קפיטוליס מתחילה להפעיל החלפת אשראי במטבע חוץ

קפיטוליס מתחילה להפעיל החלפת אשראי במטבע חוץ

 

השקה חדשנית עם המוסדות המובילים סיטי, ג‘פריז ו-FXCM

ניו יורק, לונדון ותל אביב, 26 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE) :

קפיטוליס, ספקית הטכנולוגיות החלוציות לשוקי ההון הודיעה היום שהפעילה את שירות החלפת האשראי במטבע חוץ שלה, Capitolis Switch .

המשימה של קפיטוליס היא לתת מענה לאילוצי שוק ההון במערכת הפיננסית. עם ההשקה של Capitolis Switch, ניתן מענה לבעיה חשובה של אשראי, שמאפשר להפריד את הביצוע, העיבוד, ההון והסיכון בברוקראז‘ פריים של מטבע חוץ.

בנקים גלובליים גדולים חשובים מבחינה מערכתית מספקים כיום ביצוע ועיבוד הטובים מסוגם, משולבים באשראי ללקוחות. ב-Capitolis Switch מתן האשראי מורחב להכללת עולם הרבה יותר רחב של בנקים ומשקיעים. הוא מאפשר לבנקים הגדולים למקסם את היכולת של תשתית הברוקראז‘ פריים והרשתות הגדולות שלהם. עבור נותני אשראי, זאת הזדמנות לעבוד עם לקוחות חדשים תוך ניצול הגודל של עיבוד באמצעות הטכנולוגיה המצומדת של מעבדי עסקאות וקפיטוליס. הפתרון מפגיש ביעילות את כל הצדדים האלה, לטובת כלל השוק.

גיל מנדלזיס, מנכ"ל קפיטוליס, אמר: "אנחנו נרגשים להפעיל את Capitolis Switch ולעבוד עם מוסדות בקליבר של סיטי, ג‘פריז ו-FXCM שהפגינו את החשיבה החדשנית שלהם בשותפות שלהם איתנו להבאת השירות הזה לשווקים הפיננסיים. זאת גישה חדשה לגמרי למתן אשראי בעסקאות בשוקי ההון. אנחנו מאמינים שזה הצעד הראשון והחשוב בחזון של קפיטוליס לחבר טוב יותר הון מתאים עם פתרונות של טכנולוגיה שיתופית כדי להאיץ צמיחה ולשפר את הביצועים הכלכליים עבור כל המעורבים"

"אנחנו מקדמים בברכה התפתחויות טכנולוגיות שמאפשרות מודלי אשראי גמישים חדשים שמחזקים את שירות הברוקראז‘ פריים של מטבע חוץ שלנו", אמר סנג‘אי מדגבקר, מנהל כללי והמנהל הגלובלי של הברוקראז‘ פריים של מטבע חוץ בסיטי. "מלהיב אותנו הפוטנציאל של קפיטוליס לחולל שינוי ואנחנו שמחים להציע את הפתרון הזה ללקוחותינו".

"ג‘פריז מחויבת להעמיד לרשות לקוחותיה טכנולוגיה חדשנית, ואנחנו שמחים להיות נותני אשראי מראשוני הנכנסים בפלטפורה של קפיטוליס", אמר ברנדון מלביהיל, המנהל הגלובלי של הברוקראז‘ פריים של מטבע חוץ בג‘פריז. "קפיטוליס מספקת לנו עוד כלי כדי להוסיף ערך אסטרטגי ללקוחותינו".

ברנדן קאלאן, מנכ"ל FXCM Group, אמר: "FXCM נמצאת בחוד החנית בהצעת כלי המסחר הכי מתקדמים ללקוחות כבר שנים רבות. באמצעות השותפות החדשה הזאת עם קפיטוליס, אנחנו חוזים תועלת רבה בשיפור הנזילות על ידי הרחבת מודל מתן האשראי שלנו".

אודות קפיטוליס

קפיטוליס היא ספקית של טכנולוגיות חלוציות לשוקי ההון הגלובליים. המשימה של קפיטוליס, שהוקמה על ידי מנהלים חשובים בענף הטכנולוגיות הפיננסיות והבנקאות, היא להציג מוצרים ושירותים חדשים כדי לתת מענה לאילוצים של שוקי ההון, תחילה במניות ומטבע חוץ. היא תשתמש במומחיות המוכחת של קפיטוליס בפיננסים, הפצה ועיבוד כדי לחבר טוב יותר הון מתאים עם הפתרונות השיתופיים הטובים ביותר עבור לקוחות בכל רחבי העולם. למידע נוסף, בקרו באתר שלנו ובלינקדאין. במרץ 2018 קפיטוליס הודיעה שהבטיחה מימון מ-Index Ventures וסקויה קפיטל בסבב סיד וסבב ראשון שבהם גייסה  29 מיליון דולר.

למידע נוסף, בקרו באתר שלנו ובלינקדאין.

אנשי קשר

שאלות מהמדיה:
Eterna Partners
Serra Balls
 +44 20 3911 0353
serra.balls@eternapartners.com

 

מקור: Capitolis

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180426005109/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire