אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בפורטוגל באמצעות CNA - Curado, Nogueira & Associados

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בפורטוגל באמצעות CNA - Curado, Nogueira & Associados

 

סן פרנסיסקו, 19 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בפורטוגל באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CNA - Curado, Nogueira & Associados (CNA), חברת עורכי דין שנמצאת בפורטו. התוספת של CNA כחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל היא חלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה באירופה.

בראש הצוות של CNA עומדות השותפות המייסדות לואיזה קוראדו, טרזה נוגיירה וקרלה מליאו, שהקימו את החברה ב-2005. "אנו מכירות בכך שאנדרסן גלובל שותפה לאותה מחויבות שלנו לשקיפות, אחריות ושירות הטוב מסוגו ללקוחות, ולא רק שהערכים האלה עולים בקנה אחד עם אלה שלנו, אנחנו גם מעריכות את העבודה עם אנשי מקצוע שחושבים כמונו ומבינות את היתרונות שלה ללקוחות שלנו", אמרה טרזה. "בנוסף, אנחנו נרגשות להיות חלק מחברת מיסים ועריכת דין שפועלת בכל העולם".

היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC  מרק וורסאץ הוסיף: "הצוות ב-CNA הוא התאמה מושלמת לארגון שלנו ולואיזה, טרזה וקרלה מביאות איתן את הניסיון והערכים  שממשיכים למלא תפקיד משמעותי בהתפתחות שלנו כמודל של שירותים מקצועיים חלקים. התוספת של CNA משלימה את הפרקטיקה הקיימת שלנו בליסבון ומספקת מקום נוסף בחצי האי האיברי כשבכוונתו להרחיב את הפרקטיקה שלנו בחלק זה של העולם".

החברה תמשיך לספק שירותי עריכת דין, מקומיים וזרים, בטווח רחב של תחומי פרקטיקה כולל דיני עסקים וחברות, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, דיני  מיסים, ליטיגציה של מיסים, דיני קניין רוחני, בוררות ומשפט ציבורי. CNA מתמחה במגוון של מגזרים, כגון רכב, מים ופסולת, אלקטרוניקה ומחשוב, אנרגיה וסביבה, נדלן ותיירות, בריאות, אופנה, תחבורה ולוגיסטיקה ומזון ומשקאות.

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2014 על ידי החֶבְרה  החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-91 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180419005042/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire