אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה בפולין עם A2Z Tax & Legal ו-SOL Financial Services

 

סן פרנסיסקו, 6 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות בוורשה, פולין על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם שתי חברות עריכת דין וייעוץ מס מובילות, A2Z Tax & Legal, שבראשה מרצין מטיקה, ו-SOL Financial Services, שבראשה אולג שצ‘רבק.

היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ אמר: "בהרחיבנו את הפלטפורמה שלנו באירופה, שיתוף הפעולה עם A2Z Tax & Legal ו-SOL Financial Services ימלא תפקיד מפתח בשירות הלקוחות שלנו ובפעילות הפיתוח העסקי באזור. התוספת מפגינה את המחויבות שלנו לספק שירותים יעילים באירופה ובעולם. מרצין, אולג והצוותים שלהם ביחד מהווים השלמה מצוינת לאנדרסן גלובל והרשימה אותי המחויבות שלהם לספק שירות לקוחות מעולה".

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל ממצב אותנו לספק שירות בינ"ל מעולה ללקוחותינו. האסטרטגיה של אנדרסן להתמקד גם בשירותי עריכת דין וגם בשירותי מס עולה בקנה אחד עם הסטנדרטים של אי תלות ושקיפות אצלנו", אמר אולג. "אנו מצפים להצטרף לאנדרסן גלובל, ארגון הטוב מסוגו שאנו חולקים איתו ערכי ליבה".

A2Z Tax & Legal מתמחה במיסים, עריכת דין, תמחור העברות, שירותי ייעוץ, כולל ייעוץ מע"מ, בדיקת נאותות, ייעוץ מכס, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, משפט מנהלי והערכת שווי.

SOL Financial Services היא חברת ראיית חשבון וייעוץ שהוקמה ב-2006. החברה מספקת פתרונות איכותיים בתחום החשבונאות בעיקר לחברות בינ"ל, יזמים פרטיים ואנשים עשירים, ומתמחה בפתרונות חשבונאות וגיליונות שכר, דיווחי מס וניהול, מיקור חוץ ושירותי תמיכה אחרים לעסקים.

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החָבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-86 מקומות באמצעות החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור:  Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180306005170/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire