קבוצת הביטוח ציריך מרחיבה את השימוש הגלובלי ב-Guidewire InsurancePlatform

 

 

קבוצת הביטוח ציריך מרחיבה את השימוש הגלובלי ב-Guidewire InsurancePlatform על ידי הבחירה ב-Guidewire Cyence Risk Analytics

 

חברת הביטוח הרב תחומית תשתמש בפתרון ענן ליצירת מודלים כלכליים של סיכוני סייבר כדי לעזור למבטחים לכמת חשיפות לסיכוני סייבר

פוסטר סיטי, קליפורניה, 16 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

Guidewire Software, Inc., סימול NYSE: GWRE, הספקית של פלטפורמת הענף שחברות ביטוחים אלמנטריים מסתמכות עליה, הודיעה היום שקבוצת הביטוח ציריך (ציריך) בחרה את Guidewire Cyence™ Risk Analytics (Cyence) כדי להשתמש בידע והתובנות על סיכוני סייבר שהפתרון מספק כדי לעזור לחברה להעריך, לחתום ולתמחר סיכונים. ציריך תתקין את Cyence באופן גלובלי עם דגש על ניתוחים ובינה משופרים בבחירת סיכונים.

התפתחויות טכנולוגיות ללא תקדים במאה ה-21 שינו את אופי הסיכונים בענף הביטוחים האלמנטריים. סיכוני הסייבר שמתפתחים כל הזמן מציגים אתגרים ייחודיים כולל זמינות מוגבלת של נתונים אקטואריים מסורתיים שנחוצים כדי ליצור מודלים של הסיכונים האלה. Cyence משלב יצירת מודלים כלכליים, אבטחת סייבר, למידת מכונה ואיסוף מידע בקנה מידע אינטרנטי כדי לעזור לנוטלי סיכונים להעריך את ההשפעה הפיננסית של סיכון סייבר.

"אחרי שערכנו חיפוש יסודי, מצאנו שהיכולות של Guidewire Cyence Risk Analytics, יחד עם התובנות של ציריך על סיכונים, יחזקו את האופן שבו אנחנו מטפלים באתגרים של סיכוני הסייבר המשתנים במהירות של היום", אמרה לורי ביילי, מנהלת גלובלית של סיכוני סייבר, ציריך. "אנחנו מתמקדים בסיוע ללקוחותינו להעריך את סיכוני הסייבר האלה, והמוצר הזה יעזור לנו לקבל החלטות טובות יותר לגבי חיתום, מחירים וניהול סיכונים ארגוניים כדי שנוכל לעמוד ביעד הזה".

Guidewire Cyence Risk Analytics יעזור לציריך:

קבוצת הביטוח ציריך והחברות האזוריות שלה הן לקוחות קיימים של Guidewire עם מוצר InsurancePlatform אחד או יותר בעשר מדינות. "אנחנו שמחים שציריך הרחיבה את הקשרים שלה איתנו באמצעות הבחירה הזאת", אמר ג‘ורג‘ אנג, מנהל נתונים ראשי, Guidewire. "אנחנו מצפים לעבודה איתם כדי להחדיר ניתוחי נתונים כדי לעזור להם להשיג את היעדים האסטרטגיים שלהם סביב צמיחה וניהול סיכונים ארגוניים".

אודות קבוצת הביטוח ציריך

קבוצת הביטוח ציריך (ציריך) היא חברת ביטוח רב תחומית מובילה שמשרתת את לקוחותיה בשווקים גלובליים ומקומיים. עם בערך 53,000 עובדים, היא מספקת מגוון רחב של מוצרי ושירותי ביטוחים אלמנטריים וביטוחי חיים ביותר מ-210 מדינות וטריטוריות. הלקוחות של ציריך כוללים יחידים, עסקים קטנים וחברות בינוניות וגדולות, וגם תאגידים רב לאומיים. מטה החברה נמצא בציריך, שווייץ, שם הוקמה ב-1872. חברת ההחזקות, Zurich Insurance Group Ltd (ZURN), רשומה למסחר ב-SIX Swiss Exchange ויש לה תוכנית של תעודות פיקדון אמריקניות רמה 1 (ZURVY), שנסחרות מעבר לדלפק ב-OTCQX. למידע נוסף על ציריך, בקרו בבקשה באתר www.zurich.com.

אודות Guidewire Cyence Risk Analytics

Guidewire Cyence Risk Analytics הם מוצרי האזנה לנתונים וניתוח סיכונים שמתמקדים בהבנה ויצירת מודלים של סיכונים חדשים ומתפתחים של המאה ה-21. באמצעות שילוב של איסוף נתונים בקנה מידה אינטרנטי, למידת מכונה מסתגלת ובניית מודלים של סיכוני ביטוח, Cyence Risk Analytics מספק תובנות שעוזרות לחברות להתמודד עם סיכונים חדשים, לנצל הזדמנויות חדשות ולפתח מוצרים חדשים.

אודות Guidewire Software

Guidewire מספקת את פלטפורמת הענף שחברות ביטוחים אלמנטריים מסתמכות עליה כדי להסתגל ולהצליח בתקופה של שינוי מואץ. אנחנו מספקים את התוכנה, השירותים והסביבה השותפה כדי לאפשר ללקוחותינו להפעיל, לבדל ולהגדיל את העסק שלהם. יש לנו הזכות לשרת יותר מ-350 חברות ה-32 מדינות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.guidewire.com ותעקבו אחרינו בטוויטר: @Guidewire_PandC.

למידע על סימני המסחר של Guidewire, בקרו בבקשה באתר https://www.guidewire.com/legal-notices

אנשי קשר

Guidewire Software
Diana Stott, +1 650-356-4941
מנהלת התקשורת
dstott@guidewire.com

 

מקור: Guidewire Software, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180816005158/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire