תחנת הכוח הגרעינית AP1000® הראשונה של ווסטינגהאוז סנמן 1 משלימה את הקריטיות הראשונית

תחנת הכוח הגרעינית AP1000® הראשונה של ווסטינגהאוז סנמן 1 משלימה את הקריטיות הראשונית

סנמן, סין, 21 ביוני 2018, (BUSINESS WIRE):

Westinghouse Electric Company והחברה הסינית הממלכתית לטכנולוגיות של אנרגיה גרעינית (SNPTC) הודיעו שתחנת הכוח הגרעינית AP1000 הראשונה בעולם שנמצאת בסנמן, מחוז ז‘ג‘יאנג, סין, השלימה בהצלחה את הקריטיות הראשונית.

"היום השלמנו את אבן הדרך החשובה האחרונה לפני ההפעלה המסחרית של טכנולוגיית תחנות הכוח הגרעיניות AP1000 של ווסטינגהאוז", אמר חוזה אמטריו גוטיירז, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של ווסטינגהאוז. "התקרבנו בעוד צעד אחד למסירת תחנת הכוח AP1000 הראשונה בעולם ללקוח שלנו ולעולם -- באמצעות הלקוחות שלנו, נספק ללקוחות שלנו בסין אנרגיה בטוחה, אמינה ונקייה מסנמן 1".

אחרי הקריטיות הראשונית יהיה החיבור לרשת החשמל. אחרי שתחנת הכוח סנמן 1 תתחיל לפעול, היא תהיה תחנת הכוח הגרעינית AP1000 הראשונה שתפעל, ותציע טכנולוגיה חדשנית של מערכת בטיחות פסיבית, הגנה רב שכבתית ואמצעי בקרה מתקדמים שמעניקים אמינות ובטיחות שאין כמותן.

בהתייחסו לשותפות החזקה של ווסטינגהאוז עם הלקוח בסין, גאבין ליו, נשיא ווסטינגהאוז - אזור אסיה אמר: "ההצלחה של ווסטינגהאוז בסין היא מאמץ משותף בין ווסטינגהאוז והלקוחות שלנו בסין". הוא הוסיף: "המודל הזה של שותפות ועבודה משותפת יכול לעזור להתקין צי של יחידות AP1000 בעולם עוד שנים רבות בעתיד".

לווסטינגהאוז יש עכשיו שש תחנות כוח גרעיניות AP1000 בשלבים שונים של בנייה, בדיקות והפעלה. הפרויקטים האלה כוללים שתי יחידות בסנמן, מחוז ז‘ג‘יאנג, סין, שתי יחידות בהאיאנג, מחוז שנדונג, סין, ושתי יחידות נוספות שנמצאות עכשיו בבנייה במפעל לייצור חשמל Alvin W. Vogtle ליד וויינסבורו, ג‘ורג‘יה, ארה"ב.

אנשי קשר

Westinghouse Electric Company
Sarah Cassella, +1 412-374-4744
מנהלת, תקשורת חיצונית
cassels@westinghouse.com
www.westinghousenuclear.com

 

מקור: Westinghouse Electric Company

 

 

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20180621006216/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE