מי עדן בוחרת בשכר העידוד של קלידוס להגדלת ביצועי המכירות

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire –נוי תקשורת)– 1 בדצמבר 2011 – Callidus Software Inc. (CALDNASDAQ: ), המובילה בניהול ביצועי מכירות SPM)(, הודיעה היום  שחברת מי עדן, אחת הספקיות המובילות באירופה של פתרונות מים למקומות עבודה, בחרה בחבילת ה-SPM הארגוני של קלידוס כדי להעלות את הביצועים של מנהלי המסלולים שלה בישראל. ההסכם נחתם ברבעון הרביעי של 2011.

חברת מי עדן תתקין את מודולי ה-SPM הבאים של קלידוס: TrueComp® Manager, דוחות וניתוח.

עקבו אחרי הבלוג של קלידוס Sales Pulse, הצטרפו אלינו ב-LinkedIn ו-Facebook או עקבו אחרינו ב-Twitter לעדכונים בזמן אמת.

אודות Callidus Software®

Callidus Software (CALD (NASDAQ: היא מובילת השוק והטכנולוגיה בניהול ביצועי מכירות SPM)). Callidus Cloud, פלטפורמת התוכנה כשירות של קלידוס שזכתה בפרסים היא חבילת תוכנה כשרות מקיפה המיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יותר יעילות בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, משיפור הקבלה לעבודה של אנשי מכירות – הבסיס לביצועים טובים במכירות – ועד לשיפור הביצוע של קמפיינים, הדרכה תכופה ופיתוח. החבילה Callidus Cloud  כוללת את תשתית התוכנה כשירות של קלידוס שהיא 100% מרובת לקוחות ועם זמינות גבוהה; המודולים שלה – בחירה אנשי מכירות, יעילות אנשי מכירות וביצועי אנשי מכירות ומודולי הלימוד; SPMConnect לניהול נתונים; כלי דיווח וניתוח. Callidus Software מניעה יותר מ-2.5 מיליון משתמשים ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר www.callidussoftware.com.

 ©1997-2011 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, TrueComp® Manager, ActekSoft ו-ACom3 הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

איש קשר לעיתונות של Callidus Software:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

 

** ההודעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינ"ל  MARKETWIRE