה עוסקת באופן פעיל ביותר מ-600 פרויקטים -- בשלבים שונים של פיתוח ומשא ומתן -- בכל העולם. בנוסף, קריסטל לגונס מפתחת מודל של גישה ציבורית בפרויקטים במדינות הכוללות את ארצות הברית, תאילנד, אוסטרליה, טורקיה, ארגנטינה וצ‘ילה.

אודות קריסטל לגונס

קריסטל לגונס היא חברה רב-לאומית, עם מטה אמריקני במיאמי, פלורידה, שפיתחה רעיון וטכנולוגיה חדשניים, שרשומים כפטנט ב-190 מדינות, המאפשרים בנייה ותחזוקה של מקווי מים בגודל בלתי מוגבל במצב צלול כבדולח בעלות נמוכה. מי הטורקיז המרשימים של קריסטל לגונס מחוללים מהפיכה לא רק בעולם הנדלן אלא גם בהפקת מים ואנרגיה. היישומים נעים מהבאת חיי חוף אידיאליים למקומות שאי אפשר היה לעשות זאת באופן אחר ועד למתן פתרונות תעשייתיים למערכות קירור במעגל סגור לתחנות כוח תרמיות ומרכזי נתונים, בין היתר. למידע נוסף, בקרו באתר www.crystal-lagoons.com, YouTube,  ועקבו אחרינו ב-LinkedIn.

אנשי קשר

Quórum Comunicaciones
Ignacio Rivera, +56-2-22291886
info@quorumcomunicaciones.cl

 

מקור: Crystal Lagoons

גלריית מולטימדיה חכמה

מייקל פלפס הופך לשגריר העולמי הרשמי של קריסטל לגונס (תמונה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20171115005131/en

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire