בומברדייה ממשיכה את החדירה לשוק האפריקני עם Q400 שהיו בבעלות קודמת

 

בומברדייה ממשיכה את החדירה לשוק האפריקני עם Q400 שהיו בבעלות קודמת

PassionAir הופכת למפעילה הראשונה של בומברדייה בגאנה עם שלושה מטוסי Q400

מונטריאול, 13 באוגוסט 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שהחברה השלימה השמה מוצלחת של שלושה מטוסי טורבו-פרופ Q400 שהיו בבעלות קודמת אצל PassionAir מהרפובליקה של גאנה. חברת התעופה רכשה את המטוסים באמצעות חכירה יבשה עם צד שלישי.

"בומברדייה מכרה בערך 3,500 מטוסים אזוריים עד היום, ואנחנו ממשיכים להיות מאוד פעילים בשוק המטוסים המשומשים", אמר דייוויד ספיירס, סגן נשיא, ניהול נכסים, בומברדייה מטוסים מסחריים. "התנופה שלנו לאחרונה בשוק המטוסים שהיו בבעלות קודמת ברחבי העולם היא אינדיקציה ברורה לכך שהמוצרים שלנו ממלאים צורך גדל בתחבורה אווירית אזורית, במיוחד בשווקים מתעוררים".

"חדירת השוק שלנו באפריקה ממשיכה להתחזק, ואנחנו שמחים לקדם בברכה את Passion Air כחברת התעופה המסחרית הראשונה שמפעילה מטוס אזורי של בומברדייה ברפובליקה של גאנה", אמר ז‘ן-פול בוטיבו, סגן נשיא, מכירות, המזרח התיכון ואפריקה, בומברדייה מטוסים מסחריים. "אפריקה היא האזור הכי צעיר ומהיר צמיחה בעולם, ומטוסים אזוריים כמו Q400 ימלאו תפקיד מפתח בסיוע לקידום הצמיחה הכלכלית של אפריקה".

החברה תפעיל את שלושת מטוסי ה-Q400 בתצורה של 78 מושבים בקווים פנימיים.

"זה צעד ראשון, ואנו מצפים להגדלת הצי שלנו עם עוד מטוסים של בומברדייה", אמר אדוארד ענאן, מנהל עסקים ראשי, PassionAir. "ה-Q400 מאפשר את הביצועים והגמישות שאנחנו צריכים עדי לפתח עוד את הרשת שלנו. עם טווח שמשחרר לנו הזדמנויות גדולות, אנחנו בטוחים שנרוויח משוק גדול יותר, שכולל 12 מדינות ויותר מ-180 מיליון נוסעים פוטנציאליים יוצאים מאקרה".

אודות PassionAir

PassionAir היא חברת תעופה בבעלות גנאית, ומטרתה להפוך לספקית שירותי התעופה התחרותית ביותר בגאנה ומערב אפריקה. המיקוד שלנו הוא בבטיחות ומתן שירות לקוחות מצוין, שמציג את הכנסת האורחים הגנאית המפורסמת. קווי המוצרים שלנו נעים מטיסות סדירות לצ‘רטרים שמוצעים בסטנדרטים בינ"ל ומחירים תחרותיים.

PassionAir כהתחלה תפעיל טיסות פנימיות, עם תוכניות להרחיב את השירותים שלנו לתת האזור המערב אפריקני בטווח הבינוני.

אודות בומברדייה

עם יותר מ-69,500 עובדים בארבעה מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעשיית התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-28 מדינות במגזרי התחבורה, מטוסי מנהלים, מטוסים מסחריים ומבני תעופה ושירותים הנדסיים. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2017 בומברדייה רשמה הכנסות של 16.2 מיליארד דולר אמריקני. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

הערות לעורכים

כדי לקבל את ההודעות לעיתונות שלנו, בקרו בבקשה בחלק RSS Feed של האתר של בומברדייה

תמונות של מטוסי סדרה Q זמינות בכתובת www.bombardier.com.

למידע נוסף על בומברדייה מטוסים מסחריים, בקרו בבקשה באתר http://commercialaircraft.bombardier.com/.

בומברדייה, סדרה Q ו-Q400  הם שמות מסחר של בומברדייה בע"מ וחברות הבת שלה.

למידע

Nathalie Siphengphet
מנהלת התקשורת ויחסי ציבור
Bombardier Commercial Aircraft
+1 416-375-3030
nathalie.siphengphet@aero.bombardier.com 

www.bombardier.com

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת:

 

http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/a7a12071-57c0-4623-a95c-2fea00764cb9

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE