אנדרסן גלובל מתרחבת באפריקה באמצעות Oliveira & Associados

אנדרסן גלובל מתרחבת באפריקה באמצעות Oliveira & Associados

סן פרנסיסקו, 21 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף הפעולה עם Oliveira & Associados, חברה לעריכת דין באנגולה שהוקמה על ידי פורמוסה אוליביירה ב-2016.

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC אמר: "הצמיחה של הכלכלה באנגולה היא אחת מהמהירות ביותר בעולם, ואנחנו נרגשים מהוספת הפרקטיקה הזאת בשוק שיש לו חיבור חזק לפורטוגל  והוא אסטרטגי לעסקים שלנו בפורטוגל. Oliveira & Associados היא קבוצה אנרגטית ומוכשרת, ועם ההוספה של Isalcio Mahanjane e Associados במוזמביק בשבוע שעבר, הוספנו מקומות מפתח באסטרטגיה הפורטוגזית ואיברית שלנו".

עם מטה בלואנדה, Oliveira & Associados מספקת שירותים משפטיים ללקוחות שהם חברות וגם יחידים בתוך אפריקה ובעולם.

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יעזור לנו להרחיב את ההגעה שלנו עם התפתחותנו ויספק באופן חלק פתרונות חוצי גבולות", אמרה פורמוסה אוליביירה. "עם שירותים נוספים במיסים ועריכת דין, נוכל לענות באופן מלא יותר על הצרכים של לקוחותינו".

פדרו רודריגז דה סילבה הוסיף: "בעבר עבדתי עם שותפים במשרד בליסבון במשך יותר מעשר שנים, כך שכבר יש לי קשרי עבודה קרובים עם כמה מהחבר‘ה באנדרסון טקס בפורטוגל. אני מצפה להצטרפות מחדש למשפחה ולשיתוף הפעולה עם אנשים שחושבים כמוני ששותפים לערכים שלנו – שירות הטוב בענף ושקיפות"

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-110 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180821005027/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire