חברת המפ זכתה בתואר "חברת הקנבוס הטובה ביותר" בפרסי הטובים ביותר בקנאביס 2018 של אמצעי התקשורת Cashinbis

חברת המפ זכתה בתואר "חברת הקנבוס הטובה ביותר" בפרסי הטובים ביותר בקנאביס 2018 של אמצעי התקשורת Cashinbis

ספרינג הופ, קרוליינה הצפונית, 28 במרץ 2018 (GLOBE NEWSWIRE) -:

המפ,Hemp, Inc.  (סימול OTC: HEMP), מובילה גלובלית בתעשיית הקנבוס (המפ) התעשייתי עם המפעל הרב תכליתי לעיבוד קנבוס תעשייתי הגדול ביותר בחצי כדור המערבי, זכתה בתואר "חברת הקנבוס הטובה ביותר" של Cashinbis במסגרת פרסי הטובים ביותר בקנאביס 2018. הפרסים מוקירים מצוינות בתעשיית הקנאביס הגלובלית וזאת תחרות הפרסים הראשונה באמצעות הצבעה המונית בתעשיית הקנאביס והמריחואנה החוקיים, שמוקירה מצוינות במגוון של קטגוריות, לדברי Cashinbis.

"בהמשיכנו להציב את המפ בחזית מהפיכת הקנבוס באמריקה, לכבוד הוא לנו לקבל את הפרס הזה המבוסס על שטף של תמיכה מאלה שמאמינים במשימה שלנו ובעבודה שעשינו עד היום", אמר מנכ"ל חברת המפ ברוס פרלווין. "אנחנו מצפים להשיג ציוני דרך רבים נוספים בשנה שלפנינו וממשיכים בעבודתנו לספק הזדמנויות לחקלאי המשפחתי הקטן, יוצאי צבא, נשים, קהילות בנות קיימא ואחרים לפרוח בשוק הקנבוס שהיקפו מיליוני דולרים".

מועמדויות לפרסי הטובים ביותר בקנאביס התקבלו בארבע קטגוריות עיקריות: חברות הקנאביס הטובות ביותר, מוצרי הקנאביס הטובים ביותר, הטובים ביותר בתעשיית הקנאביס ואנשי הקנאביס הטובים ביותר. ראו את הרשימה המלאה של פרסי הטובים ביותר בקנאביס כאן.

בנוסף להכרה שקיבלה בתור "חברת הקנבוס הטובה ביותר" מ-Cashinbis במסגרת פרסי הטובים ביותר בקנאביס 2018, המפ הייתה גם בין המקבלים של פרס ג‘ק הרר השנתי הראשון ב-2015 ספציפית עבור ההתקדמות הטכנולוגית שלה בתעשיית הקנבוס התעשייתי. "החזון וההנהגה של ברוס פרלווין ממשיכים לקבוע את הטון בתעשיית הקנבוס התעשייתי. הוא גם מילא תפקיד חשוב מאוד בהקמת תוכנית הקנבוס של נבאדה", אמר מייקל וולין, נשיא ומייסד איגוד הקנבוס של נבאדה.

כחלק מהרחבת הפעילות המתמשכת של החברה, חברת המפ הודיעה ב-4 בינואר 2018 שהחברה שלחה את הזמנות הרכש הראשונות שלה לחומר הפסד הסחרור DrillWall™ והסיב Kenaf. ב-25 בינואר 2018 החברה הודיעה שמילאה את הזמנת הרכש הראשונה שלה ל-Spill-Be-Gone™, חלק ממשפחת המוצרים לספיגת גלישות של המפ.

כדי לקרוא את ההודעה לעיתונות המלאה, לחצו כאן.

Hemp, Inc.
(855) HEMP-OUT
info@hempinc.com
http://www.hempinc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE