אנדרסן גלובל משתפת פעולה עם Vaish Associates

סן פרנסיסקו, 30 במאי 2018, (BUSINESS WIRE) :

Vaish Associates, חברת עריכת דין מובילה עם נוכחות בניו דלהי, מומבאי ובנגלורו, התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל, התאגדות גלובלית של חברות ייעוץ מס ועריכת דין. שיתוף הפעולה מרחיב את הנוכחות של אנדרסן גלובל בעולם ומוסיפה ליכולתה לספק שירות לקוחות הטוב ביותר בענף בהודו.

"הודו היא אחד מהשווקים הכי אסטרטגיים בעולם. הקשרים עם חברת עריכת הדין Vaish נותנים לנו חברה מצוינת שהיא הטובה בענף בשירותי מיסוי ישיר ועריכת דין. פיתחנו יחסים מצוינים עם כמה מהשותפים שלה ויש לנו חזון משותף", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC.

Vaish Associates, שהוקמה ב-1971, משרתת מגוון של לקוחות שונים, כולל חברות מקומיות וזרות, חברות רב לאומיות ואנשים פרטיים. בהיותה חברה של שירותים מלאים, תחומי העיסוק של החברה כוללים מס ישיר, מס עקיף, מיזוגים ורכישות, הון סיכון, השקעות פרטיות, השקעות ישירות זרות, חברות באופן כללי, פרויקטים, אנרגיה ותשתיות, נדלן, דיני תחרות, זכויות קניין רוחני, דיני טכנולוגיית המידע, יישוב סכסוכים חלופי וליטיגציה.

בומי דוראוואלה, שותף מנהל משותף של Vaish Associates, אמר: "הכלכלה ההודית צומחת במהירות, ושיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מחזק את יכולתנו לספק שירותי ייעוץ משפטי ועסקי באיכות גבוהה, יצירתיים וממוקדים בלקוח".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-103 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180530005031/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire