סמנכ"ל הטכנולוגיות של נט אופטיקס ידון באתגרים של התקנת ענן בכנס CloudCon Summit 2011

שרון בסר ינאם בפני מנהלים בכירים על האתגרים

של ניטור רשתות וירטואליות

 

קריית שדה התעופה, ישראל (נוי תקשורת-Marketwire – 17 בנובמבר 2011): Net Optics, Inc®., הספקית המובילה של פתרונות גישה וניטור חכמים, הודיעה היום ששרון בסר, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ינאם בפני המשתתפים של כנס CloudCon Summit 2011 על האתגרים שניצבים בפני חברות המעוניינות להפוך את הרשתות שלהם לווירטואליות.

בסר ינאם ב-17 בנובמבר בשעה 11:35, במרכז הכנסים אווניו בקריית שדה התעופה (אירפורט סיטי), ישראל.  הנאום של בסר יספק תובנות על האתגרים של ניטור רשתות וירטואליות באמצעות hypervisor והצעדים שחברות חייבות לנקוט כדי להתכונן למעבר לענן. בסר יתייחס לסיכוני האבטחה ונקודות התורפה שמציגות סביבות ענן, המגבלות של הפתרונות הקיימים והמלצות למנהלים שבכוונתם לעבור לווירטואליזציה.  מנהלים מגוגל, IBM, סימנטק ו-HP ינאמו אף הם בכנס.

 CloudConהוא הכנס הגדל בישראל על מחשוב ענן ומטרתו לייעץ למנהלים בכירים של חברות בתחום רחב של נושאי וירטואליזציה כולל ההחלטה לעבור לענן ציבורי או פרטי, ניטור רשתות ואבטחת הענן ומה צריך לשקול כשמשווים שירותי ענן.

קישורים ושיחות קשורים

עקבו אחרינו: Twitter, LinkedIn, Facebook.

הירשמו לערוץ היוטיוב שלנו.

צפו בסרטי הווידיאו והפודקסטים הקשורים שלנו

אודות נט אופטיקס


נט אופטיקס היא הספקית המובילה של פתרונות ארכיטקטורת גישה וניטור חכמים המספקים נראות, ניטור ובקרה של טכנולוגיית המידע בזמן אמת. כתוצאה מכך, עסקים משיגים ביצועי שיא בניתוח ואבטחת רשתות. יותר מ-7,000 עסקים, ספקי שירות וארגונים ממשלתיים – כולל 85 אחוז מחברות Fortune 100 – בוטחים בפתרונות הגישה בחומרה ובתוכנה החכמים המקיפים של נט אופטיקס כדי לתכנן, להגדיל ולהכין לעתיד את הרשתות שלהם באמצעות ממשק קל לשימוש. נט אופטיקס מקיימת נוכחות גלובלית באמצעות רשת של שותפי OEM ומפיצים מובילים.

ליצירת קשר
Caitlin Epstein 
Eastwick  
netopticspr@eastwick.com  
408-470-4865 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE