Octapharma תורמת 30.5 מיליון יחידות בינלאומיות של תרופת Nuwiq כדי לטפל בחולי המופיליה במדינות מתפתחות

לוז‘אן, שוויץ, 21 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :

Octapharma שמחה להכריז על השלמת תרומה בהיקף 30.5 מיליון יחידות בינלאומית של תרופת ה- factor VII, Nuwiq, אשר  נגזרת מתאי אדם - בשיתוף פרויקט SHARE, צפון אנדובר מסצ‘וסטס.

הודעה זו כוללת תמונות במולטימדיה:

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51718944&lang=en

 

 

 

צילום: תרומה בנפאל של Nuwiq, מוצר factor VIII ריקומביננטי  הנגזר מתאי אדם (צילום: Business Wire)

 

לכ- 75%  מ- 400,000 האנשים בעולם, שעל פי הערכות חולים בהמופיליה, יש גישה מועטה או אין גישה כלל לטיפול מציל חיים ואיברים מדימום, המאפשר ניתוח ושיקום. התוכנית  ההומניטרית  Project SHARE מסייעת בתרומה של מוצרים לקרישת דם לטיפול בחולי המופיליה, אשר זקוקים לטיפול להחלפת גורם קרישה במדינות בהם התרופות הן נדירות או שאינן זמינות כלל. 

במהלך תשעת החודשים האחרונים, תרומות של Nuwiq מצאו את דרכן לאנשים חולים ב- 16 מדינות: ארמניה, איי בהאמה, ברבדוס, קמבודיה, מצריים, אתיופיה, פיג‘י, קניה, הונדורס, מיאנמר, נפאל, ניקרגואה, פיליפנים, רומניה וונצואלה.

"אנו אסירי תודה ל- Octapharma שאפשרה לנו את הזכות לסייע לסובלים מהמופיליה במדינות מתפתחות, שיש להם גישה מוגבלת או שאין להם גישה כלל לטיפול. תרומות אלו מצילות חיים", אמר לאורין קלי, מייסד פרויקט SHARE.

"Octapharma מחויבת לשיפור החיים של אנשים עם המופיליה מאז 1983. אנו שמחים להמשיך את יוזמות התרומה שלנו, המספקות גישה לטיפול לחולי המופיליה במדינות שיש בהן גישה מועטה או אין בהן גישה כלל לטיפול", אמר אולף וולטר, חבר דירקטוריון ב- Octapharma AG, בלאכן, שווייץ.

"גורמי קרישה מרוכזים להמופיליה משמשים עבור מטופלים הסובלים מסיבוכים במפרקים ובמבנה השרירים ומדימומים מסכני חיים", אמר וולטר מוואנדה, פטרון איגוד ההמופיליה בקניה. "עזרה למישהו שאתה לא מכיר זה נפלא, ולילד זה אפילו גדול יותר. הקנייתים, במיוחד ילדים החיים עם המופיליה מודים לכם מאוד".

"אנו לא יכולים להודות מספיק ל- Octapharma ולפרויקט SHARE, על היותם טובי לב ונדיבים כל כך", אמר סורסקשה מאני, מהאגודה להמופיליה בנפאל. "היה לנו מלאי מוגבל של גורם הקרישה כאשר קיבלנו את המשלוח של Nuwiq. לאנשים באזורי ספר יש כעת גישה טובה יותר לריכוזי גורם הקרישה. אנו מאמינים כי תרומה זו כבר עשתה שינוי חיובי בחיים של אנשים רבים עם המופיליה בנפאל. היא מצילה חיים ומסייעת למנוע נכויות".

"תרומה של Nuwiq תסייע למשפחות עם המופיליה בהונדורס", אמרה מריה דל כרמן, מהאגודה להמופיליה בהונדורס. "התרופה תשרת משפחות רבות מכיוון שילדים וצעירים יקבלו מנות של גורם הקרישה בבתים שלהם, ולכן לא יחמיצו שיעורים בבתי ספר ואוניברסיטאות".

אנטוניה לוק, מהאגודה הונצואלית להמופיליה הוסיפה: "אנו עוברים כעת משבר במהלכו אין ברשותנו את התרופה שאנשים צריכים. יש כרגע 2185 אנשים שחיים עם המופיליה A בונצואלה. אנא קבלו את הוקרת התודה שלנו על תרומה רבת ערך זו, אשר תקל על חיי האוכלוסייה הסובלת מהמופיליה A".

אודות Hemophilia A

המופיליה A היא הפרעה מולדת  בכרומוזום X הנגרמת על ידי חוסר ב- factor VIII (FVIII). ללא טיפול, המצב מוביל לשטפי דם בשרירים ומפרקים ובהמשך לארתופטיה ולתחלואה קשה. טיפולי מניעתי להחלפת FVIII מפחית את מספר הדימומים ואת הסיכון לנזק קבוע למפרקים. הפרעה נדירה זו משפיעה על אחד מכל 5,000 עד 10,000 גברים ברחבי העולם. עם זאת, ברמה גלובלית, 75% ממקרי ההמופיליה נותרים ללא אבחון או טיפול.

אודות Nuwiq

Nuwiq הוא פרוטאין rFVIII דור רביעי, המופק מתאי אדם, ללא עיבוד כימי או שילוב עם אף פרוטאין אחר. Nuwiq מותאם באופן טבעי לכל טיפול מניעתי תוך שהוא עונה על חסינות של מטופלים עם המופיליה A. Nuwiq מתורבת ללא תוספים ממקור של אדם או חיה, הוא נטול פרוטאין  אנטיגני שאינו ממקור אנושי, והוא בעל זיקה לגורם הקרישה von Willebrand. הטיפול ב- Nuwiq נבדק במסגרת שבעה מבחנים קליניים שלמים, אשר כללו 201 אנשים עם המופיליה A קשה שטופלו בעבר (PTP, 190 אנשים), כולל 59 ילדים. Nuwiq מאושרת לשימוש בטיפולים ובטיפולי מנע בדימום בכל קבוצות הגיל של PTP עם המופיליה A בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, אמריקה הלטינית ורוסיה. בהמשך מתוכננים אישורים נוספים ברחבי העולם.

כתב ויתור: כל המטופלים במוצרים של גורם קרישה VIII צריכים להיות תחת בקרה זהירה להתפתחות של מעכבים, באמצעות השגחה קלינית ומבחני מעבדה.

אודות פרויקט SHARE

פרויקט SHARE הוא תוכנית הומניטרית אשר תורמת תרופות לקרישת דם במדינות מתפתחות. המקבלים הם מטופלים, רופאים, מטפלים ובתי חולים במדינות בהן התרופה נדירה או אינה זמינה כלל. פרויקט SHARE מציל חיים.

פרויקט SHARE תרם יותר מ- 53 מיליון יחידות – בשווי של כמעט 53 מיליון דולר – של גורם הקרישה לאלפי מטופלים ביותר מ- 70 מדינות מתפתחות.

אודות Octapharma

Octapharma, הממוקמת בלאכן, שוויץ, היא אחת מיצרני הפרוטאין האנושי הגדולות בעולם, אשר מפתחת ומייצרת פרוטאינים אנושיים מפלזמה ומתאי אדם. החברה בבעלות משפחתית מאמינה בהשקעה שמביאה לשינוי בחיי אנשים והיא עושה זאת מאז 1983: מכיוון שזה בדם שלנו.

ב- 2016, הקבוצה ייצרה הכנסות של 1.6 מיליארד יורו, עם רווח תפעולי של 383 מיליון יורו, והשקיעה 249 מיליון יורו כדי להבטיח שגשוג עתידי. Octapharma מעסיקה יותר מ- 7,100 אנשים בחבי העולם כדי לתמוך בטיפול בחולים ב- 113 מדינות עם מוצרים לרוחב 3 תחומים:

Octapharma היא בבעלות 6 מתקני ייצור מתקדמים באוסטריה, צרפת, גרמניה, מקסיקו ושבדיה.

למידע נוסף בקרו ב: www.octapharma.com

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט באתר :www.businesswire.com 

http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51718944&lang=en

 

 

 

ליצירת קשר:

Octapharma AG
International Business Unit - Haematology
Olaf Walter
Olaf.Walter@octapharma.com
or
Larisa Belyanskaya
Larisa.Belyanskaya@octapharma.com
Tel: +41 55 4512121

מקור: Octapharma AG

 

 

 

 

http://mms.businesswire.com/media/20171121005038/en/625637/4/Nuwiq_donation_in_Nepal.jpg

 

 

צילום: תרומה בנפאל של Nuwiq, מוצר factor VIII ריקומביננטי  הנגזר מתאי אדם (צילום: Business Wire)

 

http://mms.businesswire.com/media/20171121005038/en/625668/3/1954947_octapharma-logo.jpg

 

לוגו

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire