הסטארט-אפ At-Bay משיק מוצרי ביטוח סייבר לעידן הדיגיטלי ומגייס 6 מיליון דולר

 

מאונטין ויוו, קליפורניה ותל אביב, 16 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

 

אט-ביי (At-Bay), חברת ביטוח לעידן הדיגיטלי, משיקה היום באופן רשמי את מוצרי הביטוח שלה, במטרה לאפשר לארגונים להמשיך ולאמץ חדשנות טכנולוגית, תוך ניהול הסיכון שתקיפות סייבר מייצרות. החברה בנתה מחדש את מודל הביטוח, בהתבסס על מומחיות עמוקה באבטחת מידע, ובשיתוף פעולה עם חברת הביטוח HSB, חלק מקבוצת Munich Re.

 

סיכוני סייבר הם איום גובר לארגונים, בגודלם ומורכבותם. לאור מתאר האיום המשתנה במהירות, פוליסת הביטוח היא רק נקודת ההתחלה. אט-ביי מחוייבת לניהול וניטור פעיל של הסיכון לאורך כל השנה, ופועלת במשותף עם לקוחותיה לשמירה על רמת אבטחה גבוהה.

 

"אנו מחברים בין תובנות עמוקות לגבי הטכנולוגיות והאבטחה של ארגונים, לבין חשיפה פיננסית לנזקים שתקיפות סייבר מייצרות, כדי לאפשר למנהלי סיכונים בארגונים ולסוכני הביטוח שמלווים אותם לראות באופן ברור ומדוייק את החשיפות שיש לארגון, ולאפשר להם לבנות תוכנית ניהול סיכונים תואמת. המוצר ושרותי ניהול הסיכונים שאנו מציעים מעניקים ללקוחותינו את הבטחון להתמודד עם אתגרי המחר" מסר רותם אירם, מנכ"ל ומייסד-שותף של אט-ביי.

 

אט-ביי משתפת פעולה עם חברת הביטוח HSB כדי להביא לשוק את מוצריה.

 

"אנו מאד נרגשים לשתף פעולה עם אט-ביי, וממשיכים להתרשם מהטכנולוגיה והמומחיות שהם מביאים ללקוחות" מסר דייב מרסייר, סמנכ"ל בכיר ב-HSB. "המידע והניתוח שמזינים את מודל הסיכון של אט-ביי תואמים את עקרונות ניהול הסיכון של HSB. המוצרים שלהם מנצלים את החוזקה של שתי החברות".

 

אט-ביי מאמינה שלמידע היסטורי יש יכולת מוגבלת לנבא סיכון סייבר עתידי, מאחר והטכנולוגיה והתוקפים משתנים בקצב מהיר. על כן, במקום ניתוח מידע היסטורי, אט-ביי ממנפת יכולות איסוף והעשרת מידע, על מנת לאפשר למומחי אבטחת מידע להתאים את מודל התמחור לצפי סיכון עתידי. מחלקת המחקר של החברה מזהה סיכונים חדשים, ומעדכנת את מודל התמחור תוך שעות ספורות, כך שלקוחות קיימים ופוטנציאליים מקבלים הערכת סיכון עדכנית.

 

עבור סוכני ביטוח, אט-ביי מציעה פלטפורמה דיגיטלית אינטואיטיבית המשלבת את המוצר הביטוחי שלה יחד עם תובנות סיכון שעוזרות לסוכנים לנהל שיחות יותר עמוקות ומלאות תובנות עם הלקוחות שלהם. בין הכלים שמספקת החברה לסוכנים כלולים דו"ח ממצאי סיכוני סייבר, מחשבון חשיפה פיננסית לנזקי סייבר, מקרי בוחן ומידע השוואתי. פלטפורמה דיגיטלית, פשוטה וקלה, המאפשרת שיתוף פעולה בין הסוכן ללקוח, הופכת את הליך מכירת הפוליסה למהיר וקל.

 

אט-ביי גייסה 6 מיליון דולר, בהובלת לייטספיד ונטצ׳רס, ובהשתתפות שלמה קרמר ולוקל גלוב.

 

פרטים נוספים על אט-ביי, ניתן למצוא באתר החברה.

 

על HSB

 

הרטפורד סטים בוילר, חברה בקבוצת מיוניק רה משנת 2009, היא חברת ביטוח מובילה המתמחה בביטוח, שירותי פיקוח וניהול סיכונים לציוד הנדסי, אשר מהווים תו תקן למצויינות עולמית. אנחנו מתמקדים בלקוחות ומשתפים איתם פעולה במטרה לייצר ביטוח יזמי ופתרונות לכיסוי סיכונים קיימים ועתידיים אשר נוצרים על ידי שינוי טכנולוגי.

 

היום, כמו במשך 150 שנות ההיסטוריה שלנו, המשימה שלנו היא להשתמש בידע והתובנות ההנדסיים שלנו על מנת לעזור ללקוחותנו למנוע הפסדים, לקדם שימוש חכם במקורות אנרגיה ולבנות מערכות יחסים עמוקות אשר מיטיבות עם עסקים, תעשייה, מוסדות ציבוריים וצרכנים.

HSB מחזיקה בדירוג האשראי הפיננסי הגבוה ביותר ++A של AM Best.

 

למידע נוסף, ניתן לבקר באתר החברה או בעמודי הלינקדאין, טוויטר ופייסבוק שלה.

 

על At-Bay

 

אט-ביי מספקת ביטוח סייבר לעידן הדיגיטלי. החברה הוקמה ב-2016 במטרה למכור מוצרי ביטוח ושירותים שיאפשרו לארגונים לאמץ חדשנות טכנולוגית, תוך ניהול הסיכון מתקיפות סייבר. אנחנו מבצעים ניתוח טכני עמוק ומתמשך של הסיכון, על מנת ליצור את הכיסוי הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו, ומשתפים פעולה עם סוכני הביטוח על מנת לספק תוכנית ניהול סיכונים מקיפה ללקוחותיהם.

 

המטה הראשי של At-Bay נמצא במאונטיין וויו, קליפורניה ומרכז הפיתוח ממוקם בתל אביב. למידע נוסף ניתן לבקר באתר החברה, או בעמודי הטוויטר ולינקדאין שלה. 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire