אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות במוזמביק

אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות במוזמביק

סן פרנסיסקו, 14 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב באפריקה באמצעות Isalcio Mahanjane e Associados, חברה לעריכת דין שהמטה שלה במפוטו, מוזמביק. שיתוף הפעולה עם Isalcio Mahanjane e Associados מסמל את הצמיחה של אנדרסן באזור האפריקני, כי מוזמביק מספקת כיסוי אסטרטגי בדרום מזרח אפריקה והיא המדינה השישית שמשתפת פעולה או מצטרפת באפריקה ב-14 החודשים האחרונים.

החברה, בראשות השותף המנהל Isalcio Mahanjane, כוללת 10 אנשי מקצוע ומתמחה במתן שירותים איכותיים בכל ענפי המשפט לחברות וליחידים. השירותים האלה כוללים דיני מסחר וחברות, דיני בנקאות ופיננסים, דיני עבודה, ניהול נדלן, נפט וגז, מכרות וליטיגציה משפטית ומינהלית.

"מוזמביק תהיה נקודת קישור חשובה עם הפרקטיקה שלנו בפורטוגל בהמשיכנו להתמקד בפתרונות הטובים בענף באפריקה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר הגלובלי והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "Isalcio והצוות שלו נלהבים לגבי הפרקטיקה שלהם ומחויבים לגרימת שינוי מהותי במקצוע, ואני מצפה לעבוד עם מקצוענים ששותפים לערכים שלנו - שקיפות, יעילות והתמקדות איכותית בלקוח".

Isalcio אמר: "מתן שירותים משפטיים הטובים בענף והתמקדות באתיקה מקצועית הם עדיפות עליונה אצלנו. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יאפשר לנו להמשיך לשים את הלקוחות שלנו תחילה ולהרחיב את היכולות הנוכחיות שלנו על ידי שיתוף פעולה עם חברות חברות באיגוד הבינ"ל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-109 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180814005042/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire