Braidy Industries מודיעה על הבחירה של Kiewit כקבלנית EPC

Braidy Industries מודיעה על הבחירה של Kiewit כקבלנית EPC

 

SMS ו-EBNER נבחרו כספקיות הציוד והכבשנים, בהתאמה

אשלנד, קנטקי, 16 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

Braidy Industries, Inc. בריידי תעשיות ("Braidy Industries") שמחה להודיע על הבחירה של Kiewit ("Kiewit") כקבלנית ההנדסה, רכש ובנייה ("EPC") עבור Braidy Atlas, מפעל האלומיניום החדש שלה באשלנד, קנטקי. SMS Group ("SMS") ו-EBNER Industrieofenbau GmbH Construction ("EBNER") נבחרו אף הן כספקיות הציוד והכבשנים, בהתאמה.

השותפות הזאת היא צעד חשוב קדימה בבנייה של מפעל הערגול החדשני עם העלויות הנמוכות של Braidy Industries, Braidy Atlas. עם צוות הנהלה מסור לצד עובדים יעילים באתר, המפעל עומד בלו"ז לייצור ראשון ב-2020. אחרי שיושלם, Braidy Atlas יהיה מפעל האלומיניום עם העלויות הנמוכות ביותר בעולם.

"אנחנו נרגשים שנבחרנו על ידי Braidy Industries ומצפים לתכנון והבנייה של הפרויקט החשוב הזה", אמר טום שלבי, סגן נשיא ביצועי של Kiewit Corporation. "אנחנו מאמינים שהרקורד החזק שלנו בבטיחות וביצועים, וגם הניסיון הנרחב שלנו כקבלנית EPC יבטיחו את ההצלחה הכוללת של מפעל האלומיניום הבולט הזה".

Braidy Industries ו-Kiewit הגיעו להסכם על חוזה EPC מוכן להפעלה במלואו שמשקף את היכולות של Kiewit כאחד מארגוני ההנדסה ובנייה הגדולים ביותר בצפון אמריקה. החברה מציעה שירותים במגוון של שווקים, כולל תחבורה, נפט, גז וכימיקלים, חשמל ומים/ שפכים.

מיכאל שפר, סגן נשיא בכיר של SMS, מובילה עולמית מוכרת בציוד למפעלי ערגול עם יותר ממאה שנות ניסיון, אמר: "קבוצת SMS נרגשת לעזור ל-Braidy Industries לקבוע את אמות המידה של האיכות והיעילות בייצור פח קל לרכב באמצעות המפעל החדש הזה ברמה עולמית שנמצא במדינת קנטקי"

Braidy Atlas יהיה מפעל האלומיניום החדש הראשון בצפון אמריקה מזה יותר מ-35 שנים, מפעל הערגול הכי מתקדם מבחינה טכנולוגית בעולם והראשון אי פעם שמוטב במלואו מהיסוד לייצור לרכב. האתר הוא 104 אינטש לאורך כל קו הייצור, הרחב ביותר בצפון אמריקה מההתחלה עד הסוף.

"Braidy Industries מתקדמת להיות שחקנית מפתח במגזר האלומיניום, ו-EBNER תהיה שותפה אסטרטגית לכל אורך הפיתוח הנמשך של המפעל Braidy Atlas", אמר מנהל העסקים הראשי רוברט אבנר על השותפות. "אנחנו נרגשים למלא חלק אינטגרלי בפרויקט פורץ הדרך הזה". EBNER היא מומחית גלובלית מובילה בטיפול תרמי בתעשיית המתכות, עם חברת בת שנמצאת בוואדסוורת, אוהיו.

"ברצוני להודות לשותפות שלנו, Kiewit, SMS ו-EBNER על כך שהן תורמות את הטכנולוגיה והמומחיות שלהן למשימה שלנו לבנות מחדש את אפלצ‘יה", אמר קרייג בושאר, מנהל העסקים ראשי של Braidy Industries. "לא יכולנו לדמיין צוות טוב יותר".

אודות Braidy Industries

Braidy Industries היא יצרנית מתקדמת הנוטה לעתיד של מתכות לתעשיות התחבורה וההגנה הגלובליות. הפרויקט הראשון של החברה, שלב 1 של בניית מפעל חדש לערגול אלומיניום במרכז התעשייתי EastPark באשלנד, קנטקי ימצב את החברה כספקית הזולה של 300,000 טון בשנה של פח ולוחות אלומיניום מוכנים לייצור מסדרות 5000, 6000 ו-7000 לתעשיות הרכב והתעופה.

אודות Kiewit

Kiewit היא אחד מארגוני הבנייה והנדסה הגדולים והמוערכים ביותר בצפון אמריקה. עם שורשים שמגיעים עד 1884, הארגון שבבעלות העובדים פועל באמצעות רשת של חברות בנות בארצות הברית, קנדה ומכסיקו. Kiewit מציעה שירותי בנייה והנדסה במגוון של שווקים, כולל תחבורה, נפט, גז וכימיקלים, חשמל, בנייה, מים/ שפכים, תעשייה וכרייה. ההכנסות של Kiewit ב-2017 היו 8.7 מיליארד דולר והיא מעסיקה 22,000 עובדים ובעלי מקצוע.

אודות SMS Group

SMS group היא קבוצה של חברות שפעילות בעולם בבניית מפעלים והנדסת מכונות לתעשיית הפלדה והמתכות הלא ברזליות. יש לה כ-13,500 עובדים שמפיקים מכירות של יותר מ-3 מיליארד אירו ברחבי העולם. הבעלים היחיד של חברת ההחזקות SMS GmbH היא Familie Weiss Foundation.

אודות EBNER

EBNER היא חברה גלובלית בבעלות משפחתית עם יותר מ-1,100 עובדים ומובילה בשוק במתקנים לטיפול תרמי לתעשיית המתכות. החברה מוציאה 6-8% מהמחזור השנתי שלה על מחקר, פיתוח וחדשנות. הרעיונות החלוציים של EBNER בטכנולוגיות כבשנים מודרניות יוצרים נקודות מבט חדשות בהצעת פתרונות ידידותיים לסביבה ויעילים אנרגטית.

אנשי קשר

אשת קשר למדיה
Jaunique Sealey, 606-575-3121
jsealey@braidyindustries.com

 

מקור: Braidy Industries, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180816005337/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire