ווסטינגהאוז מטעינה דלק בתחנת הכוח הגרעינית AP1000® השנייה

 

 ווסטינגהאוז מטעינה דלק בתחנת הכוח הגרעינית AP1000® השנייה

יחידה 1 בהאיאנג מצטרפת לסנמן 1 בתהליך ההפעלה

האיאנג, סין, 21 ביוני 2018, (BUSINESS WIRE):

 Westinghouse Electric Company והלקוחות שלה  החברה הסינית הממלכתית לטכנולוגיות של אנרגיה גרעינית (SNPTC) וחברת האנרגיה הגרעינית של שנדונג בע"מ (SDNPC) הודיעו היום שיחידה 1 בהאיאנג, תחנת הכוח הגרעינית AP1000 שנמצאת בהאיאנג, מחוז שנדונג, סין, התחילה להטעין דלק.

"זה יום גדול לווסטינגהאוז, לשותפים הסיניים שלנו ולתעשיית האנרגיה הגרעינית. יחידה 1 בהאיאנג ממשיכה להפגין את היכולת שלנו לספק פתרונות בטוחים וחדשניים לייצור חשמל", אמר חוזה אמטריו גוטיירז, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של ווסטינגהאוז. הוא הוסיף: "ווסטינגהאוז תמשיך להתקין את הטכנולוגיה AP1000 ברחבי העולם ולהפגין את ההובלה הטכנולוגית שלנו בתעשיית האנרגיה הגרעינית".

הטענת הדלק ביחידה 1 בהאיאנג התחילה בשעה 19:36 (GMT+8) היום. מוקדם יותר בקיץ הזה, כהכנה להטענת הדלק, יחידה 1 בהאיאנג השלימה בהצלחה את הבדיקות וביקורות הרגולציה שבוצעו על ידי מינהל הבטיחות הגרעינית הלאומי של סין (NNSA). יחידה 1 בהאיאנג עמדה בכל הקריטריונים, ואישרה את היכולת של הטכנולוגיה AP1000 של ווסטינגהאוז.

תהליך ההפעלה של תחנת הכוח כולל את שלב הבדיקות שהושלם, הטענת הדלק שמתרחשת עכשיו, קריטיות ראשונית וסנכרון ראשוני לרשת החשמל כולל עלייה להספק של 100%. הבדיקות יבוצעו לאורך כל השלבים האלה כדי להבטיח פעולה בטוחה של תחנת הכוח עד שהיחידה תגיע בהצלחה ל-100% הספק.

"הלקחים שנלמדו והמשאבים ששותפו בין סנמן והאיאנג לאורך כל שלבי הבנייה וההפעלה שיפרו מאוד את האיכות והביצוע, לתועלתם של ציי AP1000 עתידיים", ציין גאבין ליו, נשיא ווסטינגהאוז - אזור אסיה. "נמשיך לעבוד יחד עם לקוחותינו הסיניים ונבטיח את הצלחתן של הבדיקות הנותרות".

בנוסף, דייוויד דרהם, סגן נשיא בכיר, עסקי פרויקטים חדשים של ווסטינגהאוז אמר: "אבני הדרך שהושלמו בהצלחה בפרויקטים שלנו בסנמן ובהאיאנג ממשיכות להציג את האמון של השותפים והלקוחות שלנו".

לווסטינגהאוז יש עכשיו שש תחנות כוח גרעיניות AP1000 בשלבים שונים של בנייה, בדיקות והפעלה. הפרויקטים האלה כוללים שתי יחידות בסנמן, מחוז ז‘ג‘יאנג, סין, שתי יחידות בהאיאנג, מחוז שנדונג, סין, ושתי יחידות נוספות שנמצאות עכשיו בבנייה במפעל לייצור חשמל Alvin W. Vogtle ליד וויינסבורו, ג‘ורג‘יה, ארה"ב.

אנשי קשר

Westinghouse Electric Company
Sarah Cassella, +1 412-374-4744
מנהלת, תקשורת חיצונית
cassels@westinghouse.com
www.westinghousenuclear.com

 

מקור: Westinghouse Electric Company

 

 

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180621006275/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE