Madison Realty Capital נותנת הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר לפרויקט קונדו ברחוב 56 מערב מס. 611 ב-Hell’s Kitchen

 

 

Madison Realty Capital נותנת הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר לפרויקט קונדו ברחוב 56 מערב מס. 611 ב-Hell’s Kitchen

חלק מחבילת מימון כוללת של 155 מיליון דולר שנותנות MRC ו-Apollo Global Management למגדל קונדו מתוכנן של 35 קומות בפינת רחוב 56 והשדרה ה-11

הפרויקט הראשון בניו יורק שתוכנן על ידי האדריכל הנודע אלברו סיזה

ניו יורק, 25 באפריל 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

Madison Realty Capital (MRC) נתנה הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר למפתחים המשותפים Sumaida + Khurana ו-LENY למגדל קונדו חדש שנמצא ברחוב 56 מערב מס. 611 בשכונת Hell’s Kitchen במנהטן. הכסף הוא חלק מחבילת מימון בנייה של 155 מיליון דולר עבור הפרויקט שנותנות MRC וקרן השקעות שמנוהלת על ידי Apollo Global Management.

ברחוב 56 מערב מס. 611, שנמצא בשכונה המתפתחת ב-Hudson West, יהיו 35 קומות שיכללו 163,329 רגל רבוע ו-83 יחידות מגורים, מחדר שינה אחד ועד לפנטהאוזים רחבי ידיים. בקונדו יהיה גם שטח חיצוני גדול, כולל גן גג מעוצב ומרפסת שמש, וגם הרבה מרפסות פרטיות עבור הדיירים. לדיירים תהיה גם גישה למרכז כושר חדיש, חדר משחקים לילדים ושטח בידור לאירוח אירועים פרטיים.

"אנחנו שמחים למלא תפקיד חשוב במתן הפתרון הפיננסי לפרויקט המאוד מתוקשר הזה במנהטן", אמר ג‘וש זיגן, מייסד שותף ומנהל כללי של MRC. "אנחנו ממשיכים להצליח במתן מענה לצרכים של לווים בכל שלבי הפרויקט, מקדם פיתוח דרך הבנייה ועד המכירה או ההתייצבות. במקרה הזה, המממן השקיע הון עצמי רב בפרויקט, ואנחנו מעורבים בבסיס אטרקטיבי בפרויקט במקום טוב עם צוות מנוסה מאחוריו".

את הבניין מתכנן האדריכל זוכה פרס פריצקר אלברו סיזה והוא הכניסה הראשונה שלו לשוק האמריקני, ציון דרך חשוב עבור האדריכל הפורטוגלי הנודע. סיזה הוא אחד מהאדריכלים הכי מפורסמים ועטורי פרסים בעולם, שתכננן מבנים אייקוניים כמו בית התה בואה נובה ו-Piscinas de Marés בפורטוגל וגם פרויקטים שהוזמנו בזמן האחרון בסין, קוריאה הדרומית, ספרד, ארגנטינה, ברזיל והולנד. האדריכלים זוכי פרס IA מייקל גבליני וקימברלי שפרד ישתפו פעולה עם סיזה בתכנון הפנימי של רחוב 56 מערב מס. 611, ו-SLCE Architects הם האדריכל הרשום בהיתר הבנייה.

לצוות של פרויקט רחוב 56 מערב מס. 611 יש ניסיון קודם רב בפרויקטי מגורים מהיסוד. Sumaida + Khurana היא חברת פיתוח ניו יורקית שמתמקדת בפיתוח בניינים סמינליים ברחבי העיר ושוכרת את האדריכלים הכי עכשוויים ומפורסמים לתכנן אותם. אחד הפרויקטים הבולטים של החברה, רחוב אליזבט 152, מתקרב במהירות לסיומו והוא הבניין הראשון בניו יורק של האדריכל המומחה היפני טדאו אנדו.

החברה הניו יורקית LENY אחראית לפיתוח של פרויקטי מגורים של מיליוני רגל רבוע ברחבי העולם. החברה מתמחה בהבאה לשוק של בנייני קונדו יוקרתיים במקומות פרימיום ומרכזת כעת את פעילותה בעיר ניו יורק. רחוב 56 מערב מס. 611 הוא אחד מארבעה פרויקטים שהחברה מפתחת, כולל רחוב 29 מערב מספר 534 ותיק ברי בוויליאמסבורג והיא גם אחד משותפי ההון העצמי בשדרה החמישית מספר 277. LENY מפתחת במצורף יותר מחצי מיליון רגל רבוע בעיר ניו יורק.

אדי צ‘וג מ-Maverick Capital Partners ארגן את המימון בעסקה. המכירות ברחוב 56 מערב מס. 611 מתוכננות להתחיל באביב 2019 ואת פעילות השיווק יובילו לנרד סטיינברג, דברה להצ‘נס וג‘סטין דאדמו ב-Compass.

אודות Madison Realty Capital (MRC)

 

MRC היא חברה להשקעות בנדלן מניו יורק שמבצעת השקעות במניות ואג"ח נדלן בשוק הביניים. MRC, שהוקמה ב-2004, השקיעה בערך 7 מיליארד דולר בעסקאות במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות.

לפרסום מיידי
לשאלות של המדיה, התקשרו עם:
Great Ink Communications: (212) 741-2977
Tom Nolan –  tom@greatink.com
Eric Waters – eric.waters@greatink.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE