פרויקט המלגות על שם אילן רמון מודיע על השקת הסרט הקצר על שמעון פרס "משורר של הכוכבים"

פרויקט המלגות על שם אילן רמון מודיע על השקת הסרט הקצר על שמעון פרס "משורר של הכוכבים"

וושינגטון, 17 באפריל 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

פרויקט המלגות על שם אילן רמון גאה להציג את הסרט הקצר הזה, שמעון פרס, "משורר של הכוכבים", ביום השנה ה-70 להקמת מדינת ישראל. הסרט כולל חומר מצולם מהריאיון שטרם נראה בעבר עם שמעון פרס.

מייקל פוטר, המפיק הראשי, מסביר את ראשיתו של הסרט. "במקור ראיינו את שמעון פרס בקשר לסרט התיעודי שזכה בפרסים "האוניברסיטה". הצוות התיעודי הבין שדבריו כה משפיעים ומעוררי השראה עד שחש שצריך לשתף את החומר המצולם כסרט קצר בפני עצמו".

שמעון פרס דגל תמיד בטכנולוגיה ובמדע ככוחות חיוביים לשינוי חברתי. מפורסמת אימרתו "לא חלמתי להיות נשיא. חלומי כנער היה להיות רועה צאן או משורר של כוכבים". המסר הנצחי שלו על השימוש בטכנולוגיה, מדע וחדשנות ככלים לשינוי העולם משתקף בראיונות האלה. https://www.poettothestars.com

לדברי אבי ג‘וריש, המחבר של Thou Shalt Innovate, "הסרט הזה לוכד את הלב והנשמה של העם היהודי ועולה ממנו השראה הרבה יותר עמוקה ועזה שמציתה חדשנות".

אודות פרויקט המלגות על שם אילן רמון

המלגה על שם אילן רמון נוסדה כדי לכבד את זכרו של האסטרונאוט אילן רמון, שמת בשעה שחקר באומץ את הספר האחרון של החלל.

הפרויקט מעניק מלגת מימון לאזרחים ישראלים להשתתפות בתוכנית הקיץ של לימודי החלל באוניברסיטת החלל הבינ"ל.

מטרת המלגה היא למשוך סטודנטים ישראלים צעירים ומוכשרים עם רקע בטכנולוגיה, חלל, רפואה או פעילויות חלל אחרות ולאפשר להם להמשיך לרכוש ידע בזירה הבינ"ל עם עמיתים אקדמיים ומדעיים מהרבה מדינות שונות. https://www.ilanramonscholarship.com

אודות "האוניברסיטה"

הסרט הדוקומנטרי באורך מלא שזכה בפרסים "האוניברסיטה" זכה בפרס הסרט הדוקומנטרי הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים Raw Science בלוס אנג‘לס.

בבסיס מחקר של נאס"א בעמק הסיליקון, יש ארגון שמשנה את העולם... אוניברסיטת הסינגולריות. אוניברסיטת הסינגולריות מפגישה כמה מהסטודנטים הכי חכמים מרחבי העולם, ומעבירה להם קורס מזורז בטכנולוגיות האקספוננציאליות הכי חזקות בעולם. הסטודנטים מקבלים אחר כך אתגר: ליצור חברות שישפיעו על מיליארד אנשים תוך עשר שנים.

בסרט משתתפים מאורות כגון סטיבן הוקינג, באז אולדרין, אשטון קוצ‘ר, Will.i.Am, מיצ‘יו קקו ואחרים.

אודות מרכז פרס

מרכז פרס הוא הארגון הלא ממשלתי, א-פוליטית וללא מטרות רווח המוביל בישראל שמתמקד בפיתוח ויישום תוכניות בניית שלום ייחודיות וחדשניות בתחומי החינוך לשלום, חדשנות, רפואה, עסקים וסביבה, שהגיעו לעשרות אלפי משתתפים בעשרים השנים האחרונות. המטרה של מרכז פרס לשלום וחדשנות, שנוסד בשנת 1996 על ידי נשיאה התשיעי של מדינת ישראל וחתן פרס נובל לשלום שמעון פרס ז"ל, היא לממש את חזונו - ישראל משגשגת בתוך מזרח תיכון ששרוי בשלום. בהמשך השנה הזאת מרכז החדשנות של ישראל  - יעד החדשנות הראשון מסוגו בישראל - ייפתח רשמית. מרכז החדשנות יהיה מרכז אינטראקטיבי למדע וטכנולוגיה שנמצא בתל אביב יפו. המרכז יציג איך ישראל הפכה לאחת המדינות הכי חדשניות בעולם ויקדם את החדשנות הישראלית.

מידע:
https://www.poettothestars.com/contact

וידאו שנלווה להודעה זאת זמין בכתובת http://resource.globenewswire.com/Resource/Download/44248e1a-8f39-4cad-b1a1-66c1856c3a3e

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת http://resource.globenewswire.com/Resource/Download/a091dc5a-5cfb-4553-bc18-a3d1469ab187

ניתן להשתמש בתמונה הזאת לשימוש במדיה מסחרית עם ייחוס למחזיק בזכויות היוצרים "האוניברסיטה"

 

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE