סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ מודיעה על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור

סול-ג‘ל טכנולוגיות בע"מ מודיעה על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור

נס ציונה, ישראל, 31 בינואר 2018, (GLOBE NEWSWIRE) :

סול-ג‘ל טכנולוגיות בע"מ (סול-ג‘ל), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על התמחור של ההנפקה הראשונה שלה לציבור של 6,250,000 מניות רגילות במחיר הנפקה לציבור של $12.00 למניה רגילה, עם הכנסות מיצרפיות של 75.0 מיליון דולר לפני הפחתת עמלות והנחות חיתום והוצאות הנפקה מוערכות. בנוסף סול-ג‘ל העניקה לחתמים אופציה של 30 יום לרכוש עד 937,500 מניות רגילות נוספות במחיר ההנפקה לציבור בניכוי עמלות והנחות חיתום.

הסגירה של ההנפקה הראשונה לציבור צפויה להתרחש ב-5 בפברואר 2018 או בסמוך לו, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים.

המניות הרגילות של סול-ג‘ל אושרו לרישום ב-Nasdaq Global Market וצפויות להתחיל להיסחר בסימול SLGL ב-1 בפברואר 2018.

Jefferies LLC ו-BMO Capital Markets Corp. משמשים מנהלי החיתום המשותפים של ההנפקה. JMP Securities LLC ו-Raymond James & Associates, Inc. משמשים כמנהלים משותפים.

הצהרת רישום המתייחסת לניירות הערך האלה הוגשה לרשות האמריקנית לניירות ערך והוכרזה כתקפה ב-31 בינואר 2018.  אפשר לגשת להצהרת הרישום באמצעות אתר האינטרנט של הרשות האמריקנית לניירות ערך  בכתובת www.sec.gov. ההנפקה נעשית רק באמצעות תשקיף. עותקים של התשקיף הסופי שמתייחס ומתאר את התנאים של ההנפקה הפומבית הראשונה יוגשו לרשות האמריקנית לניירות ערך ואפשר לקבל אותם, כשיהיו זמינים, אצל:
Jefferies LLC, Attention: Equity Syndicate Prospectus Department, 520 Madison Avenue, 2nd Floor, New York, NY 10022, באמצעות הטלפון במספר (877) 547-6340 או באמצעות דואל בכתובת Prospectus_Department@Jefferies.com; או אצל
BMO Capital Markets Corp., Attention: Equity Syndicate Department, 3 Times Square, New York, NY 10036, באמצעות הטלפון במספר (800) 414-3627 או באמצעות דואל בכתובת bmoprospectus@bmo.com.

ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ניירות ערך, ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך האלה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותה מדינה או אותו תחום שיפוט.

אודות סול-ג‘ל טכנולוגיות

אנחנו חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית שלנו כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקנייניות שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות.

למידע נוסף התקשרו בבקשה עם:
 
איש קשר של סול-ג‘ל טכנולוגיות:
גלעד ממלוק
סמנכ"ל כספים
+972-8-9313433
 
אשת קשר למשקיעים:
פטרישה ל. בנק
Westwicke Partners
+1-415-513-1284
patti.bank@westwicke.com
 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE