אנדרסן מתחילה התרחבות בבריטניה

אנדרסן מתחילה התרחבות בבריטניה

סן פרנסיסקו, 8 במרץ 2018, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל גאה להודיע על התרחבותה בבריטניה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מע"מ מובילה בלונדון, RBCVAT Limited. החברה, בראשות רוג‘ר ביבן, היא תוספת משמעותית בהגדלת הפלטפורמה של אנדרסן בשוק החשוב הזה באירופה. RBCVAT Limited תהיה חלק מהשותפות באחריות מוגבלת (LLP) שאנדרסן הקימה בבריטניה עם השותפים המייסדים ג‘ורג‘ מקקרקן וג‘יימס פרוסט.

"בריטניה היא השלב החשוב הבא בצמיחה של החברה שלנו ורציתי להבטיח שנשתף פעולה עם ארגון איכותי עם תרבות שעולה בקנה אחד עם היעדים שלנו", אמר היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ. "רוג‘ר הוא בוגר של ארתור אנדרסן והיה המגויס הייעודי הראשון של אנדרסן בתחום המע"מ באירופה, כך שהוא נותן לנו חברה מעולה ואנשים מצוינים שמדגישים את המוניטין שלנו כטובים בענף. התוספת שלRBCVAT Limited יחד עם היכולות המיוחדות של רוג‘ר היא יתרון גדול לחברה שלנו, ואני מצפה להמשך ההתבססות שלנו בבריטניה".

RBCVAT Limited הוקמה לפני יותר מ-15 שנה ומתמחה בשירותי ייעוץ מע"מ כל אירופי. המומחיות של החברה כוללת ייעוץ מע"מ מוכוון עסקים לחברות רב לאומיות, ייעוץ לעסקים אמריקנים על עסקאות נכנסות, שרשראות אספקה ותכנון מע"מ באירופה, תמיכה בעסקים אמריקנים ברישום ודוחות המע"מ שלהן באירופה והספקת חבילות הדרכה מקיפות על מע"מ.

"התרבות של החברה שלנו מתמקדת בהענקת תשומת לב שאין כמותה לפרטים ושירות מצוין ויעיל ללקוחותינו תוך התאמת הגישה שלנו לצרכים שלהם, ואנחנו ממשיכים להיות ספק שירותי המע"מ הטוב בענף עבור לקוחותינו בכל מדינות אירופה. שיתוף הפעולה עם אנדרסן יהיה התאמה מצוינת מבחינת השירותים שאנחנו מספקים ואנחנו נרגשים לענות אפילו טוב יותר על הצרכים של לקוחותינו, שנעשים יותר ויותר מורכבים ובינ"ל", הוסיף רוג‘ר.

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החָבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-87 מקומות באמצעות החֲברות החָבֶרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור:  Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180308005086/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire