אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות בהודו

אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות בהודו

סן פרנסיסקו, 30 במאי 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחותה בהודו עם התוספת של Nangia Advisors LLP, חברה שעוסקת במיסים עם סניפים בניו דלהי, מומבאי, נואידה, גורגאון ודהראדון. Nangia Advisors LLP הפכה לחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל עם יותר מ-250 אנשי מקצוע וקרוב ל-38 שנות ניסיון, והתחילה את ההתרחבות של אנדרסון להודו.

המייסד והשותף המנהל רקש ננגיה אמר: "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק עוד את הצוות החזק שיש לנו בהודו ואת היכולת שלנו להעניק שירות איכותי ויעיל בהודו ובעולם. שיתוף הפעולה נותן לנו הזדמנות לעבוד באופן קרוב עם אנשי מקצוע עם ייחוס מהמעלה הראשונה שנמצאים ביותר ממאה מקומות ברחבי העולם. אנחנו מאמינים ששיתוף הפעולה הזה יתורגם לתוספת ערך גדולה ללקוחות שלנו".

"הכלכלה של הודו היא אחת מהגדולות ביותר בעולם, כך שהצמיחה שלנו כאן היא חלק מאסטרטגיה גדולה יותר להגדיל את נוכחותנו באזור", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "להיות הטובים ביותר בענף, יושרה ואי תלות הן עדיין העדיפויות שלנו, ונמשיך להרחיב את הצוות שלנו בהודו מתוך המחשבה הזאת".

Nangia Advisors LLP מייעצת לחברות רב לאומיות שעושות עסקים בהודו במגוון רחב של עניינים הכוללים אסטרטגיית כניסה, ארגונים מחדש, מיסוי חוצה גבולות, תמחור העברות, ייעוץ מס, ליטיגציית מיסים, מיזוגים ורכישות ובנקאות השקעות במגוון של מגזרים. זה כולל עסקים פרטיים וגם ציבוריים וחברות פורצ‘ון 500.

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-100 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180530005034/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire